Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDRAŽBA Rodinného domu na ulici Svätoplukova v m. č. Čemerné, okres Vranov nad Topľou

Cena: 30 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Svätoplukova,, Vranov nad Topľou
Okres: Vranov nad Topľou
Úžitková plocha: 182 m2
Aktualizácia: 16.10.2018

Popis:
RODINNÝ DOM S. Č. 227
Rodinný dom s. č. 227, postavený na parcele KN - C č. 1050, v katastrálnom území Čemerné, obec Vranov nad Topľou, na ulici Svätoplukova č. p. 25, je postavený v zástavbe rodinných domov, v okrajovej časti obce, v rovinatom teréne, s prístupom po verejných spevnených komunikáciách. Dom je dvojpodlažný s manzardovou strechou. V 1. podzemnom podlaží je sklad a pivnice. V 1. nadzemnom podlaží sa nachádza zádverie, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, 2 predné izby. Vek stavby, podľa predloženého potvrdenia Mesta Vranov nad Topľou zo dňa 29.12.2003, je potvrdený z roku 1953. Dom je postavený na betónových základových pásoch, prekladané kameňom, s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné a obvodové konštrukcie sú murované z tehál hrúbky 400 mm, v 1.PP je murivo kamenné do hr. 600 mm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm. Stropná konštrukcia nad 1. PP aj 1. NP je monolitická železobetónová doska, s rovným podhľadom. Strecha je manzardová s drevenou strešnou konštrukciou, s krytinou z azbestocementových šablón na latách. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšia omietka stien je škrabaná brizolitová. Okná sú pôvodné drevené dvojité s doskovým ostením, dvere sú hladké. Vykurovanie je ústredné, kotlom na plyn, v izbách sa nachádzajú plechové panelové radiátory. Elektrická energia je svetelná i motorická. Zdrojom vody je verejný vodovod. Odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. V rodinnom dome je rozvod studenej a teplej vody. Zdrojom teplej vody je elektrický zásobníkový ohrievač. Podlahy v predných izbách sú drevené z bukových vlysov, v kuchyni je PVC na betónovom podklade, ostatné z keramickej dlažby. Zo zariaďovacích predmetov sa v dome nachádza smaltovaná vaňa a záchod splachovací, páková vodovodná batéria. Kuchynská linka je na báze dreva dl. 2,0 m, nerezový drez, s pákovou vodovodnou batériou, keramický obklad za linkou, plynový sporák a odsávač pár. V samostatnej kotolni vedľa domu je kotol na plyn a elektrický zásobníkový ohrievač.
POPIS PODLAŽÍ
1. Podzemné podlažie: rodinný dom je podpivničený, so vstupom z dvora. V 1. PP je kamenné murivo, s hrúbkou obvodových stien do 60 cm, strop je železobetónová monolitická doska s rovným podhľadom. Podlaha je s cementovým poterom, omietky sú vápenné hladké. Okná sú jednoduché drevené, dvere sú rámové plné. Vonkajšia fasáda je brizolitová škrabaná. Rozvod ústredného kúrenia, teplej a studenej vody pozinkovanými rúrkami, rozvod elektrickej energie a plynu. Dispozícia podzemného podlažia: sklady a pivnice, kde sa nachádza plynový sporák.
1. Nadzemné podlažie: dispozícia 1. nadzemného podlažia: zádverie, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, 2 predné izby.
Murivo je tehlové, hrúbky 40 cm, priečky sú z tehál hr. 150 mm. Stropná konštrukcia je železobetónová monolitická doska s rovným podhľadom. Vonkajšie omietky sú škrabané brizolitové, sokel z lomového kameňa. Vnútorné omietky sú vápenné štukové hladké, v kúpeľni je keramický obklad stien po strop, v chodbe je drevený obklad sokla stien. Povrchy podláh sú v obytných miestnostiach drevené z bukových vlysov, v kuchyni je PVC, v ostatných priestoroch je keramická dlažba. Okná sú drevené dvojité s doskovým ostením. Vnútorné dvere sú hladké plné i čiastočne zasklené. Vykurovanie je ústredné, kotlom na plyn, s plechovými panelovými radiátormi, s regulačnými ventilmi. Teplá voda je zabezpečená elektrickým zásobníkom, rozvod teplej a studenej vody pozinkovanými rúrkami. Dom je pripojený na elektrickú sieť svetelnú a motorickú. V kúpeľni a WC je smaltovaná vaňa, splachovací záchod, páková vodovodná batéria. V kuchyni je linka na báze dreva dl. 2,0 m, nerezový drez, páková vodovodná batéria, plynový sporák, odsávač pár.

KOTOLŇA
Kotolňa je postavená za rodinným domom z južnej strany. Je tehlovej murovanej konštrukcie, s pultovou strechou, s rovným podhľadom. Jednopodlažná budova pozostáva z jednej miestnosti kotolne, kde sa nachádza kotol ústredného kúrenia na plyn, elektrický zásobníkový ohrievač teplej vody. Nosné múry sú postavené na betónových základových pásoch, strešná krytina z pozinkovaného plechu. Podlaha je betónová hrubá, vonkajšie omietky sú brizolitové, vnútorné omietky sú vápenné hladké, okno je sklobetónové s vetracou mriežkou, dvere plechové. Rozvod elektrickej energie, plynu, teplej a studenej vody, ústredného kúrenia. Vzhľadom ku konštrukcii a údržbu je životnosť 80 rokov.

PLECHOVÝ SKLAD
Plechový sklad je postavený za kotolňou a za rodinným domom z južnej strany. Je oceľovej konštrukcie, s pultovou strechou, bez stropnej konštrukcie. Jednopodlažná budova pozostáva z jednej miestnosti. Nosná konštrukcia je z oceľových stĺpov opláštených plechom, strecha s vlnitým plechom. Klampiarske konštrukcie nie sú. Podlaha cementový poter, dvere plechové, okná jednoduché oceľové. Rozvody nie sú realizované. Vzhľadom ku konštrukcii a údržbu životnosť je 50 rokov.

POZEMOK
Rodinný dom s. č. 227 sa nachádza v k. ú. Čemerné, obec Vranov nad Topľou, v okrese Vranov nad Topľou, v zástavbe rodinných domov, v okrajovej časti, vo rovinatom teréne, v lokalite vhodnej na bývanie, kde dopyt v porovnaní s ponukou je vyšší, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza les. RD je v dobrom technickom stave, primerane udržiavaný, v lokalite bez akéhokoľvek poškodenia ovzdušia. V blízkosti sa nachádza obchod so zmiešaným tovarom, MŠ, v obci existujú inžinierske siete: elektrická energia, vodovod, kanalizácia a plyn. Bez zmeny v územnej zástavbe, s rezervou plochy pre ďalšiu výstavbu až päťnásobnou. Prístup k domu je po verejných spevnených komunikáciách, prístupnosť k medzimestskej doprave autobusovej, železničnej a miestnej. Orientácia obytných miestností je v smere na S,J, V. Obmedzené pracovné možnosti v dosahu dopravy 30 min., miera evidovanej nezamestnanosti v okrese Vranov nad Topľou za rok 2014 podľa Štatistického úradu SR je 21,25%. Jedná sa o dobrú nehnuteľnosť, bez možnosti výnosov.
Pozemky v zastavanom území mesta Vranov nad Topľou, v okrajovej časti, v katastri Čemerné, zastavané rodinným domom s príslušenstvom, v lokalite zastavanej rodinnými domami so štandardným vybavením. Dopravné spojenie je miestnou dopravou, autobusovou a železničnou dopravou, jedná sa o územie mesta. Pozemky sú situované v rovinatom teréne, s napojením na inžinierske siete: elektrická energia, vodovod, kanalizácia a plyn. Povyšujúcim faktorom je zvýšený záujem o kúpu nehnuteľnosti. Negatívne účinky okolia na pozemok nie sú.


Kontakt:
LICITOR group, a.s
Sládkovičova 6
01001 Žilina

Realitný maklér:
Žaneta Repiská
Tel.: 0918 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.