Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom v obci Sečovská Polianka.

Cena: 46 590 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Hlavná, Sečovská Polianka
Okres: Vranov nad Topľou
Úžitková plocha: 526 m2
Aktualizácia: 07.09.2018

Popis:
Rodinný dom v obci Sečovská Polianka, ktorá je od Vranova nad Topľou vzdialená 13km. V obci sa nachádza obchod, kostol, škôlka, škola, pošta, pohostinstvo.Dom sa nachádza v tichej uličke mimo hlavnej cesty a je vhodný na celoročné bývanie.

Rodinný dom je štvorcového tvaru (10x10), postavený z tehly a kvádrov. Od roku 2012 nehnuteľnosť postupne prešla rozsiahlou rekonštrukciou – nové plynové kúrenie (nové rozvody a radiátory), stierky, čiastočne vymenené plávajúce podlahy, plastové okná, nová sedlová plechová strecha, nová elektroinštalácia, pôvodná kúpeľňa.
Podlahové riešenie domu : vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza a komora. Súčasťou RD je podkrovie, ktoré je vhodné na rekonštrukciu ďalších izieb na bývanie. Na podlahe sú prevažne dyle, ktoré boli ošetrené; ale aj nová plávajúca podlaha. Stropy sú betónové. Dom je čiastočne podpivničený.

V dome sa nachádza – elektrina, plyn, voda. Taktiež možnosť vykurovať pieckou. V blízkosti je aj možnosť pripojiť sa k obecnej kanalizácii.
Celková výmera predávaného pozemku je 1 681m2, t.j. ŠxD: 16,8 x 98m.Zabezpečíme Vám kompletný servis pri vybavení hypotekárneho úveru – bezplatne, rýchlo a výhodne.

CENA: 46.590,- eur
tel. 0918 883 321, 0918 038 007


Kontakt:
KONEX REALITY, s.r.o.
Špitálska 5
07101 Michalovce

Tel.: 0918883321

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.