Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realSUPER PONUKA! Rodinný dom 7 km od Vranova.

Cena: 21 590 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Kučín
Okres: Vranov nad Topľou
Úžitková plocha: 647 m2
Aktualizácia: 19.01.2018

Popis:
Rodinný dom v obci Kučín, ktorá je od Vranova nad Topľou vzdialená 10km. V obci je základné občianske vybavenie – kostol, obchod, škôlka.

Rodinný dom -vinkeľje postavený z tehly a je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničený. Má dve časti spojené gánkom. V prvej časti je vstupná chodba z ktorej vedú 3 izby a sociálne zariadenie. V druhej časti sú 2 miestnosti a 3 menšie komory a sociálne zariadenie.
Krov je v pôvodnom stave. Na podlahe sú prevažne dyle, ale aj pôvodná dlažba. Stropy sú betónové. Súčasťou objektu je aj pivnica, ktorá môže mať hospodárske využitie.
Celková výmera pozemku je 3 603m2. Šírka 19m a dľžka 187m.

Inžinierske siete sú dostupné : elektrina, plyn, vlastná studňa a žumpa.
Nehnuteľnosť je vhodná pre ľudí s chuťou do pretvárania bývania podľa vlastných predstáv. Dom si vyžaduje rekonštrukciu. Je to vhodné na bývanie, ale aj na chalupárčenie.


Zabezpečíme Vám kompletný servis pri vybavení hypotekárneho úveru – bezplatne, rýchlo a výhodne.

Cena: 21.590,- eur
Tel. 0918 038 007, 0918 883 321


Kontakt:
KONEX REALITY, s.r.o.
Špitálska 5
07101 Michalovce

Tel.: 0918883321

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.