Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realChalupa pri Domaši - Kvakovce

Cena: 33 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Kvakovce
Okres: Vranov nad Topľou
Úžitková plocha: 100 m2
Aktualizácia: 15.01.2018

Popis:
Dom, alebo chalupa sa nachádza cca 5km od rekreačnej oblasti vodnej nádrže Domaša. Poloha je mimo hlavnej cesty v tichej uličke. V prízemnej časti domu je chodba, jedna izba s kachľovou pecou a 2 pivnice. Na prvom poschodí je chodba, špajza, 3 izby - detská, spálňa a obývačka ktorá je priechodná do kuchyne. Kuchyňa je priechodná do ďalšej menšej chodbičky kde je výstup na povalu a vstup do kúpeľne. V zadnej časti domu je garáž s dielňou. Vykurovanie je riešené pecami na tuhé palivo. V dome je vodovod, ktorému ako zdroj slúži vlastná studňa s čerpadlom. Za domom je suché WC. Dom je pripojený na elektrinu, plynová prípojka je v dosahu na hranici pozemku. Vedľa domu je letná kuchyňa, v ktorej je kachľová pec. Vzadu je sklad. Za letnou kuchyňou je hospodárska budova a v zadnej časti dvora je veľká stodola. Dvor je vyložený kameňmi. Vzadu je veľká záhrada, kde sú ovocné stromy nové odrody, ktoré nastupujú do rodivosti, je tam aj priestor na pestovanie zeleniny. V záhrade je aj udiareň.
Dom je tehlový, strecha plech eternit. Podlahy v 2 predných izbách drevené, ostatné izby dlažba. Oná a dvere sú pôvodné drevené.V obci sa v tejto dobe buduje kanalizácia.
Vzdialenosti:Prešov 53km, Košice:74km, Humenné:25km.


Kontakt:
ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o.
Nejedlého 67
841 02 Bratislava

Realitný maklér:
Ján Juranko
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.