Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - RoWe Services, spol. s r.o.

Adresa:
RoWe Services, spol. s r.o.
Budatinska 1
851 05 Bratisalava - Petržalka

Tel.: 0905477843
E-mail: roweservices@roweservices.eu
Web: www.roweservices.eu

Popis: Vyberte si z ponuky, ktorú inde nenájdete.

V čase pretrvávajúcej krízy sme pre vás pripravili jedinečné ponuky služieb, ktoré inde nenájdete. Naše dlhoročné know-how a lokálne skúsenosti vám zaručujú poskytnutie tých najkvalitnejších a najprofesionálnejších služieb pre rôzne kategórie klientov. Spravte si radosť a ušetrite si peniaze a starosti. Staňte sa aj vy našim klientom a vyberte si s ponuky služieb. Viac info na www.roweservices.eu.


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.