VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Trh s priemyselnými nehnuteľnosťami zvládol rok 2016 na výbornú

24.02.2017

Spoločnosť CBRE zverejnila v krátkom čase ďalšie zaujímavé čísla z realitného trhu. Tentoraz sa zamerala na priemyselné nehnuteľnosti a minuloročný vývoj okolo ich výstavby, prenájmu a celkovej obsadenosti.

čítať viac >>

Trh s priemyselnými nehnuteľnosťami zvládol rok 2016 na výbornú

24.02.2017

Spoločnosť CBRE zverejnila v krátkom čase ďalšie zaujímavé čísla z realitného trhu. Tentoraz sa zamerala na priemyselné nehnuteľnosti a minuloročný vývoj okolo ich výstavby, prenájmu a celkovej obsadenosti.

čítať viac >>

Kvalitné drevodomy, ktoré stavia M-HOUSE, vás určite zaujmú

24.02.2017

Páčia sa vám drevodomy, ale nemáte dostatok informácií o ich kvalitách a možnostiach výstavby? Príďte sa pozrieť na výstavy Nábytok a bývanie do Nitry (7. - 12. 3. 2017) a Coneco (22. - 25. 3. 2017) do bratislavskej Incheby, kde vám popredný slovenský výrobca drevostavieb M-House, s.r.o. zodpovie všetky otázky o danej problematike. Predovšetkým vás oboznámi s tým, že nie je drevodom ako drevodom a za svoje peniaze si môžete postaviť kvalitný, zdravý, pasívny, certifikovaný drevodom, ktorý dýcha. Informuje o tom Ing. Petra Jakubová z firmy M-House.

čítať viac >>

Predstavujeme najdrahšiu českú vilu za 15 mil.€

23.02.2017

V Česku ešte chvíľu ostaneme, aj keď dnes nás nebudú zaujímať najlepšie kancelárie. Na mušku si vezmeme dom, ktorý je aktuálne najdrahším na českom trhu a jeho kúpa bude pre majiteľa skvelým husárskym kúskom.  

čítať viac >>

Najlepšie kancelárie oceňujú aj v susednom Česku

22.02.2017

Po včerajšom článku o premiérovom oceňovaní víťazov súťaže Office roka 2016 sa dnes pozrieme do susedného Česka. Aj tam prebiehajú podobné súťaže, v ktorých sa ponúka priestor na prezentáciu najlepším kanceláriám. 

čítať viac >>

Nová súťaž Office roka spoznala premiérových víťazov

21.02.2017

Najvyšší kancelársky štandard vyzerá v súčasnej dobe diametrálne odlišne od toho, čo sme mali k dispozícii pár rokov dozadu. Svedčia o tom aj návrhy najlepších kancelárií oceňovaných v rôznych súťažiach. 

čítať viac >>

3 neuveriteľné inšpirácie domov vybudovaných z fliaš

20.02.2017

Návrat k úsporným a jednoduchým stavebným materiálom je v súčasnej dobe stále viac v móde. Výber niektorých z nich sa nám zdá až neuveriteľný, čo platí aj v prípade fliaš. 3 inšpirácie, ktoré si dnes predstavíme, však potvrdzujú, že fantázia nepozná hranice. 

čítať viac >>

Analytici očakávajú vyššiu ponuku ako dopyt po bytoch

19.02.2017

S tohtoročným vývojom na realitnom trhu sa vzhľadom na úspešný minulý rok spája viacero otáznikov. Jedným z nich je aj pomer ponuky a dopytu po bytoch, na čo sa pred pár týždňami pokúsili odpovedať analytici z CEEC Research. 

čítať viac >>

Exotika pod nohami – podlahy z exotického dreva

18.02.2017

Boom spojený s využitím dreva z exotických stromov v našich domácnostiach vraj bude pokračovať aj v roku 2017. Podľa viacerých predpovedí sa jeho predaj dokonca zvýši, nakoľko do popredia sa dostávajú podlahy z týchto netradičných drevín. 

čítať viac >>

Zima je ideálna na výrobu exteriérových doplnkov domov

17.02.2017

O ručnú remeselno-umeleckú prácu je medzi majiteľmi domov a bytov čoraz väčší záujem. Zákazníci už nechcú vidieť rovnaké brány a ploty ako majú susedia, navyše často z obchodného reťazca. Túžia po originalite exteriérov a interiérov. Túžba odlíšiť sa stojí aj za súčasným boomom záujmu o ručne kované výrobky firmy Interierkov, s.r.o., Handlová. Zima je ideálnym obdobím na ich objednanie, pretože na jar sú hotové a pripravené na inštaláciu v exteriéri.

čítať viac >>

Bratislavčania zaplatia za teplo opäť o niečo menej

17.02.2017

Dobrá správa pre Bratislavčanov! Aspoň pre tých, ktorí odoberajú teplo od spoločnosti Bratislavská Teplárenská. Tá avizovala tohtoročné znižovanie cien za dodávky tepla, čo (nielen) majiteľom domácností v hlavnom meste ušetrí ďalšie peniaze. 

čítať viac >>

Praha hostila predvalentínsky galavečer Inspireli Awards

16.02.2017

Niekto na Valentína dostal dezert, niekto kvety a niekto cenný pohár pre víťaza veľkej medzinárodnej súťaže. Večer pred sviatkom zaľúbených totiž prebehol ceremoniál, na ktorom ocenili laureátov ceny Inspireli Awards 2016. 

čítať viac >>

Japonci budujú nezničiteľné domy z penového polystyrénu

15.02.2017

V zozname najkvalitnejších stavebných materiálov je už pár rokov, no napriek tomu sa využíva málo. Penový polystyrén aplikovaný pri výstavbe robí domy nezničiteľnými, no stavebníci oň aj tak neprejavujú veľký záujem. Akurát Japonci oceňujú jeho výhody. 

čítať viac >>

Greenery – farba, ktorá vládne tohtoročným interiérom

14.02.2017

Volajú ju zeleň, má upokojujúce účinky a symbolizuje nový začiatok. Farba Greenery, ktorá bola vyhlásená za tohtoročný odtieň číslo jedna, bude do Silvestra vládnuť našim interiérom. 

čítať viac >>

Ako pripraviť nehnuteľnosť na úspešnú obhliadku?

14.02.2017

Každý predávajúci chce svoju nehnuteľnosť predať za čo najvyššiu cenu a v čo najkratšom čase. Zoznam úloh, ktoré vám pomôžu nehnuteľnosť predať za najvýhodnejších podmienok, som zhrnul do troch bodov. Samotná obhliadka má totiž rozhodujúci význam pre to, či sa vaša nehnuteľnosť stane domovom záujemcu - kupujúceho. V nasledujúcich riadkoch sa budem snažiť vysvetliť ako nehnuteľnosť najlepšie prezentovať a naopak, akým veciam sa vyhnúť pri samotnej obhliadke. Vychádzam pritom aj zo skúseností realitných maklérov našej realitnej kancelárie, aby som mohol predstaviť čo najreprezentatívnejšiu vzorku názorov na túto problematiku.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
sonna.com.ua
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.