VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Priemerné ceny 2 a 3-izbových bytov v krajských mestách v 4.kvartáli 2017

18.01.2018

Pokračovanie rýchleho zvyšovania cien v minulom roku zdvihlo ceny bytov vo všetkých krajských mestách o niekoľko tisíc. Napriek tomu, že pred koncom roka sa v niektorých mestách rast cien spomalil, kúpa bytu bola podstatne drahšia ako rok predtým. 

čítať viac >>

Mobilné bývanie na kolesách v pohodlí a v štandarde

17.01.2018

Nie je prvým ani posledným, kto ukázal svetu, že bývanie na kolesách má viacero výhod. Mladý americký bloger je však jedným z mála obyvateľov autobusu, ktorý si užíva tento spôsob života v pohodlí a v bežnom štandarde.

čítať viac >>

Klienti stavebných sporiteľní dostanú od štátu poriadnu facku

16.01.2018

Pri vstupe do nového roka si viacerí klienti stavebných sporiteľní vydýchli. Facke od štátu, ktorý im chce siahnuť na ďalšie peniaze z uzatvoreného stavebného sporenia, sa však nevyhnú a zrejme už od budúceho roku budú čeliť novým pravidlám. 

čítať viac >>

V Dubaji otvorili ďalší neuveriteľný mrakodrap

15.01.2018

Na dubajskom realitnom trhu je rušno hneď od začiatku roka. Po tom, čo minulý týždeň úspešne ukončili testy pripravovaného 928-metrového mrakodrapu, sa pozornosť médií sústredí na novootvorený objekt Dubai Frame.

čítať viac >>

V Hongkongu vymysleli mini apartmány zriadené vo vodovodných rúrach

14.01.2018

Extrémny rast populácie vo svetových veľkomestách tlačí na ponuku bývania, ktorá už nestačí uspokojovať dopyt. Situácia si vyžaduje rýchle a efektívne riešenia, ktoré dajú ľuďom bývanie napriek jeho nedostatku a s jedným takým prišli nedávno v Hongkongu. 

čítať viac >>

Vláda kriesi zrušený príspevok na sťahovanie za prácou

13.01.2018

Jednorazový finančný príspevok, ktorý má podporiť ľudí ochotných presťahovať sa za prácou, sa po rokoch opäť vracia na scénu. Kolotoč okolo jeho zavádzania a rušenia tak bude pokračovať aj v tomto roku.  

čítať viac >>

12.01.2018
čítať viac >>

Najvyšší čas vybrať si dodávateľa OZE

12.01.2018

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) zverejnila harmonogram plánovaných kôl projektu Zelená domácnostiam na prvý štvrťrok 2018. Budú sa konať štyri kolá s poukážkami na podporu inštalácií zariadení na využívanie OZE (Obnoviteľných zdrojov energie) za viac ako 7 mil. eur. Prvé kolo je plánované na 23. 1. 2018 a bude zamerané na podporu inštalácie fotovoltických panelov v mimobratislavských regiónoch. Nasledovať budú dve kolá (6. 2., 27. 2.) na podporu inštalácií slnečných kolektorov a tepelných čerpadiel. Na 13. marca je naplánované kolo, v rámci ktorého bude možné požiadať iba o príspevky na inštaláciu kotlov na biomasu v mimobratislavských regiónoch.

čítať viac >>

v Dubaji postavia 928-metrový mrakodrap

11.01.2018

Pretrvávajúce ticho okolo realitného trhu v Dubaji už začínalo vzbudzovať podozrenie. V jednom z novodobých centier modernej a futuristickej architektúry je však ticho pred búrkou, pretože v miestnom prístave sa pripravuje ďalší veľkolepý projekt. 

čítať viac >>

Zelená domácnostiam sa tento rok rozbehne 23.januára

10.01.2018

Záujemcovia o príspevok na kúpu obnoviteľných zdrojov energie budú mať príležitosť požiadať Slovenskú inovačnú a energetickú agentúru (SIEA) o podporu aj v tomto roku. Projekt Zelená domácnostiam totiž už 23.januára štartuje prvým tohtoročným kolom. 

čítať viac >>

Bratislavské Jarovce čakajú na výstavbu komplexu filmových štúdií

09.01.2018

Čoskoro to bude celých 5 rokov, čo sa v bratislavských Jarovciach začalo vážne hovoriť o jedinečnom realitnom projekte. Výsledkom jeho realizácie má byť komplex filmových štúdií, ktorý je opäť o kúsok bližšie k svojmu vzniku.  

čítať viac >>

Trendy v záhradnej architektúre pre rok 2018

08.01.2018

Nové trendy plné originálnych prvkov a jedinečných dekorácií vystihujúcich tohtoročnú atmosféru nebudú ovládať len bytový dizajn. Zopár aktuálnych inšpirácií pre nás majú aj tvorcovia trendov v oblasti záhradnej architektúry. 

čítať viac >>

7 inšpirácií pre zariadenie interiéru v štýle 2018

07.01.2018

Každý január v bytovom dizajne už tradične patrí predstaveniu nových trendov, ktoré budú ovládať interiéry celých 12 mesiacov. 7 z týchto pútavých inšpirácií si získalo našu priazeň a ktovie, možno sa ich oplatí vyskúšať aj u vás doma.

čítať viac >>

25-miliónový Šanghaj odmietol ďalší rast

06.01.2018

Extrémne rýchle tempo rastu populácie a preľudnenia svetových metropol sa v čínskom Šanghaji rozhodli riešiť po svojom. Podľa vyhlásení predstaviteľov vlády tu zablokujú nárast počtu obyvateľov a zastavia ďalšie rozširovanie mesta. 

čítať viac >>

Najnovšie bytové projekty v Bratislave a okolí

05.01.2018

Investori zameraní na výstavbu bytov v Bratislave a jej najbližšom okolí nepoľavili ani medzi sviatkami. V posledných dňoch ohlásili viacero projektov, ktoré hlavnému mestu a neďalekým satelitom prinesú desiatky lukratívnych bytov. 

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.