VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Spoločnosť TREND vyhlásila top hotely 2017

28.03.2017

Na Slovensku nájdeme desiatky vynikajúcich hotelov, v ktorých je radosť prespať. Tie najlepšie sa každým rokom stávajú držiteľmi prestížnych ocenení, ktoré im okrem iných už tradične udeľuje aj spoločnosť  TREND. 

čítať viac >>

Pritzkerova cena našla po prvýkrát v histórii až troch víťazov

27.03.2017

Pri prestížnych medzinárodných oceneniach udeľovaných najlepším stavbám a ich autorom ostaneme aj dnes. Tentoraz sa pozrieme na čerstvých laureátov Pritzkerovej ceny, ktorá je tradične odovzdávaná autorom s najväčším prínosom pre architektúru. 

čítať viac >>

MIPIM AWARDS 2017 má svojich nových víťazov

26.03.2017

Realitní Oscari, ako sa oceneniam MIPIM AWARDS hovorí, spoznali pred pár dňami svojich nových držiteľov. Aktuálnymi laureátmi sa opäť stali tie najlepšie stavby, ktoré boli za posledné mesiace vybudované alebo sa aspoň začalo s ich výstavbou. 

čítať viac >>

Na Manhattane možno vyrastie neuveriteľný mrakodrap v tvare U

25.03.2017

Mrakodrap, aký ešte nikto nikdy nenavrhol. Projekt nového výškového monumentu by bol v prípade výstavby nielenže najvyššou budovou sveta, ale ponúkol by neuveriteľný dizajn prekračujúci všetky hranice. 

čítať viac >>

Spotrebitelia Energie2 dostávajú v týchto dňoch opravené faktúry za energie na rok 2017

24.03.2017

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a. s. rozosiela v týchto dňoch pre dotknutých spotrebiteľov nové cenové predpisy na rok 2017 a opravné faktúry vyúčtovacích faktúr za rok 2017. Nové zálohové faktúry sú vypočítané na základe posledných cenových rozhodnutí Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) z marca 2017, v ktorých sa vrátili na úroveň roku 2016. Informoval o tom prevádzkový riaditeľ Energie2, a. s., Mgr. Peter Poláček.

čítať viac >>

Prvý ruský 3D minidom vybudovali za 24 hodín

24.03.2017

Technika 3D tlače budov napreduje stále rýchlejším tempom. Len pred pár dňami prišli ďalšie dobré správy z Ruska, kde vyrástol prvý dom vybudovaný touto metódou za 24 hodín. 

čítať viac >>

Košický Eco Point spustí 2.etapu v máji

23.03.2017

Developeri na východe republiky nezaháľajú a popri bytoch sa vo veľkom zameriavajú aj na realizáciu kancelárskych budov. Najviac projektov tohto typu je naplánovaných práve v Košiciach, kde sa aktuálne pripravuje pokračovanie biznis centra Eco Point. 

čítať viac >>

Cena niektorých mini domov v Londýne sa blíži k miliónu

22.03.2017

Sú malé, skromné a nevýrazné, no napriek tomu patria k najdrahším v celej londýnskej realitnej ponuke. Samozrejme, len ak hovoríme o cene za m2, nakoľko výmera týchto lukratívnych mini domov dosahuje sotva 30 m2. 

čítať viac >>

Ďalšie ročníky CONECO a RACIOENERGIA začínajú už zajtra

21.03.2017

Priaznivci najnovších stavebných a architektonických trendov si opäť prídu na svoje. Sezóna domácich veľtrhov už zajtra pokračuje ďalším veľkým podujatím, ktoré nás vtiahne do sveta stavieb a rekonštrukcií budov. 

čítať viac >>

Príchod jari odštartuje novú záhradkársku sezónu

20.03.2017

Koniec dlhej zimy a následný príchod jari sme očakávali všetci. Najmä záhradkári budú mať vďaka dnešnej rovnodennosti a teda oficiálnemu začiatku jari o niekoľko dôvodov na radosť viac. Práve im totiž začína nová sezóna a s ňou množstvo obľúbených aktivít. 

čítať viac >>

Čínske investície ovládajú stále viac európskych realít

19.03.2017

Štúdie zamerané na realitné investície nekončia len prehľadom celosvetovej investičnej aktivity, o ktorej sme si písali včera. Osobitú pozornosť si získala Čína, ktorej investori pokračujú v expanzii na európsky realitný trh. 

čítať viac >>

Investori vložia do nehnuteľností vyše 400 miliárd

18.03.2017

Investori sa vyžívajú v nehnuteľnostiach a po extra úspešnom minulom roku pokračujú vo zvýšenej aktivite. Analytici v tom majú jasno, do realít sa tento tok naleje ďalších 410 miliárd eur, čo by pre celosvetový realitný trh znamenalo ďalší silný rok. 

čítať viac >>

Štát chce podporiť drevostavby dotáciami

17.03.2017

Budúcnosť drevostavieb na Slovensku vyzerá sľubne a po najnovšom tomu pomôžu aj dotácie určené na ich výstavbu. Tie by mohli byť poskytované už o pár mesiacov, stačí ak štát pripraví, schváli a následne zavedie do praxe avizovaný nový program podpory.

čítať viac >>

Prečo musí byť zmluva o sprostredkovaní písomná?

17.03.2017

Základná právna úprava sprostredkovateľskej zmluvy je pomerne stručná a je obsiahnutá v ustanoveniach § 774 až 777 Občianskeho zákonníka. Podľa § 774 Občianskeho zákonníka sa sprostredkovateľskou zmluvou sprostredkovateľ zaväzuje obstarať záujemcovi za odmenu uzavretie zmluvy a záujemca sa zaväzuje sprostredkovateľovi poskytnúť odmenu vtedy, ak bol výsledok dosiahnutý pričinením sprostredkovateľa.

čítať viac >>

V Bratislave pripravujú výstavbu ďalších bytov

16.03.2017

Zvýšená aktivita developerov v Bratislave pokračuje aj na konci prvého tohtoročného kvartálu. Z miestneho trhu s bytmi prichádzajú ďalšie správy poukazujúce na prípravu a následnú realizáciu nových projektov. 

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.