VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Najväčší realitní magnáti 21. storočia

29.10.2021

Obchodovanie s nehnuteľnosťami patrí medzi najobľúbenejšie formy investovania. Pre najšikovnejších investorov je doslova zlatou baňou, navyše s možnosťou, ako mať svoje peniaze uložené maximálne bezpečne. Svoje o tom vedia aj najväčší realitní magnáti 21. storočia, ktorí dokázali na nehnuteľnostiach zarobiť milióny, v niektorých prípadoch až miliardy dolárov. 

čítať viac >>

Zmena územného plánu Bratislavy obmedzí reklamné stavby

28.10.2021

Reklamný smog, ako je nazývaný fenomén prebytočného množstva reklamných stavieb v mestách, je stále väčším terčom predstaviteľov slovenských miest. Vo väčšine prípadov to zatiaľ do obmedzovania takýchto reklamných objektov nevyústilo. V Bratislave však po novom budú mať podstatne menej priestoru.

čítať viac >>

Vojenský cintorín v Liptovskom Mikuláši má za sebou časť obnovy

26.10.2021

V máji uplynulo okrúhlych 60 rokov odo dňa, kedy bol v Liptovskom Mikuláši odhalený jeden z najväčších pietnych areálov na Slovensku. Pri tejto príležitosti bola ešte v marci tohto roka spustená obnova miestneho vojenského cintorína. Tá je po pár mesiacoch prebiehajúcich revitalizačných prác hotová.

čítať viac >>

V Osle otvorili nové múzeum umenia, jedno z najväčších svojho druhu

25.10.2021

Severská krajina žila uplynulý víkend umením. V nórskej metropole totiž minulý piatok otvorili nové múzeum. Zriadené bolo v 13-poschodovej budove, vďaka čomu sa zaradilo medzi najväčšie v Nórsku.

čítať viac >>

Augustová návštevnosť ubytovacích zariadení v SR bola najvyššia v roku

22.10.2021

Slovenský cestovný ruch stále nedosahuje čísla, ktoré by vrátili návštevnosť ubytovacích zariadení na úroveň spred pandémie. Prekonať celkový počet ubytovaných hostí a počet nocľahov sa nepodarilo ani v auguste, kedy je návštevnosť už tradične najvyššia v roku.

čítať viac >>

Rast cien bývania v Česku patrí medzi najrýchlejšie v EÚ

21.10.2021

Realitný trh v susednom Česku pokračuje v rýchlom zdražovaní nehnuteľností. Platí to najmä o nehnuteľnostiach na bývanie, ktoré majú za sebou jeden z najrýchlejších rastov cien za posledné roky.

čítať viac >>

Stavebná produkcia v SR vzrástla tretíkrát v roku

19.10.2021

Z oblasti stavebníctva prišli po kratšej pauze ďalšie pozitívne správy. Tentoraz sa jedná o nárast objemu stavebnej produkcie, ktorý bol od začiatku roka zaznamenaný ešte iba tretíkrát.

čítať viac >>

Vo Švédsku vyrástol 20-poschodový hotel z dreva

18.10.2021

Severské krajiny sú realizácii výškových drevostavieb otvorené už dlhší čas. V nórskych a švédskych mestách je niekoľko takýchto objektov už aj reálne vybudovaných. Do stále sa rozširujúceho zoznamu výškových drevostavieb sa pred niekoľkými dňami zaradil aj nový hotel Wood.

čítať viac >>

V Devínskej Novej Vsi vznikne nové námestie

15.10.2021

Práce na úprave a realizácii verejných priestranstiev v Bratislave pokračujú. V rámci nich pribudne v hlavnom meste ďalšie nové námestie. Tentoraz pôjde o projekt, ktorý oživí centrum Devínskej Novej Vsi, a to aj za pomoci obyvateľov tejto mestskej časti.

čítať viac >>

Ceny domov vo Veľkej Británii zaznamenali najvyšší rast od roku 2007

14.10.2021

Dynamický vývoj cien na britskom realitnom trhu pokračuje ďalej. Výraznou mierou sa pod to podpisujú ceny rodinných domov, ktoré sa s výnimkou niekoľkých mesiacov stále zvyšujú.  Trend nárastu cien pretrvával aj v septembri.

čítať viac >>

Pozemok pre rodinné domy pod Bielymi Karpatami pri Trenčíne

13.10.2021

Rozsiahly pozemok pre výstavbu rodinných domov leží v malebnej obci Trenčianske Mitice, len 12 km od Trenčína. Pozrite sa, aké výhody ponúka.

čítať viac >>

V Ostrave zrealizujú nový most, ktorý bude dominantou mesta

12.10.2021

Stav mostov v Moravskoslezskom kraji je vo väčšine prípadov dobrý. Približne pätina z nich však potrebuje rekonštrukciu, prípadne náhradu. Jedným z nich je aj ostravský most v lokalite Karolina.

čítať viac >>

V Tuchoměřicích pri Prahe bolo otvorené nové múzeum dinosaurov

11.10.2021

V susednom Česku vzniklo ďalšie múzeum. Tentoraz ide o súkromné múzeum s menej tradičnou tematikou. Hlavná expozičná časť je totiž zameraná na dinosaury a ich život na Zemi.

čítať viac >>

Grant na obnovu záhrady pre majiteľov domov zasiahnutých tornádom

08.10.2021

Straty a škody po júnovom tornáde na Morave ešte nie sú celkom zažehnané. Majitelia zasiahnutých domov však môžu dodatočne využiť ďalšiu formu pomoci, ktorá je aspoň čiastočnou kompenzáciou. Tá má podobu grantu určeného na obnovu záhrady.

čítať viac >>

Štadión SNP v Banskej Bystrici je už zrekonštruovaný a otvorený

07.10.2021

Ďalšia dobrá správa pre slovenský šport. Tentoraz sa o ňu nepostaral žiadny športovec ani športový tím. Fanúšikov potešilo očakávané otvorenie zrenovovaného štadióna na banskobystrických Štiavničkách.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.