VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

15.11.2019

Kto by nemal rád horúcu sprchu po náročnom dni. Dlhé sprchovanie však nie je práve ekonomické a ani ekologické. Značka Hansgrohe sa preto rozhodla tento problém riešiť, a tak prišla s inovatívnou  technológiou  Airpower. Výrobky nemeckej kvality vás uchvátia nielen svojou špičkovou kvalitou, ale aj nadčasovým dizajnom.

čítať viac >>

Rakúsko zatúžilo po najväčšom svetovom lyžiarskom areáli na ľadovci

15.11.2019

Lyžovačka v náruči majestátnych zasnežených štítov je lákavou predstavou vydarenej zimnej dovolenky. O to viac, ak by malo ísť o lyžovanie v najväčšom svetovom stredisku vybudovanom priamo na ľadovci. Presne o to sa snažia rakúski podnikatelia, ale...

čítať viac >>

Vzácne pamiatky v Trnave a v Bratislave čaká rekonštrukcia

14.11.2019

Zoznam pamiatok, ktoré v najbližšom čase podstúpia rekonštrukciu, sa ďalej rozširuje. Po najnovšom doň pribudli 2 cenné klenoty z historických centier Trnavy a Bratislavy.

čítať viac >>

Na čo slúžia termostatické batérie a prečo by ste im mali venovať pozornosť

13.11.2019

Komfort, bezpečie, úspora. Aj tak by sa dali jednoducho definovať termostatické batérie. Poďme si o nich povedať viac. Zaujíma vás, na akom princípe tento druh batérií funguje? Aké existujú druhy a či sa vôbec oplatí do nich zainvestovať?

čítať viac >>

V Papradne oceňovali najlepšie slovenské dediny

12.11.2019

Udeľovanie cien pre najlepšie slovenské dediny sa už stalo tradíciou. Slovensko tak po roku opäť spoznalo najlepšiu dedinu roka. V jubilejnom 10. ročníku sa ňou stala obec Papradno.

čítať viac >>

Bratislavský Polus je minulosťou, nahradí ho Vivo!

11.11.2019

Príbeh bratislavského Polusu je dopísaný. Jedno z našich najstarších nákupných centier ale nekončí. Zákazníkov však víta pod novou značkou a s doplnenou ponukou predajní.

čítať viac >>

Bratislavský Polus je minulosťou, nahradí ho Vivo!

11.11.2019

Príbeh bratislavského Polusu je dopísaný. Jedno z našich najstarších nákupných centier ale nekončí. Zákazníkov však víta pod novou značkou a s doplnenou ponukou predajní.

čítať viac >>

Priemerná cena bývania po prvýkrát prekročila hranicu 1600 € za m²

09.11.2019

To, čo sa nepodarilo v prvej polovici roka, dobehol 3. kvartál. Dlhšie očakávaná hranica priemernej ceny bývania nakoniec predsa padla. Podľa najnovších čísel Národnej banky Slovenska (NBS) sa totiž m² bývania predával v 3. štvrťroku priemerne za viac ako 1600 €.

čítať viac >>

Košice dajú bezdomovcom na zimu špeciálne iglu

08.11.2019

Mrazivé zimné počasie si každoročne pýta svoju daň, niekedy aj na ľudských životoch. Predísť tomuto problému chcú v slovenských mestách aj tento rok. Prípravy na zimu už zahájili napríklad v Košiciach, kde sa zakúpilo zopár špeciálnych iglu pre bezdomovcov.

čítať viac >>

Úroky hypoték opäť klesli, priemerná sadzba je na novom minime

07.11.2019

Zastavenie poklesu úrokov na hypotekárnom trhu bolo v poslednom období avizované viackrát. Realita je však celkom iná. Banky znova súperia o klientov práve znižovaním sadzieb. Tie zároveň tlačia nadol aj celkovú priemernú úrokovú sadzbu.

čítať viac >>

Developer novej bratislavskej vilovej štvrte rozširuje ponuku pozemkov

06.11.2019

Predaj projektu dvadsiatich dvoch pozemkov s výhľadom na hlavné mesto prekonal očakávania. Od konca mája našla nových majiteľov už viac ako polovica ponúkaných pozemkov. Developer projektu Ahoj Briežky, spoločnosť ROVENA SK, pridal na konci októbra do ponuky ďalších 6 pozemkov.

čítať viac >>

TopReality.sk prichádzajú s novým, plne responzívnym dizajnom

05.11.2019

Druhý najnavštevovanejší reality server na Slovensku, prešiel komplexnou modernizáciou. Okrem novej grafiky a plne responzívneho dizajnu, ktorý ocenia najmä čitatelia na mobilných zariadeniach, prešlo zmenou aj vyhľadávanie inzerátov.

čítať viac >>

Najvyššia budova USA, náhrada dvojičiek, oslávila 5. narodeniny

04.11.2019

Cez víkend ubehlo presne 5 rokov, čo v New Yorku oficiálne otvorili najvyššiu budovu USA. Toto výročie ale vzbudzovalo pozornosť z viacerých dôvodov. One World Trade Center (WTC 1) totiž vyrástlo len kúsok od miesta, kde kedysi stáli slávne „dvojičky“.

čítať viac >>

Americkí vedci prišli s nápadom, ako zlepšiť vlastnosti betónu

02.11.2019

Kvalitatívne vlastnosti radia betón medzi najlepšie stavebné materiály. Napriek svojej povestnej pevnosti a odolnosti má však takisto zopár nedostatkov. K tým patrí aj vznik trhlín, ktoré sa vytvárajú v rámci procesu tvrdnutia betónovej zmesi. Práve na to majú riešenie americkí vedci.

čítať viac >>

8 cintorínov, ktoré sú vyhľadávaným turistickým cieľom

01.11.2019

Pri príležitosti Sviatku všetkých svätých budú na cintorínoch opäť masy ľudí. Niektoré z nich sú na to zvyknuté po celý rok.  Znie to trochu morbídne, no aj pietne miesta môžu byť vyhľadávaným turistickým cieľom, či už kvôli obdivuhodnej architektonickej práci, nevyčísliteľnej historickej hodnote alebo spomienkam na velikánov dejín.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.