VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Letný seriál o dovolenkových hitoch (1.časť) – Plávajúci cyklochodník a najdlhšia turistická trasa sveta

16.07.2018

Dovolenkové obdobie je správnym časom na trochu oddychu od rušného diania v oblasti realít. Aj preto občas nahliadneme do obľúbených dovolenkových destinácií a pozrieme sa na aktuálne projekty, ktorých realizácia dopraje turistom ešte lepšie zážitky.

čítať viac >>

Ceny bytov v EÚ dosiahli najrýchlejší rast za 10 rokov

15.07.2018

Ceny bytov, najmä tých nových, nerastú len v našom hlavnom meste, ako sme to včera avizovali. Výrazný rast zaznamenáva väčšina európskych metropol, čoho výsledkom bol najvyšší rast cien bytov v EÚ za posledných 10 rokov. 

čítať viac >>

5 čísel z bratislavského bytového trhu za druhý kvartál 2018

14.07.2018

Opakujúce sa prognózy predpovedajúce zastavenie rastu cien bytov na trhu v Bratislave stále nevychádzajú, resp. opäť sa oddiaľujú. Najnovšie čísla, ktoré hodnotia bytový trh v hlavnom meste, totiž ukazujú opak, aspoň pokiaľ ide o novostavby.

čítať viac >>

Dovolenka na Zanzibare aj v rezorte od českých architektov

13.07.2018

Exotický Zanzibar je ako stvorený na dovolenku snov, a to nielen kvôli rajskej prírode. Možnosť užiť si skvelé zážitky podporujú kvalitné služby, najmä tie ubytovacie. Pestrá ponuka tamojších luxusných rezortov sa totiž neustále dopĺňa a už čoskoro bude niesť aj český rukopis.

čítať viac >>

Osobnosti českej a slovenskej architektúry – Zdeněk Plesník

12.07.2018

Toľko spomínané blížiace sa výročie vzniku ČSR je vhodnou príležitosťou na návrat k tvorbe osobností česko-slovenskej architektúry. Medzi tie sa radí aj Zdeněk Plesník, ktorý je dodnes považovaný za jedného z najlepších povojnových architektov.   

čítať viac >>

3 horúce novinky zo sveta domácich spotrebičov

11.07.2018

Poprední výrobcovia domácich spotrebičov poslali alebo v najbližšom období pošlú na trh ďalšie pokrokové zariadenia. 3 z nich boli pred nedávnom predstavené ako unikátni praktickí pomocníci schopní oslniť dizajnom, funkciami aj životnosťou.  

čítať viac >>

Vláda podporí obnovu ďalšieho kaštieľa

10.07.2018

Financovanie rekonštrukcie kaštieľa v bratislavských Rusovciach zrejme nebude jediné gesto, ktorým sa vláda snaží získať priazeň milovníkov kultúry a architektúry. Aktuálne totiž prisľúbila finančnú pomoc pre ďalšiu pamiatku, tentoraz z Banskej Bystrice.

čítať viac >>

Najpopulárnejšie dovolenkové destinácie roku 2018

09.07.2018

Rebríčky najlepších a najbezpečnejších miest na bývanie či dovolenku sú zverejňované pravidelne. Jeden taký bol momentálne predstavený na známom cestovateľskom portáli www.tripadvisor.com, ktorý zostavil zoznam najpopulárnejších destinácií roku 2018.

čítať viac >>

Nové opatrenia na trhu s úvermi na bývanie

08.07.2018

Úvodný týždeň po zavedení najnovších zmien na trhu s úvermi máme za sebou. Nové opatrenia, ktoré na podnet NBS vstúpili 1. júla do platnosti, však môžu ešte pár dní alebo týždňov vyvolávať otázniky spojené s tým, kto sa po novom (ne)dostane k úverom.

čítať viac >>

Lanovky sa stanú novým druhom mestskej dopravy

07.07.2018

Rýchla, lacná, ekologická a ešte aj s pútavým zážitkom. Presne taká má byť preprava mestskou lanovkou, ktorá by mohla už v najbližších rokoch priniesť do miest po celom svete novú formu dopravy.

čítať viac >>

Ceny prenájmov na svetovom kancelárskom trhu opäť rástli

06.07.2018

Po dlhšom čase máme k dispozícii ďalšie štatistiky hodnotiace vývoj cien na svetovom kancelárskom trhu. Spoločnosť CBRE vo svojej tradičnej správe zverejnila najnovšie výsledky, ktoré nám odhaľujú aktuálny stav okolo prenajímania kancelárií vo svete.  

čítať viac >>

Praha a Bratislava hostí výstavu najodvážnejších projektov za 100 rokov

05.07.2018

Je to len pár dní, čo sme informovali o zahájení súťaže Česká a slovenská stavba storočia, v ktorej bude môcť verejnosť vybrať tie najlepšie budovy postavené za uplynulých 100 rokov. Výberu by mohla pomôcť aj návšteva novej výstavy v pražskej Galerii Jaroslava Fragnera.

čítať viac >>

Vláda obnoví ďalších 27 štátnych budov za 9 miliónov

04.07.2018

Štátne budovy po celom Slovensku čaká ďalšia vlna renovácií. Po tom, čo sa v minulých rokoch začali obnovovať úradné sídla vo viacerých mestách, je na zozname kandidátov čakajúcich na rekonštrukciu niekoľko nových objektov.

čítať viac >>

4 tipy na účinnú ochranu pred prehrievaním bytu

03.07.2018

Možností, ako počas tropických letných dní uniknúť pred vysokými teplotami, nie je až tak veľa. Jedna z nich sa spája s udržaním vhodnej mikroklímy v domácnostiach, kde sa  pred extrémnym teplom môžeme skryť.

čítať viac >>

Kuchynské robotické ruky menia reštaurácie aj domácnosti

02.07.2018

Pokrok v oblasti výroby spotrebičov a praktických doplnkov do domácností prináša na trh čoraz viac robotických zariadení. K tým najžiadanejším patria robotické ruky, ktoré sa stávajú flexibilnými pomocníkmi schopnými uľahčiť nám kuchynské práce.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.