VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Rínok Rača získal stavebné povolenie, predaných je v prvej etape vyše 40% bytov

18.09.2019

Developerská spoločnosť Bencont Development, získala v týchto dňoch právoplatné stavebné povolenie na výstavbu nového projektu Rínok Rača. V predpredaji prvej etapy je predaných takmer 40% bytov.

čítať viac >>

Odštartoval 30. ročník medzinárodného veľtrhu FOR ARCH

17.09.2019

V Česku sa dnes začal jeden z najväčších sviatkov stavebníctva. Reč je o veľtrhu FOR ARCH 2019, ktorý v rámci aktuálneho 30. ročníka znova otvoril brány medzinárodnej verejnosti.

čítať viac >>

700 € mesačne za presťahovanie na juh Talianska

16.09.2019

Talianskych lokalít, ktoré trpia rýchlym poklesom počtu obyvateľov, pribúda. Mestečká a dedinky v juhotalianskej oblasti Molise tak ani zďaleka nie sú prvými, ktoré sa snažia prilákať nových obyvateľov viacerými benefitmi vrátane tých finančných.

čítať viac >>

Recyklovaný mrakodrap, ktorý poslúži ako úložisko energie

14.09.2019

Zo sveta energetiky a s ňou spojenej trvalo udržateľnej architektúry prichádza ďalší revolučný projekt. Jeho výsledkom má byť realizácia unikátnej výškovej veže. Tá však nebude plniť bežný účel, na aký sme pri bežných mrakodrapoch zvyknutí.

čítať viac >>

Tokio premení časť centra na obrovskú zelenú štvrť

13.09.2019

Preteky východoázijských krajín o pomyselný titul štátu s najzelenšími veľkomestami pokračujú naďalej. Po novom chce kartami zamiešať Japonsko, v ktorého metropole má do niekoľkých rokov vyrásť nová zelená štvrť budúcnosti.

čítať viac >>

Obnova ďalších slovenských kaštieľov

06.09.2019

Na Slovensku je stále mnoho pamiatok, ktoré potrebujú obnovu. Posledné mesiace však ukazujú pozitívny trend, v rámci ktorého sa začalo alebo už čoskoro začne s renováciou niekoľkých kaštieľov.  

čítať viac >>

Izrael má najvyššiu slnečnú vežu na svete – vyrobí elektrinu pre tisíce domácností

05.09.2019

Solárna energia naďalej hýbe svetom. Obrovské elektrárne s fotovoltickými panelmi už nájdeme skoro v každej vyspelej krajine. Nechýba medzi nimi ani Izrael, ktorému však tradičné solárne technológie nestačia.

 

čítať viac >>

Objem úverov na bývanie opäť rástol, prekročil už 29 mld. €

04.09.2019

Dopyt po úveroch na bývanie dosahuje naďalej vysoké čísla. V júli opäť o niečo vzrástol a podľa najnovších štatistík Národnej banky Slovenska (NBS) dosiahol viac ako 29 mld. €.

čítať viac >>

Aj druhá dražba outletu vo Voderadoch bez úspechu

02.09.2019

Dráma pokračuje. Outlet vo Voderadoch si ani na druhý pokus nedokázal nájsť nového vlastníka. Nedávna dražba skončila opäť fiaskom, takže na rade je príprava v poradí už tretej aukcie.

čítať viac >>

Jakarta končí, Indonézia bude sťahovať metropolu

30.08.2019

Nie ojedinelý, no ani nie celkom bežný ťah. K sťahovaniu veľkomiest do nových lokalít dochádza len v krajných prípadoch. Takým je aj indonézska Jakarta, ktorá ako hlavné mesto čoskoro končí.

čítať viac >>

Na Štiavničkách štartuje modernizácia štadióna za 13 mil. €

29.08.2019

Banská Bystrica je momentálne v kurze. Okrem dnešných osláv 75. výročia SNP sa na ňu uprela pozornosť verejnosti aj včera. Dôvodom bolo zahájenie obnovy štadióna na Štiavničkách.

čítať viac >>

V Holandsku postavia 4-podlažnú policu plnú kvetináčov

28.08.2019

Boom zelenej architektúry zameranej na výstavbu budov so živými fasádami naberá na sile. Po viacerých projektoch z rôznych častí Európy sa s jedným takým prihlásili už aj v holandskom Sint-Michielsgestel.

čítať viac >>

Chcete pracovať z domu? Nezabudnite na toto

27.08.2019

Práca z domu je dnes snom (aj realitou) mnohých. Niektoré dnešné nové povolania si nevyžadujú neustálu účasť na bežnom pracovisku, čo je skvelou devízou. Lenže tak, ako musia byť vhodne na prácu vybavené aj klasické kancelárie, rovnako by ste niektoré veci nemali podceniť ani vtedy, ak sa chystáte pracovať z pohodlia domova. Nie, na pohovke naozaj nie je zdravé pracovať. Smile

čítať viac >>

Vyhrajte prenájom na celý rok zadarmo

26.08.2019

Kto by nechcel bývať celý rok zadarmo. Portál Nehnuteľnosti.sk teraz všetkým svojim návštevníkom takúto možnosť ponúka. Stačí ak sa zapojíte do práve spustenej Súťaže a za svoj prenajatý byt alebo dom nebudete musieť celý rok zaplatiť ani euro. Pravidlá sú veľmi jednoduché a do súťaže sa môže zapojiť naozaj každý.

čítať viac >>

Brány najväčšej európskej mešity v čečenskom Šali otvorené

26.08.2019

23. august bude pre moslimských veriacich pamätným dňom. V čečenskom meste Šali totiž v piatok otvorili najväčšiu mešitu, aká bola doposiaľ v Európe postavená.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.