VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Čo nové bolo na jesennom parížskom veľtrhu Maison & Objet

22.09.2017

Prešlo len niečo vyše týždňa, čo v romantickom Paríži prebehla ďalšia jesenná edícia veľtrhu Maison & Objet. Podobne ako počas predošlých podujatí, aj teraz sa verejnosť zoznámila s horúcimi novinkami z oblasti nábytku, bytových doplnkov a dekorácií. 

čítať viac >>

Pampshade –keď svietidlá vyrábajú z bagiet a chlebov

21.09.2017

Predstavte si, že rožok použijete ako stolnú lampu. Alebo si do kuchyne namiesto lustra zavesíte bagetu. Znie to ako bláznovstvo? Pre autorku kolekcie Pampshade nie, pretože jej práca nám ukazuje, že pečivo nemusí byť len na jedenie. 

čítať viac >>

Praha hostí ďalší ročník výstavy Bienále experimentální architektury

20.09.2017

Praha je celoročne dejiskom veľkých medzinárodných podujatí zasvätených súčasnej architektúre. Ani počas septembra nie je o pútavé udalosti núdza, pod čo sa podpísalo aj otvorenie výstavy Bienále experimentální architektury. 

čítať viac >>

V španielskej Andalúzii predávajú luxusný hrad postavený v roku 2004

19.09.2017

Kým neprídete bližšie, rozdiel ani nespoznáte. Luxusný kamenný palác zdobiaci Costa del Sol v španielskej Andalúzii vyzerá ako stredoveký hrad, akurát že s dávnou históriou nemá spoločné nič. Napriek tomu sa stavba z roku 2004 dostala do ponuky predávaných hradov. 

čítať viac >>

Resumé 5.ročníka študentskej súťaže Stavby s vůní dřeva

18.09.2017

Za prepracovanými návrhmi drevostavieb nemusíme chodiť do západnej Európy ani Škandinávie. Šikovní architekti schopní pripraviť nadčasový projekt sa nájdu aj u nás. Niekoľko z nich predstavilo svoju prácu aj v česko-slovenskej súťaži Stavby s vůní dřeva. 

čítať viac >>

Štatistické výsledky bytovej výstavby za prvý polrok 2017

17.09.2017

K štatistikám hodnotiacim vývoj výstavby na bytovom trhu za prvých 6 mesiacov v roku sa už tradične dostávame v auguste alebo až v septembri. Inak tomu nie je ani tento rok a na výsledky zverejnené ŠÚ SR sme museli počkať až do začiatku septembra.  

čítať viac >>

Bratislavčania sú so životom v meste spokojní, s čistotou a službami nie

16.09.2017

9 z 10 Bratislavčanov je s celkovým životom v našej metropole spokojných. Ak sa však spýtame na konkrétne faktory ovplyvňujúce kvalitu života, ich podiel začne okamžite klesať. 

čítať viac >>

Slovensko bude mať prvú ekodedinu – pod Tatrami postavia Krásne Sady

15.09.2017

Prvou a veríme, že nie poslednou ekodedinkou na Slovensku sa stanú Krásne Sady. Ak sa iniciátorom pokrokového projektu podarí zrealizovať svoj nápad, našinec sa bude môcť onedlho presťahovať do prvej slovenskej obce vybudovanej na ekologických princípoch.  

čítať viac >>

V Panorama City otvoria o dva týždne tretí supermarket Yeme

14.09.2017

Sú to presne dva týždne, čo delia Bratislavčanov od nakupovania v novom supermarkete Yeme. Majitelia tejto obchodnej siete totiž plánujú otvorenie ďalšej predajne v hlavnom meste presne vo štvrtok 28.septembra.  

čítať viac >>

O energetický audit a certifikát sa zákazníkom postará Energie2

14.09.2017

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu - spoločnosť Energie2 poskytuje svojim zákazníkom okrem cenovo výhodných dodávok energií aj poradenské a doplnkové služby. Tie im šetria energie, čas, hľadanie odborníkov a prinášajú úspory finančných prostriedkov. Záujem prejavili zákazníci o energetické certifikáty a energetické audity. Informuje o tom obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2 Eduard Chudovský.

čítať viac >>

V Prahe pripravujú 6.ročník festivalu Film a architektura

13.09.2017

Domovom svetovej architektúry sa už onedlho stane opäť česká metropola. Práve v nej sa uskutoční ďalší ročník medzinárodného festivalu Film a architektura, ktorý do Prahy priláka elitných predstaviteľov domácej aj svetovej architektúry. 

čítať viac >>

Stavebná produkcia po tretíkrát v roku rástla

12.09.2017

Slovenské stavebníctvo zažíva po kratšej odmlke ďalšie dobré obdobie. Počas leta totiž rástli čísla vo viacerých štatistikách, pričom najvýraznejšie napredoval vývoj samotnej stavebnej produkcie. 

čítať viac >>

V Tatrách pripravujú ďalší veľký projekt za milióny eur

11.09.2017

V posledných mesiacoch sa čoraz častejšie stretávame s návrhmi rôznych tatranských projektov. Pred niekoľkými dňami  sa do médií dostali informácie o príprave nového projektu meniaceho charakter Štrbského Plesa, ktorý už investori posunuli úradom.

čítať viac >>

Zariadenie interiéru ako odraz osobnosti majiteľa

10.09.2017

Nie je to len oblečenie, šperky či typ auta, ktoré odzrkadľujú našu povahu. O našich osobnostných rysoch veľa napovie aj obraz našej domácnosti, konkrétne farby, tvary a materiály zariadenia v interiéri.  

čítať viac >>

Frank Lloyd Wright – muž, ktorý prekročil hranice architektúry

09.09.2017

Vyše stovka budov, desiatky ocenení a jedno dielo svojho času považované za najkrajší dom na svete. Kariéra Franka Lloyda Wrighta sa spája s viacerými významnými dielami, ktoré navždy zmenili obraz architektúry tým, že sa neškatuľkovali do jedného štýlu.   

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.