VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

To najdôležitejšie o ročnom vyúčtovaní v skratke

23.05.2017

Záverečný termín na doručenie ročných vyúčtovaní za rok 2016 sa pomaly blíži. Či ste ho už obdržali alebo stále čakáte, zopár užitočných informácií o termínoch, možnostiach reklamácie či finančných záležitostiach ohľadom vyúčtovania sa vám vždy zíde. 

čítať viac >>

Ako naberať exkluzívne, tentokrát v Prahe.

23.05.2017

Chcete naberať exkluzívne? A skutočne vo veľkom množstve? Máme pre Vás dôležitú informáciu.

Před časom boli Topreality.sk partnerom akcie, ktorá sa konala v Bratislave. Zúčastnilo sa viac ako tristo nadšených maklérov. Akcia s rovnakým názvom, ale úplne iným programom sa teraz koná v Prahe.

čítať viac >>

Zrekonštruovaný Starý most v Bratislave oslávil 1.výročie

22.05.2017

Je to len pár dní, čo ubehlo výročie sprístupnenia jednej z najočakávanejších stavieb minulého roka. 19.mája 2016 totiž v Bratislave otvorili zrekonštruovaný Starý most, ktorý v piatok oslávil svoje 1.narodeniny. 

čítať viac >>

Najviac najdrahších rezidencií v Európe je na Britských ostrovoch

21.05.2017

Briti sa neboja, že lukratívne nehnuteľnosti za desiatky miliónov eur by nenašli nových majiteľov. V zozname najdrahších európskych rezidencií ich totiž majú spomedzi krajín starého kontinentu jednoznačne najviac. 

čítať viac >>

4 top stavby postmodernej architektúry, ktoré dodnes stoja

20.05.2017

Každá z nich sa môže pochváliť bohatou históriou, no ich príbeh nie je ani zďaleka na konci. Niekoľko top stavieb postmodernej architektúry je totiž stále v centre pozornosti, aby nám pri každoročnom výročí realizácie pripomenuli svoju veľkosť.

čítať viac >>

Dostupnosť bývania v pomere k platom : Slovensko priemer, Bratislava najhoršia

19.05.2017

Že Slováci zarábajú dosť málo a často im to nestačí na zaistenie slušných majetkových pomerov svedčí aj jedna z najnižších dostupností bývania v Európe. Podľa analytikov si našinec zo svojho priemerného platu kúpi podstatne menej ako iní Európania. 

čítať viac >>

Amsterdamský víťaz Mies van der Rohe a jeho neuveriteľný príbeh

18.05.2017

Nechýbalo veľa a budova, ktorá len nedávno zasadla na trón európskej architektúry, by bola zdemolovaná. Jej osud však ešte nenapísal závet a z chátrajúceho amsterdamského „paneláku“ sa stal víťaz najväčšej architektonickej súťaže na starom kontinente. 

čítať viac >>

Tento muž býva v bývalej benzínovej pumpe!

18.05.2017

Mnoho z nás má autá nesmierne rado, no bývame v klasických panelákoch, radovej zástavbe, prípadne v rodinnom dome. Na vášeň pre rýchle autá jednoducho neostane miesto, alebo financie. Nie každý si môže vystaviť v garáži Ferrari, prípadne mať na dvore pod zemou garáž na 20 áut ako Batman. No a na druhej strane, nie každá manželka je naklonená konferenčnému stolíku vyrobenému z nejakej V8. Občas sa ale nájde niekto, kto odmieta stáť v rade a chce si žiť to svoje.

čítať viac >>

Formaldehyd - tichý zabijak zdravého domáceho prostredia

17.05.2017

Má na svedomí viac zdravotných problémov ako ktorákoľvek škodlivina v potravinách alebo v kozmetike. Najhoršie na tom je, že často o jeho prítomnosti nemáme ani tušenia. Formaldehyd je totiž tichý a dobre skrytý zabijak nášho zdravého domáceho prostredia.  

čítať viac >>

Tipy na oživenie bývanie bez vysokých finančných nákladov

16.05.2017

Zmeny v zariadení domácnosti sú vítaným spôsobom oživenia bývania. Často ich však neuskutočníme zo strachu pred vysokými investíciami. Existuje však niekoľko možností ako dať svojmu príbytku novú tvár aj bez toho, aby sme si vyprázdnili peňaženku.  

čítať viac >>

Vila Tugendhat v Brne – výkvet česko-slovenskej architektúry

15.05.2017

Na dnešné pomery nie je až taká výnimočná, no v čase svojej realizácie prelomila všetky hranice česko-slovenskej architektúry. Reč je o Vile Tugendhat, ktorá pred necelými 90 rokmi zažiarila na celé Brno. 

čítať viac >>

Americké Benátky alebo centrum nekonvenčného interiérového dizajnu

14.05.2017

Nemusí mať milióny obyvateľov, najvyššie mrakodrapy ani luxusné rezidenčné štvrte, aby priťahovalo pozornosť. Americké mesto Venice si získalo obdiv svojim umeleckým charakterom a hlavne podobnosťou s Benátkami. 

čítať viac >>

Tour Odéon – monacký klenot s rekordne drahým apartmánom

13.05.2017

Kto mal možnosť navštíviť Monako, tomu nemohol uniknúť pohľad na Tour Odéon. Jedna z mála výškových budov, ktorá sa vypína nad panorámou atraktívnej lokality, sa stala miestnym klenotom ukrývajúcim jeden z najdrahších apartmánov sveta.   

čítať viac >>

Nové postele, ktoré umožňujú pohodlný spánok na tráve

12.05.2017

Nie sú potrebné veľké investície, nevyžadujú špeciálne doplnky a hodia sa do interiérov aj exteriérov. Reč je o posteliach z trávy, ktoré sa ihneď po svojom uvedení stali hitom domácností po celom svete. 

čítať viac >>

5 svetových hotelov s najdrahšími apartmánmi

11.05.2017

Kto si trúfa stráviť dovolenku v jednom z najluxusnejších svetových hotelov, dočká sa kráľovského prepychu s ubytovaním ako v bavlnke. Najprv však musí minúť niekoľko platov, pretože noc v týchto hoteloch vyjde na tisícky eur. 

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.