VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Ping an IFC – mrakodrap, ktorý zamiešal poradím najvyšších budov

23.06.2017

Nechýbalo veľa a ďalší výškový gigant z Číny mohol byť jednou z mála svetových budov  zaradených do oficiálnej kategórie megavysoké budovy. Na poslednú chvíľu však zmenili projekt a stavbe ubrali pár metrov, no v rebríčku mrakodrapov stihla zamiešať poradie.     

čítať viac >>

„Najfarebnejší interiér sveta“ v znamení dúhy

22.06.2017

Internetom sa prehnala ďalšia senzácia z oblasti interiérového dizajnu. Tentoraz ide o byt zariadený v pestrofarebnom štýle pripomínajúcom dúhu, ktorý rozožiaril domov jednej kalifornskej návrhárky. 

čítať viac >>

4 najlepšie spôsoby ako si poradiť s teplom v domácnosti

21.06.2017

Riziká vyplývajúce z extrémnych letných horúčav môžu mať dosť nepriaznivý dopad na zdravie. Obzvlášť, ak nezabránime prehriatiu domácnosti a neznesiteľné teplo nás bude sprevádzať aj doma. Existuje však pár osvedčených tipov ako sa takejto situácii vyhnúť. 

čítať viac >>

Opera v Sydney vstúpila do svojej prvej modernizácie od otvorenia

19.06.2017

Stihla privítať desiatky miliónov návštevníkov, zapísať sa do zoznamu UNESCO, dostať sa na titulky svetových médií aj osláviť 40.narodeniny, a to všetko bez väčších renovácií. Slávna Opera v Sydney však modernizáciu zahájenú v máji potrebovala ako soľ. 

čítať viac >>

S akými prvkami zladiť drevo v kúpeľni?

19.06.2017

O dreve v kúpeľni sa toho už napísalo viac než dosť. Väčšinou sa však skloňovali vhodné typy drevín, ich vlastnosti či schopnosť odolávať vlhkosti. Preto sa dnes zameriame skôr na estetický efekt, konkrétne na zladenie s inými materiálmi, tvarmi a farbami.

čítať viac >>

Prichádza koniec panelákovej éry vo východnej Európe?

18.06.2017

Jeden zo symbolov socializmu prítomný takmer v každom meste bývalého východného bloku si začína písať závet. Najprv niekoľkoročná vlna búrania panelákov na východe Nemecka, pomedzi to niekoľko lokálnych zásahov v ďalších lokalitách a teraz príprava na búranie tisícok bytoviek v Moskve. 

čítať viac >>

Najdrahšie slovenské hotely, ktoré sú momentálne v predaji

17.06.2017

Kým včera sme sa pozreli na novinky z hotelového sektora v zahraničí, dnes nás upútali zaujímavosti zo slovenského trhu. Konkrétne prehľad niekoľkých najdrahších hotelov a penziónov z celej krajiny, ktoré sú momentálne v predaji. 

čítať viac >>

Záujem o zariadenia OZE neutícha, peňazí je zatiaľ dosť

16.06.2017

Inštalácia zariadení na využívanie OZE (Obnoviteľných zdrojov energie) s využitím poukážok od Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) ukázala, že medzi obyvateľmi je enormný záujem o podporované zariadenia. Vyplýva to jednoznačne z toho, že poukážky zlacňujú tieto zariadenia o 30 až o 50 %, čím sa stávajú nielen ekologickými, ale aj ekonomicky veľmi zaujímavými. Kúpa dotovaných zariadení je výhodnejšou investíciou než akékoľvek sporenie. Dotácie nielenže znižujú návratnosť investícií do OZE až na polovicu, ale po ich zaplatení má zákazník v ďalšom období značne zníženú energetickú náročnosť domácnosti.

čítať viac >>

Najočakávanejší hotel roka otvorili v Bangkoku

16.06.2017

Na realitnom trhu sa udeľujú rôzne tituly, ktoré zaraďujú budovy do pozície najvyšších, najúspornejších či najekologickejších. Jedným z „ocenení“ pre nové nehnuteľnosti je aj titul najviac očakávaného hotela a ten sa aktuálne udelil novému prírastku v Bangkoku. 

čítať viac >>

Prehľad tepelných zdrojov vhodných do bytoviek

15.06.2017

Napriek tomu, že momentálne si môžeme naplno užívať horúce letné dni, otázka výberu a kúpy tepelného zdroja je stále aktuálna. Obzvlášť, ak hľadáme vhodné zariadenie do bytového domu, kde sú nároky na produkciu tepla odlišné od rodinných domov. 

čítať viac >>

Tendence – najväčší veľtrh so spotrebným tovarom už o necelé dva týždne

14.06.2017

Slováci žijúci v Nemecku budú mať ďalšiu príležitosť navštíviť jeden z najväčších spotrebiteľských veľtrhov. Tradičné podujatie Tendence otvorí brány a pozve tisícky návštevníkov na prehliadku toho najzaujímavejšieho aj z oblasti bývania už  o pár dní. 

čítať viac >>

Ako to je s hausbótmi a stavebnými povoleniami

13.06.2017

Záujem o život v hausbótoch rastie aj na Slovensku. Mnohých potenciálnych majiteľov však od bývania v týchto príbytkoch odrádzajú nejasnosti okolo právnych predpisov spojených s ich realizáciou, medzi ktorými vyniká otáznik nad stavebným povolením. 

čítať viac >>

Spoločnosť Google predstavila projekt nového londýnskeho sídla

12.06.2017

Boj medzi IT gigantmi, spoločnosťami Google a Apple, neprebieha len v oblasti výroby  technologických zariadení. V boji o vedúcu pozíciu sa vyťahujú aj iné zbrane vrátane výstavby lepšieho a originálnejšieho sídla.  

čítať viac >>

Japonci postavili najlepšie nákupné centrum sveta

11.06.2017

Najlepšie nákupné centrum sveta má ponúknuť originálny dizajn, najvyššie kvalitatívne požiadavky a nároky na maximálny komfort. Podľa poroty, ktorá len nedávno rozdala Versaillské ceny za architektúru, sa takým stalo Tokyu Plaza Ginza.

čítať viac >>

Panelák s najkrajším interiérom nájdeme v Kyjeve

10.06.2017

Zvonku poriadne nestojí ani za pohľad, no jeho vnútro žiari dokonalou krásou. Interiér jedného z panelákov v ukrajinskej metropole sa vyhol osudu tuctovej bytovky a vďaka svojmu šikovnému obyvateľovi sa premenil na netradičné aristokratické sídlo.  

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.