VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Na výstave v Las Vegas predstavili najrýchlejšiu robotickú pekáreň

18.01.2019

Robotické technológie dobýjajú gastronómiu už nejaký ten piatok. Na scéne sa objavilo hneď niekoľko pokrokových zariadení, ktoré majú za úlohu automatickú prípravu jedál a nápojov. Po najnovšom sa verejnosti predstavila aj šikovná robotická pekáreň.

čítať viac >>

Švédi predstavili plastové domčeky z recyklovaného morského odpadu

17.01.2019

Na severe Európy opäť potvrdzujú, že to s ochranou životného prostredia myslia vážne. Dvojica šikovných švédskych architektov totiž predstavila projekt plážových domčekov, ktoré sa majú postaviť z plastového odpadu v mori.

čítať viac >>

Výstava, ktorá mení pražskú galériu na nie hocijakú telocvičňu

16.01.2019

Tohtoročný kalendár zaujímavých výstav v pražských a bratislavských galériách sa už zaplnil takmer celý. K prvým, ktoré už stihli privítať davy návštevníkov, patrí aj Vítejte v těžkých časech.

čítať viac >>

Vo Vysokých Tatrách sa opäť stavali najkrajšie ľadové sochy

15.01.2019

Dnes trochu nezvyčajne nahliadneme do sveta dizajnu a umenia, konkrétne na ľadové sochy a ich tvorbu. Tie sa totiž pri príležitosti ďalšieho ročníka akcie Tatry Ice Master aj tento rok ukázali vo svojej plnej paráde.

čítať viac >>

Originálna zvlnená bytovka z dánskeho Vejle

14.01.2019

Bytovka, aká by nemala problém vyhrať hocijakú súťaž o najlepší bytový dom. Vyniká polohou, vybavením interiéru a hlavne vzhľadom, aký sa len tak nevidí.

čítať viac >>

Európska kultúra má tento rok 2 hlavné mestá

13.01.2019

Očakávania väčšiny predstaviteľov európskej kultúry sa nakoniec naplnili. V roku 2019 budú centrom kultúrneho života na starom kontinente hneď 2 mestá. O významný titul sa tentoraz podelilo Taliansko s Bulharskom.

čítať viac >>

Bratislavu budú od pondelka brzdiť dopravné obmedzenia

12.01.2019

Dopravu v hlavnom meste čakajú od budúceho týždňa značné obmedzenia. Problémy sa budú týkať hneď niekoľkých frekventovaných úsekov, na ktorých majú pondelok začať stavebné práce.

čítať viac >>

V nemeckom Warnemünde otvorili cyklohostel z lodných kontajnerov

10.01.2019

Výstavba z lodných kontajnerov momentálne dosť letí. Zaujímavé projekty tohto typu pribúdajú pravidelne a ďalší z nich bol len nedávno skolaudovaný v nemeckom meste Warnemünde.

čítať viac >>

Švédsky hotel z ľadu má otvorené aj túto sezónu

09.01.2019

Je to už zopár dní, čo jeden z najúžasnejších hotelov sveta otvoril svoje brány. IceHotel, ako je pomenovaný sezónny švédsky hotel z ľadu a snehu, totiž po vianočných sviatkoch opäť sprístupnili verejnosti.

čítať viac >>

Za odpratávanie snehu na chodníkoch sú zodpovedné obce

08.01.2019

Bohatá snehová nádielka sa posledné dni zahráva s trpezlivosťou obyvateľov po celom Slovensku. Vo viacerých lokalitách totiž odpratávanie snehu z chodníkov ostáva na ich pleciach napriek tomu, že podľa zákona to nie je ich starosť.

čítať viac >>

Budova s najväčšou rozlohou sídli v najľudnatejšej krajine

07.01.2019

Nie je najvyššia, najdrahšia ani najnovšia, no z hľadiska rozlohy nemá konkurentov nikde vo svete. Reč je o New Century Global Centre, o jednom z najnavštevovanejších obchodných centier v Číne, ktoré je už zhruba 5 rokov najväčšou budovou sveta.

čítať viac >>

7 nezvyčajných rekordov svetového stavebníctva

06.01.2019

Zoznam rekordov z oblasti stavebníctva je dosť pestrý na to, aby sa v ňom každý rok prepísali nejaké čísla, čo platí na národnej, regionálnej aj globálnej úrovni. Niektoré z nich, ktoré boli zaznamenané v rôznych kútoch sveta a právom ich môžeme označiť prívlastkom „nezvyčajné“, stoja za našu pozornosť.

čítať viac >>

Na bývanie a energie sme míňali najviac aj v roku 2018

05.01.2019

Zaujímavé čísla hneď na úvod roka. Eurostat si dal záležať a už v prvých januárových dňoch zverejnil prieskum, ktorý potvrdil, na aké položky míňajú obyvatelia EÚ vrátane Slovákov najviac peňazí.

čítať viac >>

Elegantná presklená vila na hladine anglického jazera

04.01.2019

Čarovné prostredie, unikátna poloha či jedinečný dizajn. Superlatívov, ktorými sa môže projekt Glass Villa, jeden z najnovších domov postavených v anglickom meste Lechlade, pochváliť, napočítame hneď niekoľko.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.