VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

5 udalostí posledných dní na realitnom trhu v Bratislave

Aktivita na bratislavskom realitnom trhu pokračuje napriek dovolenkovému obdobiu aj v lete. Okolo pripravovaných projektov z hlavného mesta sa toho stalo pomerne dosť a my vám prinášame prehľad 5 najdôležitejších udalostí posledných dní.

 

1. Skolaudovali bytový dom Panónka – Panónka, jeden z najočakávanejších bytových projektov, bol nedávno dokončený a následne aj úspešne skolaudovaný. Objekt ponúka 46 bytov a 37 apartmánov, pričom aktuálne bola viac ako polovica z nich odovzdaná novým majiteľom.

 

2. Jarovce dostanú centrum vodných športov – Projekt Centrum rýchlostnej kanoistky a veslovania je zatiaľ vo fáze prvých príprav, takže jeho vznik ešte nie je istý. Predstavitelia kanoistických zväzov by však radi odštartovali realizáciu už v decembri, pričom ukončiť by sa mala do 5 rokov.

 

3. Obnova Jurkovičovej teplárne zahájená – Národná kultúrna pamiatka si na odštartovanie rekonštrukcie musela počkať. Aktuálne sa však pracuje na vonkajšom obvodovom plášti, čiže obnova už prebieha v plnom prúde. Plánované kultúrne centrum, ktorého renovácia bude stáť vyše 11 ml. €, by malo byť hotové o 2 roky.

 

4. Výstavba novej nemocnice v Boroch povolená – Plán vybudovať v lokalite Bory novú nemocnicu, ktorá by mala ponúknuť nadštandard v oblasti medicínskych služieb, predstavili už pred 2 rokmi. Nemocnica na konci júla získala stavebné povolenie, takže už v septembri, najneskôr v októbri, sa môže začať s realizáciou.

 

5. River Park 2 uspel na životnom prostredí – Medzi významnejšie bratislavské projekty, ktoré v uplynulých 2-3 týždňoch získali povolenia k realizácii, patrí aj River Park 2. Projekt bol úradmi posudzujúcimi vplyv na životné prostredie odobrený, takže prípravy na výstavbu môžu aj vďaka zverejneniu nových vizualizácií pokračovať.

 

So zaujímavými novinkami na realitnom trhu (nielen) v hlavnom meste, sa budeme stretávať aj v nasledujúcich týždňoch. O návrhoch nových projektov, skolaudovaných komplexoch aj obnovách starých nevyužívaných budov vás budeme priebežne informovať.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroje: www.bratislavskenoviny.sk, bratislava.dnes24.sk

Foto: www.twitter.com

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 12.08.2018
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.