VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Nápad stavať solárne cesty skončil fiaskom

23.01.2019

Nie všetky nápady, ktoré sa javia ako pokrokové, splnia očakávania. Fiaskom niekedy končia aj projekty z dielne výroby solárnych technológií, ktoré sa napriek opakovaným úspechom nie vždy osvedčia.

čítať viac >>

V užšom výbere na zisk Mies van der Rohe je prvýkrát slovenská

22.01.2019

Naša architektúra môže sláviť ďalší veľký úspech. Slovenská stavba sa totiž po prvýkrát v histórii dostala do užšieho výberu kandidátov bojujúcich o zisk ocenenia Mies van der Rohe.

čítať viac >>

V pozemskom raji na Sicílii predávajú domy za 1 €

21.01.2019

Radi by ste zohnali bývanie v pokojnom prostredí, najlepšie v niektorom z pozemských rajov? Potom vás možno osloví nápad predstaviteľov mesta Sambuca di Sicilia, kde chcú prilákať nových obyvateľov na výpredaj rekordne lacných domov.

čítať viac >>

Sneh neškodí len majiteľom budov, zabrať dáva aj poisťovniam

20.01.2019

Výdatné sneženie v posledných dňoch opäť skomplikovalo situáciu vo viacerých častiach Slovenska. Dôsledky kalamity neochromili len premávku na cestách. Doplatili na nich aj majitelia poškodených budov a poisťovne, ktoré musia preplácať nahlásené škody.

čítať viac >>

Rok 2019 požehná výstavbe mrakodrapov novej generácie

19.01.2019

Architekti, urbanisti aj stavbári už dlhšie volajú po transformácii stavebných metód využívaných pri realizácii výškových budov. Volania niektorých z nich boli vypočuté, čoho výsledkom sú návrhy prvých mrakodrapov novej generácie.

čítať viac >>

Na výstave v Las Vegas predstavili najrýchlejšiu robotickú pekáreň

18.01.2019

Robotické technológie dobýjajú gastronómiu už nejaký ten piatok. Na scéne sa objavilo hneď niekoľko pokrokových zariadení, ktoré majú za úlohu automatickú prípravu jedál a nápojov. Po najnovšom sa verejnosti predstavila aj šikovná robotická pekáreň.

čítať viac >>

Švédi predstavili plastové domčeky z recyklovaného morského odpadu

17.01.2019

Na severe Európy opäť potvrdzujú, že to s ochranou životného prostredia myslia vážne. Dvojica šikovných švédskych architektov totiž predstavila projekt plážových domčekov, ktoré sa majú postaviť z plastového odpadu v mori.

čítať viac >>

Výstava, ktorá mení pražskú galériu na nie hocijakú telocvičňu

16.01.2019

Tohtoročný kalendár zaujímavých výstav v pražských a bratislavských galériách sa už zaplnil takmer celý. K prvým, ktoré už stihli privítať davy návštevníkov, patrí aj Vítejte v těžkých časech.

čítať viac >>

Vo Vysokých Tatrách sa opäť stavali najkrajšie ľadové sochy

15.01.2019

Dnes trochu nezvyčajne nahliadneme do sveta dizajnu a umenia, konkrétne na ľadové sochy a ich tvorbu. Tie sa totiž pri príležitosti ďalšieho ročníka akcie Tatry Ice Master aj tento rok ukázali vo svojej plnej paráde.

čítať viac >>

Originálna zvlnená bytovka z dánskeho Vejle

14.01.2019

Bytovka, aká by nemala problém vyhrať hocijakú súťaž o najlepší bytový dom. Vyniká polohou, vybavením interiéru a hlavne vzhľadom, aký sa len tak nevidí.

čítať viac >>

Európska kultúra má tento rok 2 hlavné mestá

13.01.2019

Očakávania väčšiny predstaviteľov európskej kultúry sa nakoniec naplnili. V roku 2019 budú centrom kultúrneho života na starom kontinente hneď 2 mestá. O významný titul sa tentoraz podelilo Taliansko s Bulharskom.

čítať viac >>

Bratislavu budú od pondelka brzdiť dopravné obmedzenia

12.01.2019

Dopravu v hlavnom meste čakajú od budúceho týždňa značné obmedzenia. Problémy sa budú týkať hneď niekoľkých frekventovaných úsekov, na ktorých majú pondelok začať stavebné práce.

čítať viac >>

V nemeckom Warnemünde otvorili cyklohostel z lodných kontajnerov

10.01.2019

Výstavba z lodných kontajnerov momentálne dosť letí. Zaujímavé projekty tohto typu pribúdajú pravidelne a ďalší z nich bol len nedávno skolaudovaný v nemeckom meste Warnemünde.

čítať viac >>

Švédsky hotel z ľadu má otvorené aj túto sezónu

09.01.2019

Je to už zopár dní, čo jeden z najúžasnejších hotelov sveta otvoril svoje brány. IceHotel, ako je pomenovaný sezónny švédsky hotel z ľadu a snehu, totiž po vianočných sviatkoch opäť sprístupnili verejnosti.

čítať viac >>

Prvá stranaPredošlá strana1234Ďalšia stranaPosledná strana
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.