VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Na juhu Číny sprevádzkovali najvyššie položený most sveta

06.01.2017

Príbehy spojené s výstavbou alebo rekonštrukciou mostov sa v roku 2016 tvorili hlavne v Číne. Posledný z nich začal písať hlavnú časť svojho deja tesne pred Silvestrom, kedy sa na juhu krajiny sprevádzkoval najvyššie položený most na planéte. 

čítať viac >>

Tesla chce revolúciu vo výrobe solárnych panelov. Zabuduje ich do strechy.

05.01.2017

Pokrok vo výrobe solárnych technológií prináša neustále nejaké zaujímavé novinky. O podporu rozvoja v tejto oblasti sa postarala aj spoločnosť Tesla, ktorá navrhla inovatívne solárne panely. 

čítať viac >>

Najväčší stavebný veľtrh v Európe už o pár dní

04.01.2017

Tohtoročný program veľkých medzinárodných podujatí zameraných na stavebníctvo a architektúru bude opäť nabitý. Hneď na začiatku roka nás čaká jeden z najväčších veľtrhov, aké sa v Európe organizujú.

čítať viac >>

Poznáme domácich kandidátov na cenu Mies van der Rohe 2017

03.01.2017

Prípravy na odovzdávanie najslávnejšej architektonickej ceny na starom kontinente sa už pomaly začínajú. Do výberu finalistov súťaže Mies van der Rohe Award 2017 ostáva len pár týždňov a o miestenku medzi najlepšími sa pobije aj pätica našich stavieb. 

čítať viac >>

6 najlepších stavieb roku 2016

02.01.2017

Rok čo rok je architektonická mapa bohatšia o nové netradičné diela, ktoré posúvajú stavebníctvo na vyššiu úroveň. Vlani sa špičkovým architektom podarili ďalšie husárske kúsky a zaujímavé stavby rástli po celom svete. 

čítať viac >>

Rok 2016 na realitnom trhu v skratke

01.01.2017

Skôr než dospíme bujaré silvestrovské oslavy a zajtrajším štartom pracovného týždňa si začneme klásť nové ciele, zaspomínajme si ešte na rok 2016. Ten totiž priniesol niekoľko zásadných zmien a udalostí, ktoré citeľne ovplyvnili vývoj na trhu s nehnuteľnosťami.  

čítať viac >>

Pred sviatkami stihli oceniť najkrajšie kultúrne pamiatky Slovenska

31.12.2016

Historické budovy prežili mnoho Silvestrov a pokiaľ prešli dôkladnou rekonštrukciou, ich kráse to vôbec neuškodilo. Platí to aj v prípade víťazov ceny Fénix, ktorú už tradične udeľujú najkrajším kultúrnym pamiatkam Slovenska. 

čítať viac >>

Rok 2016 na realitnom trhu v skratke

31.12.2016

Skôr než dospíme bujaré silvestrovské oslavy a zajtrajším štartom pracovného týždňa si začneme klásť nové ciele, zaspomínajme si ešte na rok 2016. Ten totiž priniesol niekoľko zásadných zmien a udalostí, ktoré citeľne ovplyvnili vývoj na trhu s nehnuteľnosťami.  

čítať viac >>

Prvý aktívny dom na svete uzatvára skvelý rok architektúry

30.12.2016

Bolo to skvelých dvanásť mesiacov, počas ktorých sa architektom darilo žať úspech za úspechom. Revolučné stavby totiž rástli po celom svete a zoznam toho najlepšieho, čo rok 2016 priniesol, doplnil aj prvý aktívny dom, ktorý už stojí na svojom mieste. 

čítať viac >>

Zen Houses z Liberca – pokrok vo výstavbe rodinných domov

29.12.2016

Česká architektúra napreduje míľovými krokmi a nové stavebné trendy prichádzajúce zo západu sa v nej uchytili okamžite. Výsledkom toho sú aj projekty nadštandardných rodinných domov, ktoré posúvajú hranice moderného bývania Čechov. 

čítať viac >>

Kráľovská zlatá oživí zimnú náladu v byte

28.12.2016

Biela, sivá, strieborná či svetlé odtiene modrej. Každá z týchto tichých farieb je verným odrazom melancholickej zimnej atmosféry. Prečo si však náladu nepozdvihnúť nejakou živšou farbou, ktorá nás nabudí napriek nepriaznivému počasiu a dlhým večerom? 

čítať viac >>

Guatapé – najfarebnejšie mesto sveta

27.12.2016

Farby vládnu svetu a čím viac pestrosti, tým živšia atmosféra. Svoje o tom vedia aj obyvatelia mestečka Guatapé, ktoré farbami žije na každom jednom kroku. 

čítať viac >>

Aj Tatry majú svoje brownfieldy

26.12.2016

Problém s brownfieldami ohrozujúcimi vzhľad a bezpečnosť v daných lokalitách sa netýka len veľkých miest. Prítomný je aj v tatranských dedinkách, kde môže turistom pokaziť dobrý dojem z dovolenky. 

čítať viac >>

Vianoce a sviatočná výzdoba vo svetových metropolách

24.12.2016

Konečne, dočkali sme sa. Po roku prišiel ďalší Štedrý deň a nás čaká trochu rodinnej pohody a zopár skvelých zážitkov na vyzdobených námestiach. Sme však malá krajina a či chceme alebo nie, výzdobu podobnú tej vo svetových metropolách nezažijeme. 

čítať viac >>

Šikovné nápady pre vlastnoručne vyrobené vianočné dekorácie

23.12.2016

Predajne s dekoračným sortimentom sú plné rôznych štýlových doplnkov, ktoré skrášlia vašu vianočnú výzdobu. Čo tak ale vsadiť na vlastnú kreativitu a pohrať sa s výrobou vlastnoručne zhotovených dekorácií? 

čítať viac >>

sonna.com.ua
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.