VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Šikmá veža v Pise sa nakláňa o niečo menej

24.11.2018

Tesne pred víkendom k nám prišli celkom dobré správy talianskej Pisy. Slávna „Šikmá veža,“ ktorá je najnavštevovanejšou atrakciou mesta a zároveň celého okolitého regiónu, sa nakláňa o niečo menej. To má predĺžiť jej životnosť a spraviť ju bezpečnejšou.

čítať viac >>

2 londýnske mrakodrapy premiešajú poradie najvyšších budov

23.11.2018

Londýnska panoráma opäť trochu porastie. V anglickej metropole sa totiž pracuje na príprave 2 mrakodrapov, ktoré výrazne zamiešajú poradím najvyšších budov (nielen) vo Veľkej Británii.

čítať viac >>

V Calgary majú knižnicu, ktorou prechádza metro

22.11.2018

Nevídaná knižnica, akou sa doposiaľ môže pochváliť iba kanadské Calgary. Nielenže ju zdobí atraktívny vzhľad a nadčasové funkčné prevedenie, ako prvá a v súčasnosti jediná knižnica na svete sa môže pochváliť tým, že jej priestormi prechádza metro. 

čítať viac >>

V Kodani vyrástla bytovka z drevených kociek

21.11.2018

Vo svete drevostavieb pribudlo v posledných týždňoch viacero zaujímavých objektov. Do zoznamu najnovších klenotov trvalo udržateľnej architektúry tohto druhu sa pred vyše mesiacom zaradil aj netradičný rezidenčný projekt z dánskej Kodane.

čítať viac >>

Priemerná úroková sadzba hypoték je na novom dne

20.11.2018

Júlové opatrenia NBS, ktorých cieľom je pribrzdiť rýchly rast zadlženosti, zatiaľ veľmi nezaberajú. Podľa najnovších štatistík totiž objem schválených úverov naďalej dosahuje vysoké čísla, pod čo sa výraznou mierou podpísal ďalší pokles priemerného úroku.

čítať viac >>

7 pekných a ľahko pestovateľných druhov do zimnej záhrady

19.11.2018

Na príchod zimy si ešte pár týždňov počkáme, no zimné záhrady v rodinných domoch sa pomaly začali prebúdzať. Pre tých, ktorí v nich chcú umiestniť nové rastliny, máme pár tipov k výberu 7 pekných a ľahko pestovateľných druhov.

čítať viac >>

Newyorská 5th Avenue už nie je najdrahšou ulicou sveta

18.11.2018

Nečakaná facka pre najslávnejšiu newyorskú ulicu. 5th Avenue, ktorá dlhodobo vládla rebríčku najdrahších ulíc sveta, sa porúča z kráľovského trónu. Vedúce miesto musela uvoľniť rivalovi z Hongkongu, ktorý vytrvalo čakal na svoju šancu.

čítať viac >>

Pri Moskve chcú vybudovať futuristické Smart city

17.11.2018

Rusko bude mať svoje prvé Smart city. Ak sa podarí zrealizovať odvážny projekt, len niekoľko kilometrov za Moskvou vybudujú moderné mesto 21. storočia so všetkým, čo k spokojnému mestskému životu patrí.

čítať viac >>

Kolekcie papierových bytových doplnkov z českej dielne

16.11.2018

Svet dizajnu a výroby bytových doplnkov je bohatší o ďalšiu jedinečnú kolekciu. Stojí za ňou istý český ateliér, z ktorého dielne vzišlo niekoľko štýlových interiérových doplnkov. Tie neprekvapili len dizajnom a praktickou stránkou, ale najmä použitým materiálom. 

čítať viac >>

V Rovinke pri Bratislave otvorili nový City Park

15.11.2018

Na domácej retailovej mape je oddnes ďalšie obchodné centrum. Len pár kilometrov od hlavného mesta totiž stojí menší komplex, ktorý umožní rýchle a pohodlné nakupovanie všetkým, ktorí prechádzajú trasou Bratislava-Šamorín.

čítať viac >>

Ako najlepšie usporiadať kuchyňu

14.11.2018

Miestnosť kuchyne leží na pomedzí pracovného a obytného priestoru. Niekto sa v nej priveľa nezohreje a niekto tu naopak trávi väčšinu svojho voľného času. V oboch prípadoch je však dôležité, aby tu prebiehala hladká a plynulá prevádzka, ktorú zaistí iba správne usporiadanie kuchynských zón.

čítať viac >>

Osudový most v Janove čaká na demoláciu, po nej postavia nový

14.11.2018

14. august 2018, Janov, Taliansko. V prístavnom meste, ponad ktoré viedol dlhoročne využívaný diaľničný most, došlo k nešťastiu. Udalosť, ktorá si vyžiadala životy 43 obetí, zanechala spúšť a zároveň otáznik, čo bude ďalej.

čítať viac >>

3 novinky z prešovského realitného trhu

13.11.2018

Realitný trh na východnom Slovensku sa pravidelne ozýva so zaujímavými novinkami. Aktuálne sa najviac pozornosti sústredí na Prešov, v ktorom sa toho deje, resp. v blízkej dobe bude diať dosť.

čítať viac >>

4 jednoduché triky, ako zmeniť obraz kúpeľne

12.11.2018

Stačia 4 jednoduché triky a vaša kúpeľňa sa môže obliecť do celkom nových šiat. Nič zložité, stačí vsadiť na štýlové doplnky alebo metódy zdobenia a vedieť sa pohrať s ich zakomponovaním do priestoru.

čítať viac >>

Stánok na kávu a šišky prerobený na minidom

11.11.2018

Popularita minidomov sa šíri po celej USA a ich dizajnéri ich realizujú v najrôznejších podobách. Napríklad v meste Nahant sa jeden z nich podarilo zriadiť v bývalom stánku, kde predávali sladké občerstvenie.

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.