VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Kolonádový most v Piešťanoch podstúpi rekonštrukciu za takmer 2 mil. €

21.06.2019

V posledných týždňoch sa na Slovensku rozbehli rekonštrukcie niekoľkých významných pamiatok. Na rad prišiel aj Kolonádový most v Piešťanoch, ktorý sa po rokoch konečne dočkal modernizácie.

 

čítať viac >>

Na svete je prvá nabíjacia stanica pre elektromobily z dreva

20.06.2019

Dánski architekti opäť dvíhajú latku. K ich najnovším úspechom patrí návrh nabíjacej stanice pre elektromobily, ktorá nedávno vyrástla v meste Fredericia. Na tom by nebolo nič výnimočné, ak by nešlo o prvý projekt tohto druhu z dreva.

čítať viac >>

Ako predchádzať nedoplatkom v ročnom vyúčtovaní

19.06.2019

V piatok sme vám priniesli článok o možnostiach reklamácie ročného vyúčtovania. Dnes pri tejto téme ostaneme, no pre zmenu sa pozrieme na nedoplatky v ročnom vyúčtovaní, ktoré sú jedným z dôvodov takýchto reklamácií. Tým sa môžeme vyhnúť, ak vieme, ako vzniku nedoplatkov predchádzať.

čítať viac >>

Kláštorný lazaret z belgických Antverp premenený na butikový hotel

17.06.2019

Čím je hotel originálnejší, tým skôr priláka ľudí. Vedia to aj majitelia jedného z hotelov v belgických Antverpách. Práve tam prevádzkujú moderné ubytovacie zariadenie, ktoré vzniklo premenou komplexu kedysi slúžiaceho ako kláštor a vojenský lazaret zároveň.  

čítať viac >>

Nesedí vám ročné vyúčtovanie? Reklamujte ho!

14.06.2019

S výsledkami ročného vyúčtovania je už minimálne 2 týždne oboznámený každý majiteľ bytu. No nie každý je s nimi spokojný a ochotný ich akceptovať. V takýchto prípadoch prichádza na rad právo reklamácie.

čítať viac >>

Ako nájsť tú najlepšiu tieniacu techniku pre svoj domov

13.06.2019

Horúco, div sa v bytoch neroztápajú steny. S kvalitnou tieniacou technikou to ale určite nehrozí. No ktoré z roliet, žalúzií či iných doplnkov sú tie naj? Trh s týmto sortimentom je totiž taký plný, až je problém si vybrať.

čítať viac >>

Boj proti plastom v nábytkárstve – prichádza kolofónia

12.06.2019

Vojna, ktorú v posledných mesiacoch vyhlásila plastom takmer celá Európa, už zasiahla aj oblasť nábytkárstva. S tým sa začali hľadať možnosti, ako využitie tohto nevďačného materiálu pri výrobe nábytku minimalizovať alebo rovno obmedziť.


čítať viac >>

Zbankrotovaný Outlet Voderady čaká v júli dražba

10.06.2019

Mal byť rovnocenným súperom susedného rakúskeho rivala a na domácom trhu sa stať jednotkou vo svojej oblasti. Namiesto toho zbankrotoval a aktuálne mieri do dražby. Aj takýto osud postretol Outlet Voderady.

čítať viac >>

Panorámu Paríža ozdobí 180-metrová presklená pyramída

08.06.2019

Paríž sa dlhé roky bránil výstavbe mrakodrapov, takže ak už nechá vo svojich uliciach nejaký vyrásť, nech stojí za to. Možno aj to si povedalo vedenie francúzskej metropoly, ktoré schválilo výstavbu unikátnej výškovej budovy v tvare trojuholníka.

čítať viac >>

Dáni zachraňujú opustený prístav – menia ho na viacúčelovú mestskú štvrť

07.06.2019

Staré nevyužívané objekty mátajú ulice v mestách po celom svete. Niekde ich nechávajú úplne schátrať, inde im dajú druhú šancu a premenia ich na originálne rezidenčné zóny. Príkladom tej druhej možnosti je aj dánske mesto Svendborg.

čítať viac >>

Bytový trh v Bratislave ponúka byty od 45 000 do 1,89 mil. €

05.06.2019

Lacnejšie byty za pár tisíc aj nadštandardný luxus za necelé 2 milióny €. Nepomer cien bratislavských bytov je stále priepastnejší. Kupujúci si tak môžu vyberať z niekoľkých cenových kategórií od najnižších až po tie, ktoré nie sú dostupné bežným smrteľníkom.

čítať viac >>

Galvani Home, miesto, ktoré je naozaj domovom

04.06.2019

Predstavy o dobrom bývaní sa líšia od jednotlivca k jednotlivcovi, určité požiadavky sa však prirodzene opakujú. Na jednu z popredných priečok v zozname našich želaní určite zaradíme lokalitu, samozrejme doplnenú prívlastkom dobrá. Tá by v ideálnom prípade mala zohľadňovať potreby všetkých členov domácnosti.

čítať viac >>

Galvani Home, miesto, ktoré je naozaj domovom

04.06.2019

Predstavy o dobrom bývaní sa líšia od jednotlivca k jednotlivcovi, určité požiadavky sa však prirodzene opakujú. Na jednu z popredných priečok v zozname našich želaní určite zaradíme lokalitu, samozrejme doplnenú prívlastkom dobrá. Tá by v ideálnom prípade mala zohľadňovať potreby všetkých členov domácnosti.

čítať viac >>

Na Roland Garros sa hrá v najlepšej tenisovej aréne sveta

03.06.2019

Milovníkom tenisu, ktorí sledujú aktuálne prebiehajúci Roland Garros, určite neunikol pohľad na vynovený centrálny dvorec. Jeho nová podoba z neho nerobí len komfortne vybavený kurt. Podľa viacerých odborníkov sa stal najlepšou tenisovou arénou na svete.

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.