VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Za dodávky energií si od januára priplácame

03.01.2018

S príchodom nového roku sa už tradične upravujú ceny energií a inak tomu nie je ani teraz. Aj keď nie všetci dodávatelia pristúpili k zdražovaniu, plyn, elektrina a teplo nás celkovo vyjde o niečo viac ako v predošlom roku. 

čítať viac >>

Tri predajne Carrefouru a Hypernovy do konca januára končia

02.01.2018

Kým bytový a kancelársky sektor prežije prvé dni nového roku v pokoji, na retailovom trhu bude rušno počas celého januára. V Bratislave, Pezinku a Poprade totiž zažijeme hneď tri rozlúčky popredných obchodných reťazcov.

čítať viac >>

Predpovede pre slovenský realitný trh v roku 2018

01.01.2018

S novým rokom nové výzvy. V oblasti realít ich bude hneď niekoľko a v najbližších 12 mesiacoch budú ovplyvňovať vývoj na trhu. Ako sa k nim investori, makléri a zákazníci postavia, to ukáže čas, no analytici si už spravili názor a pripravili niekoľko predpovedí. 

čítať viac >>

7 top udalostí roka na slovenskom realitnom trhu

31.12.2017

S koncom roka prichádzajú tradičné rekapitulácie hodnotiace dianie na realitnom trhu. Rok 2017 priniesol viacero zásadných udalostí a my sme vybrali 7 tých, ktoré podľa nás najviac ovplyvnili vývoj okolo slovenských nehnuteľností za uplynulých 12 mesiacov.  

čítať viac >>

Tipy pre navnadenie správnej domácej silvestrovskej atmosféry

30.12.2017

Nie každý má chuť oslavovať príchod nového roka na chate alebo na večierku. Tí, ktorí si radšej doprajú pokoj, si môžu užiť silvestrovské oslavy v objatí domáceho prostredia. Stačí uplatniť niekoľko jednoduchých krokov a Silvester doma určite nebude nudný. 

čítať viac >>

6 top stavieb dokončených v roku 2017

29.12.2017

Uplynulých dvanásť mesiacov si budeme pamätať aj ako ďalší silný rok, počas ktorého nebola núdza o architektonické nápady. Dôkazom je prehľad niekoľkých unikátnych stavieb, ktoré sa hneď po kolaudácii zaradili medzi top diela roku 2017. 

čítať viac >>

Singapur ukázal, ako stavať škôlky budúcnosti

28.12.2017

Nebol by to Singapur, ak by sa na poli miestnej architektúry nediali veľké veci. Na mape ázijského tigra nájdeme niekoľko revolučných stavieb, no len niektoré z nich získali viac superlatívov ako Early Learning Village, ktorú považujú za najlepšiu škôlku na svete. 

čítať viac >>

Pápežská chata spod Álp sa ocitla v ponuke realitného trhu

27.12.2017

Tesne pred koncom roka sa v aktuálnej ponuke svetových rekreačných nehnuteľností objavila ešte jedna významná nehnuteľnosť. Tou je pápežské dovolenkové sídlo v údolí pod taliansko-francúzskymi Alpami, ktoré bolo oficiálne ponúknuté na predaj. 

čítať viac >>

7 slovenských destinácií, kde sa tento rok ubytováva najviac turistov

26.12.2017

Majitelia hotelov a penziónov hlásia jeden z najlepších rokov. Ich zisky stúpajú o pár percent a výrazný rast dosahuje aj počet nocľahov obsadených turistami zo zahraničia. Najväčší podiel má na tom práve 7 lokalít, kde ubytovacie objekty praskajú vo švíkoch. 

čítať viac >>

Šťastné a veselé všetkým čitateľom TopReality.sk

24.12.2017

Štedrý deň je už tradične časom, kedy svojim najbližším vyjadrujeme spolupatričnosť a prajeme im pokoj, inšpiráciu a úspech. Podobne ako po minulé roky, aj teraz máme  priestor na zopár vrúcnych slov pre našich čitateľov, ktorí sú po celý rok s nami. 

čítať viac >>

Vianočné inšpirácie na výzdobu bytov a domov

23.12.2017

Už len pár hodín a prebudíme sa do dlho očakávaného Štedrého dňa. Dovtedy môžeme venovať čas trebárs aj vianočnej výzdobe, ktorá skrášli atmosféru a pozve ducha Vianoc do našich príbytkov. 

čítať viac >>

Ore Streams - recyklovaný kovový nábytok z vyradenej elektroniky

22.12.2017

Z práce dizajnérov môžeme vycítiť, s akým zámerom šli do daného návrhu a čo od neho očakávajú. V prípade nábytku vyrábaného recykláciou je jasné, že nejde len o estetickú stránku. Inak to nie je ani pri novej kolekcii zhotovenej z recyklovanej elektroniky. 

čítať viac >>

Prieskum odhalil, ktoré 3 miesta sú hanbou Bratislavy

21.12.2017

Bratislavčania majú v hodnotení najškaredších objektov hlavného mesta úplne jasno. Z prieskumu vykonanom na vzorke 500 opýtaných vyplynulo, ktoré 3 stavby považujú za najväčšiu hanbu metropoly.

čítať viac >>

Vo švajčiarskych Alpách spojazdnili najstrmšiu lanovku sveta

20.12.2017

Práca architektov nespočíva len v navrhovaní budov a príbytkov. S rozvojom rôznych oblastí dopravy a priemyslu sa sústredia aj na pokrokové technické stavby, napríklad lanovky. Tú najstrmšiu na svete túto nedeľu sprístupnili vo Švajčiarsku. 

čítať viac >>

10 najčastejších otázok k poukážkam na OZE

20.12.2017

V doterajších kolách projektu Zelená domácnostiam, ktoré vyhlásila SIEA(Slovenská inovačná a energetická agentúra) počas dvoch rokov si zákazníci mohli vyberať zo stoviek registrovaných zhotoviteľov zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie (OZE). Vybrať si z obrovskej neprehľadnej ponuky to najvhodnejšie zariadenie a zhotoviteľa nie je pre laika jednoduché. Prinášame 10 najčastejších otázok k poukážkam na OZE. Odpovedá riaditeľ najväčšieho slovenského výrobcu slnečných kolektorov THERMO|SOLARU Žiar, s. r. o., Alfréd Gottas.

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.