VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Rozprávkový hotel z Abu Dhabi, na ktorý nestačili hviezdičky

19.12.2016

Hotel, akých na svete nie je príliš veľa. Prepychové hniezdo z Abu Dhabi totiž postavili tak dokonale, že mu nestačil ani maximálny počet udeľovaných hviezdičiek. 

čítať viac >>

Prvý hotel postavený v Tatrách je späť v hre

18.12.2016

Majitelia známeho tatranského Hotela Lomnica si dali týždeň pred Vianocami ten najkrajší darček. Po rozsiahlej rekonštrukcii totiž otvárajú vynovený hotel, ktorý by mohol zariadeniu vrátiť zašlú slávu. 

čítať viac >>

Moderné koberce z netradičných materiálov

17.12.2016

Mäkký a hrejivý koberec, navyše s elegantným vzhľadom, počas zimy určite oceníme. Obzvlášť, pokiaľ zohľadníme, že súčasné koberce majú omnoho vyššiu úroveň ako ich predchodcovia, ktorých sme radi vymenili za parkety či dlažbu. 

čítať viac >>

11 dôvodov prečo by ste si mali vybrať slnečné kolektory od THERMO|SOLARU

16.12.2016

V doterajších troch kolách projektu Zelená domácnostiam, ktoré vyhlasuje SIEA(Slovenská inovačná a energetická agentúra) si zákazníci mohli vyberať z viac ako 300 typov registrovaných slnečných kolektorov. Celkový počet registrovaných zhotoviteľov zariadení na využívanie OZE presiahol počet 800, z toho je viac ako 500 zhotoviteľov inštalujúcich slnečné kolektory. Vybrať si z takejto neprehľadnej ponuky to najvhodnejšie zariadenie a zhotoviteľa nie je pre laika vôbec jednoduché. Prinášame niekoľko rád, ktoré môžu takéto rozhodnutie uľahčiť.

čítať viac >>

V Saudskej Arábii stoja dve najdrahšie budovy sveta

16.12.2016

V súvislosti s megalomanskými stavbami sa netvoria len rebríčky tých najvyšších budov sveta. Odborníci sa sústreďujú aj na zoznam najdrahších stavieb, ktoré vyšli investorov niekoľko miliárd. A mnohých z nás prekvapí, že tento rebríček ovládla Saudská Arábia. 

čítať viac >>

V Bratislave povstáva z popola projekt premeny Kamenného námestia

15.12.2016

Mal to byť jeden z najlepších projektov obnovy námestia v Bratislave, no odvážne plány sa rozsypali skôr ako ich stihli predstaviť. Projekt premeny Kamenného námestia však povstal z popola a od budúceho roka sa má začať intenzívne pracovať na jeho príprave.  

čítať viac >>

Hotel v korunách stromov priamo v lone africkej divočiny

14.12.2016

Omrzeli vás už klasické mestské hotely, apartmány na pláži či horské chaty? Potom si môžete vyskúšať dovolenku v africkej divočine, napríklad priamo v pralese. A zážitok z takéhoto netradičného dobrodružstva ešte umocní bývanie v korunách stromov.

čítať viac >>

Ako rozoznať nehnuteľnosť vhodnú na investíciu?

13.12.2016

Stanovenie investičných kritérií je nevyhnutné, aby ste svojimi investičnými nákupmi smerovali k vášmu cieľu. Tieto kritéria vám umožnia odstrániť emócie z rozhodovacieho procesu: Ak nehnuteľnosť nespĺňa vaše kritéria, jednoducho ju nekúpite a hľadáte ďalšiu príležitosť.

čítať viac >>

Ako rozoznať nehnuteľnosť vhodnú na investíciu?

13.12.2016

Stanovenie investičných kritérií je nevyhnutné, aby ste svojimi investičnými nákupmi smerovali k vášmu cieľu. Tieto kritéria vám umožnia odstrániť emócie z rozhodovacieho procesu: Ak nehnuteľnosť nespĺňa vaše kritéria, jednoducho ju nekúpite a hľadáte ďalšiu príležitosť.

čítať viac >>

Corian – umelý kameň pre náročných dizajnérov

13.12.2016

Tvarovateľnosť, za akú by sa nehanbili ani plastické hmoty, zdravotne neškodný viac ako drevo a elegantný ako mramor či žula. A predsa ide len o umelú imitáciu kameňa, aj keď jeho vzhľad a vlastnosti lákajú najnáročnejších dizajnérov odmietajúcich atrapy. 

čítať viac >>

Vianočný darček od Regulačného úradu – nižšie ceny energií

12.12.2016

Regulačný úrad v poslednom období nešetrí dobrými správami a pred Vianocami nás obdarúva ďalším znižovaním cien. Od nového roka tak na energie minieme o desiatky eur menej. 

čítať viac >>

Termovízia – preventívna prehliadka vašej fasády

11.12.2016

Človek chodí na prehliadku k lekárovi, autá vozíme na STK a v domoch vykonávame rôzne revízie a inšpekcie. Jednou z nich je aj termovízne meranie, ktoré nám napovie všetko potrebné o zdravotnom stave fasády. 

čítať viac >>

V Anglicku chcú zatočiť s povodňami. Pripravujú dom, ktorý sa vie dvihnúť do výšky.

10.12.2016

Ďalší z revolučných domov, ktorý môže vyriešiť mnohé stavebné problémy a oživiť svet architektúry netradičným typom príbytkov. V Anglicku totiž pripravujú projekt domu, ktorý sa v prípade povodní zdvihne do výšky a tým ochráni objekt pred poškodeniami. 

čítať viac >>

Zopár skvelých elektroinštalačných riešení, ktoré zvládne každý dobrý elektrikár

09.12.2016

Nové zásuvky, vypínače aj rozvody, to všetko je súčasťou rekonštrukcií, pri ktorých sa kladie dôraz na lepšie fungovanie elektroinštalácií. Pokiaľ oslovíte dobrého elektrikára, ten vám okrem skvalitnenia funkčnosti pomôže aj s ich praktickou stránkou. 

čítať viac >>

Makrowin dodal okná na zaujímavú drevostavbu

09.12.2016

Výnimočné stavby si vyžadujú výnimočné okná. Tento trend potvrdzuje aj najnovšia dodávka drevených okien a dverí od popredného slovenského výrobcu drevených a drevohliníkových okien - spoločnosti Makrowin, s.r.o., Detva. Výrobca ich osadil na zaujímavú drevostavbu z CLT panelov - rodinný dom na strednom Slovensku v okrese Martin. Realizátorom stavby bola firma Kontrakting stavebné montáže s.r.o. a navrhol ju architekt Ivan Jarina.

čítať viac >>

sonna.com.ua
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.