VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Viedeň čaká nový ročník najväčšieho veľtrhu o bývaní

04.03.2017

V rámci pestrej medzinárodnej sezóny veľtrhov zameraných na stavebníctvo a bývanie sa presunieme do susedného Rakúska. V neďalekej Viedni sa totiž schyľuje k otvoreniu ďalšieho ročníka najväčšieho veľtrhu o bývaní. 

čítať viac >>

Nová Dedinka sa rozrastie o vyše stovku rodinných domov

03.03.2017

Tlak na výstavbu nových obytných zón v okolí Bratislavy pokračuje ďalej. Po viacerých projektoch v okresoch Pezinok a Malacky sa teraz pozrieme do Novej Dedinky neďaleko Senca, kde má už čoskoro vzniknúť nová štvrť plná rodinných domov.   

čítať viac >>

Ako neprísť o províziu pre chybu v zmluve

02.03.2017

Ak realitná kancelária uzatvára so spotrebiteľom sprostredkovateľskú zmluvu mimo svojich prevádzkových priestorov, spotrebiteľ musí byť písomne poučený o približne 20 skutočnostiach. Nesplnenie povinnosti má svoje negatívne následky pre realitnú kanceláriu.

čítať viac >>

Nemecký Frankfurt čaká top veľtrh ISH

02.03.2017

Podujatie, ktoré patrí k vrcholom programu medzinárodných veľtrhov zameraných na stavebníctvo a príbuzné obory. Reč je o ISH, jednom z najväčších veľtrhov tohto typu, ktorý bude aj tento rok otvárať brány tisíckam návštevníkov z celej Európy. 

čítať viac >>

Príďte sa zorientovať na výstavy Nábytok a bývanie a Coneco

02.03.2017

Slovenský trh začína ponúkať veľké množstvá drevostavieb stavaných z rôznych, často nekompatibilných, kombinácií materiálov. Ak chce mať zákazník istotu, že jeho drevostavba bude postavená zaručene kvalitne, mal by siahnuť po rokmi overených certifikovaných materiáloch. Firma TEPORE, s.r.o., práve takéto materiály na slovenský trh dodáva ako priamy obchodný a technický zástupca firmy STEICO, ktorá je najväčším výrobcom drevovláknitých izolácií na svete. Architekti, stavebné firmy i spotrebitelia uvažujúci o stavbe kvalitného drevodomu, ktorý dýcha, sa môžu s uceleným konštrukčným a izolačným systémom pre drevostavby STEICO TEPORE oboznámiť na výstave Nábytok a bývanie v Nitry v dňoch 7. - 12. 3. 2017 a veľtrhu Coneco 22. - 25. 3. 2017 v Bratislavskej Inchebe. Informuje o tom Jakub Čajko z firmy TEPORE.

čítať viac >>

Česi spoznali víťazov ankety Dům roku 2017

01.03.2017

Česká architektúra sa v posledných dňoch prezentuje samými zaujímavými novinkami. Aktuálne vzbudzujú pozornosť výsledky tradičnej ankety Dům roku 2017, ktorá si opäť vzala na mušku najlepšie rodinné domy v krajine.  

čítať viac >>

Svet má prvý 3D most, vytlačili ho v Madride

28.02.2017

Je malý, jeho dizajn nemá čím prekvapiť a slúži len pre peších okoloidúcich. Aj napriek tomu sa stal svetovým unikátom a nik mu už nevezme historické prvenstvo, pretože ide o prvú „stavbu“ mosta, ktorý vyšiel z tlačiarne. 

čítať viac >>

V Dubaji oprášili projekt prvého rotujúceho mrakodrapu na svete

27.02.2017

Už sa zdalo, že s prekvapeniami na realitnom trhu v Dubaji bude chvíľu pokoj.  Pred niekoľkými dňami však médiá obletela správa o príprave výstavby rotujúcej výškovej veže, ktorá má opäť posunúť úroveň architektúry o krok vpred. 

čítať viac >>

V Anglicku stavajú domy aj vo vodných nádržiach

26.02.2017

Už sme tu mali všetky možné netradičné sídla, no dom vybudovaný vo vysušenej vodnej nádrži ešte nie. Predstavený objekt z Britských ostrovoch si tak odbije premiéru medzi našimi inšpiráciami neuveriteľných príbytkov.  

čítať viac >>

Nitru čaká výstavba nových bytov. 265 ich pripravujú v časti Diely.

25.02.2017

Realitný trh v nitrianskom regióne sa od ohlásenia príchodu Jaguaru rozbehol celkom slušným tempom. Nielenže rastú ceny podporované vyšším dopytom, ale aj developeri vycítili svoju šancu a začali zvyšovať aktivitu. 

čítať viac >>

Trh s priemyselnými nehnuteľnosťami zvládol rok 2016 na výbornú

24.02.2017

Spoločnosť CBRE zverejnila v krátkom čase ďalšie zaujímavé čísla z realitného trhu. Tentoraz sa zamerala na priemyselné nehnuteľnosti a minuloročný vývoj okolo ich výstavby, prenájmu a celkovej obsadenosti.

čítať viac >>

Trh s priemyselnými nehnuteľnosťami zvládol rok 2016 na výbornú

24.02.2017

Spoločnosť CBRE zverejnila v krátkom čase ďalšie zaujímavé čísla z realitného trhu. Tentoraz sa zamerala na priemyselné nehnuteľnosti a minuloročný vývoj okolo ich výstavby, prenájmu a celkovej obsadenosti.

čítať viac >>

Kvalitné drevodomy, ktoré stavia M-HOUSE, vás určite zaujmú

24.02.2017

Páčia sa vám drevodomy, ale nemáte dostatok informácií o ich kvalitách a možnostiach výstavby? Príďte sa pozrieť na výstavy Nábytok a bývanie do Nitry (7. - 12. 3. 2017) a Coneco (22. - 25. 3. 2017) do bratislavskej Incheby, kde vám popredný slovenský výrobca drevostavieb M-House, s.r.o. zodpovie všetky otázky o danej problematike. Predovšetkým vás oboznámi s tým, že nie je drevodom ako drevodom a za svoje peniaze si môžete postaviť kvalitný, zdravý, pasívny, certifikovaný drevodom, ktorý dýcha. Informuje o tom Ing. Petra Jakubová z firmy M-House.

čítať viac >>

Predstavujeme najdrahšiu českú vilu za 15 mil.€

23.02.2017

V Česku ešte chvíľu ostaneme, aj keď dnes nás nebudú zaujímať najlepšie kancelárie. Na mušku si vezmeme dom, ktorý je aktuálne najdrahším na českom trhu a jeho kúpa bude pre majiteľa skvelým husárskym kúskom.  

čítať viac >>

Najlepšie kancelárie oceňujú aj v susednom Česku

22.02.2017

Po včerajšom článku o premiérovom oceňovaní víťazov súťaže Office roka 2016 sa dnes pozrieme do susedného Česka. Aj tam prebiehajú podobné súťaže, v ktorých sa ponúka priestor na prezentáciu najlepším kanceláriám. 

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.