VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Hotel Hrebienok – jeden z najstarších hotelov opäť otvára

27.04.2017

Je to len pár mesiacov, čo v Tatranskej Lomnici sprevádzkovali zrenovovaný najstarší tatranský hotel. Aktuálne sa v médiách objavila správa o prípravách otvorenia ďalšieho zariadenia s bohatou históriou, ktoré po kratšej odmlke opäť privíta rady turistov. 

čítať viac >>

Najlacnejšie byty v Bratislave sa predávajú v legendárnom Pentagóne

26.04.2017

Údajne je najnebezpečnejšou slovenskou bytovku, možno aj preto sa dá v Pentagóne zohnať najlacnejší byt v celej Bratislave. Otázne ostáva, kto je ochotný kupovať byt na mieste s takou pokazenou povesťou. 

čítať viac >>

4 nové kultúrne stánky, ktoré vracajú architektúre tvár

25.04.2017

Duchaplné historické budovy z minulých dôb, v ktorých sídlia kultúrne inštitúcie, môžu byť nahradené nadčasovou modernou. Potvrdzujú to 4 unikátne návrhy, ktoré sa pred nedávnom stali novým domovom 1 svetoznámeho divadla, 2 múzeí a 1 opery. 

čítať viac >>

Na brněnskom Výstavišti sa pripravujú Stavební veletrhy Brno 2017

24.04.2017

Sezóna veľkých stavebných veľtrhov pokračuje aj v druhom štvrťroku. Momentálne finišujú prípravy na ďalší z vrcholov programu tohto druhu u našich českých susedov. 

čítať viac >>

Antilia – najvyššia rodinná rezidencia sveta so závratnou hodnotou

23.04.2017

Včera predstavené Sokolie hniezdo si právom drží titul najvyššieho rodinného domu. Ak by sme však hľadali najvyššiu rezidenciu, potom sa musíme pozrieť do Indie. Tam totiž sídli najvyššie a zároveň najdrahšie rodinné sídlo, aké na svete nájdeme. 

čítať viac >>

Atómový kryt ohuruje luxusom ale aj cenou!

22.04.2017

S neistým pohľadom na vývoj situácie pri honbe za hromadením arzenálu jadrových hlavíc a ich neprestajného testovania človek nemusí hneď zúfať nad budúcnosťou svetovej populácie. Ak totiž máte dakde odložených zbytočných 17,5 milióna dolárov, môžete si aj v prípade atómovej vojny žiť v prepychu a potichučky pracovať na reprodukcii svetovej populácie ;)

čítať viac >>

Sokolie hniezdo alebo najvyšší dom planéty

22.04.2017

Nie sú to len mrakodrapy, ktoré vyrastajú k samotnému nebu. Na zozname najvyšších budov pribúdajú aj rodinné domy s výškou pár desiatok metrov. Titul najvyššieho si momentálne drží Sokolie hniezdo z americkej Arizony. 

čítať viac >>

Na realitnej mape západného Slovenska pribúdajú ďalšie veľké projekty

21.04.2017

Realitný trh na západnom Slovensku sa môže stále pochváliť najvyššou stavebnou produkciou. Aj aktuálne na jeho mapu pribúdajú ďalšie zaujímavé projekty, ktoré prinášajú nové obytné štvrte, administratívne centrá aj nákupné zóny. 

čítať viac >>

V utorkovom 7.kole Zelenej domácnostiam vydali 399 poukážok

20.04.2017

7.kolo projektu Zelená domácnostiam je úspešne za nami. Poukážky určené na podporu kúpy fotovoltických panelov našli svojich budúcich majiteľov, ktorí si vďaka nim môžu nainštalovať úsporné zariadenia s pomocou štátnej dotácie. 

čítať viac >>

Titul Hypotéka roka 2017 ide do VÚB

19.04.2017

Len jedna banka má právo získať najcennejšie prvenstvo zamerané na vyzdvihnutie najlepšieho hypotekárneho úveru. Tento rok si ho uchmatla VÚB, ktorá podľa odbornej poroty ponúka to najlepšie, čo môžeme na domácom hypotrhu získať. 

čítať viac >>

Dnes o 15:00 štartuje 7.kolo projektu Zelená domácnostiam

18.04.2017

Podpora kúpy úsporných zariadení pre domácnosti pokračuje. Štátny projekt Zelená domácnostiam dnes spúšťa nové kolo, v ktorom sa budú udeľovať ďalšie peniaze pre majiteľov hľadajúcich finančnú podporu na kúpu a inštaláciu fotovoltických panelov. 

čítať viac >>

Ice Hotel 365 - prvý ľadový hotel, ktorý necháva otvorené po celý rok

17.04.2017

So záverom Veľkej noci prišlo mierne ochladenie, no mrazivé dni sa vrátia o takých 7 až 8 mesiacov. Komu by však chýbala zima a sneh, môže ísť na sever Švédska, kde si užije pobyt v prvom ľadovom hoteli otvorenom počas celého roka. 

čítať viac >>

Veľká noc v európskych mestách

16.04.2017

Podobne ako Vianoce, aj Veľkú noc oslavujú takmer na celom svete. Mestá aj mestečká v rôznych častiach starého kontinentu si dávajú záležať, aby počas sviatkov vyzerali čo najpríťažlivejšie a výzdoba niektorých z nich by bola dobrým dôvodom na ich návštevu. 

čítať viac >>

Veľkonočné inšpirácie pre výzdobu exteriérov

15.04.2017

Od bláznivej oblievačky a hojnej veľkonočnej hostiny nás delí len pár krátkych chvíľ. Počas nich ešte stále stihneme dokončiť výzdobu, tentoraz však prídu na rad samotné exteriéry, ktoré sa počas sviatkov ukážu v plnej kráse. 

čítať viac >>

Veľkonočné inšpirácie pre výzdobu interiérov

14.04.2017

Čakajú náš ďalšie krásne sviatky, vďaka ktorým si môžeme užiť voľno, načerpať nové sily a trochu oslavovať. To však nie je všetko, lebo s príchodom Veľkej noci si užijeme aj výzdobu interiéru. 

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.