VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Papierové svietidlá pre krajší a lacnejší dizajn

26.05.2017

Výrobcovia svietidiel majú dostatok nápadov na to, aby ulahodili aj tým najnáročnejším zákazníkom. Na trh posielajú stále nejaké modely, ktoré potešia dizajnom aj praktickou stránkou a to za skvelú cenu. Medzi také môžeme zaradiť aj šikovné papierové svietidlá.


čítať viac >>

Stavebné sporenie na Slovensku oslavuje štvrťstoročie

25.05.2017

Bolo tu skôr ako samostatný slovenský štát a za celý ten čas svojej prítomnosti stihlo pomôcť tisícom Slovákov. 25 rokov stavebného sporenia na našom trhu sa tak ukázalo ako užitočných. 

čítať viac >>

Ďalšie nové rezidenčné projekty v Bratislave a okolí

24.05.2017

Výstavba bytov a domov v Bratislave a jej okolí pokračuje naďalej v rekordne rýchlom tempe. V posledných týždňoch ohlásili, rozostavali aj dokončili ďalšie obytné komplexy, ktoré prinesú kupujúcim komfortné bývanie na štandardnej úrovni. 

čítať viac >>

To najdôležitejšie o ročnom vyúčtovaní v skratke

23.05.2017

Záverečný termín na doručenie ročných vyúčtovaní za rok 2016 sa pomaly blíži. Či ste ho už obdržali alebo stále čakáte, zopár užitočných informácií o termínoch, možnostiach reklamácie či finančných záležitostiach ohľadom vyúčtovania sa vám vždy zíde. 

čítať viac >>

Ako naberať exkluzívne, tentokrát v Prahe.

23.05.2017

Chcete naberať exkluzívne? A skutočne vo veľkom množstve? Máme pre Vás dôležitú informáciu.

Před časom boli Topreality.sk partnerom akcie, ktorá sa konala v Bratislave. Zúčastnilo sa viac ako tristo nadšených maklérov. Akcia s rovnakým názvom, ale úplne iným programom sa teraz koná v Prahe.

čítať viac >>

Zrekonštruovaný Starý most v Bratislave oslávil 1.výročie

22.05.2017

Je to len pár dní, čo ubehlo výročie sprístupnenia jednej z najočakávanejších stavieb minulého roka. 19.mája 2016 totiž v Bratislave otvorili zrekonštruovaný Starý most, ktorý v piatok oslávil svoje 1.narodeniny. 

čítať viac >>

Najviac najdrahších rezidencií v Európe je na Britských ostrovoch

21.05.2017

Briti sa neboja, že lukratívne nehnuteľnosti za desiatky miliónov eur by nenašli nových majiteľov. V zozname najdrahších európskych rezidencií ich totiž majú spomedzi krajín starého kontinentu jednoznačne najviac. 

čítať viac >>

4 top stavby postmodernej architektúry, ktoré dodnes stoja

20.05.2017

Každá z nich sa môže pochváliť bohatou históriou, no ich príbeh nie je ani zďaleka na konci. Niekoľko top stavieb postmodernej architektúry je totiž stále v centre pozornosti, aby nám pri každoročnom výročí realizácie pripomenuli svoju veľkosť.

čítať viac >>

Dostupnosť bývania v pomere k platom : Slovensko priemer, Bratislava najhoršia

19.05.2017

Že Slováci zarábajú dosť málo a často im to nestačí na zaistenie slušných majetkových pomerov svedčí aj jedna z najnižších dostupností bývania v Európe. Podľa analytikov si našinec zo svojho priemerného platu kúpi podstatne menej ako iní Európania. 

čítať viac >>

Amsterdamský víťaz Mies van der Rohe a jeho neuveriteľný príbeh

18.05.2017

Nechýbalo veľa a budova, ktorá len nedávno zasadla na trón európskej architektúry, by bola zdemolovaná. Jej osud však ešte nenapísal závet a z chátrajúceho amsterdamského „paneláku“ sa stal víťaz najväčšej architektonickej súťaže na starom kontinente. 

čítať viac >>

Tento muž býva v bývalej benzínovej pumpe!

18.05.2017

Mnoho z nás má autá nesmierne rado, no bývame v klasických panelákoch, radovej zástavbe, prípadne v rodinnom dome. Na vášeň pre rýchle autá jednoducho neostane miesto, alebo financie. Nie každý si môže vystaviť v garáži Ferrari, prípadne mať na dvore pod zemou garáž na 20 áut ako Batman. No a na druhej strane, nie každá manželka je naklonená konferenčnému stolíku vyrobenému z nejakej V8. Občas sa ale nájde niekto, kto odmieta stáť v rade a chce si žiť to svoje.

čítať viac >>

Formaldehyd - tichý zabijak zdravého domáceho prostredia

17.05.2017

Má na svedomí viac zdravotných problémov ako ktorákoľvek škodlivina v potravinách alebo v kozmetike. Najhoršie na tom je, že často o jeho prítomnosti nemáme ani tušenia. Formaldehyd je totiž tichý a dobre skrytý zabijak nášho zdravého domáceho prostredia.  

čítať viac >>

Tipy na oživenie bývanie bez vysokých finančných nákladov

16.05.2017

Zmeny v zariadení domácnosti sú vítaným spôsobom oživenia bývania. Často ich však neuskutočníme zo strachu pred vysokými investíciami. Existuje však niekoľko možností ako dať svojmu príbytku novú tvár aj bez toho, aby sme si vyprázdnili peňaženku.  

čítať viac >>

Vila Tugendhat v Brne – výkvet česko-slovenskej architektúry

15.05.2017

Na dnešné pomery nie je až taká výnimočná, no v čase svojej realizácie prelomila všetky hranice česko-slovenskej architektúry. Reč je o Vile Tugendhat, ktorá pred necelými 90 rokmi zažiarila na celé Brno. 

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.