VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Ekologický skalný dom postavený v náruči amerického kaňonu

19.01.2017

O bývanie v netradičných príbytkoch je stále väčší záujem, obzvlášť ak sa spájajú s princípmi ekologického bývania. Dobrým príkladom je skalný dom z Utahu, ktorý v miestnom kaňone vytesali priamo do skaly.  

čítať viac >>

Ako prezentovať svoju firmu v roku 2017 čo najúčinnejšie?

19.01.2017

Komunikácia v súčasnosti predstavuje jeden kľúčových faktorov, ktorý sa výrazne podieľa na celkovom úspechu firmy a tvorí základ jej pozitívnych výsledkov. Dosiahnuť ich možno prostredníctvom rôznych prostriedkov komunikácie. Ideálna je kombinácia využitia viacerých druhov masmédií, no nie každý chce, alebo môže zvoliť túto cestu. Efektívnou a finančne prijateľnou voľbou je kombinácia klasických printových médií a digitálnych médií, ktorých dosah je evidentný.

čítať viac >>

Smart City - budúcnosť svetových metropol

18.01.2017

Klasické veľkomestá sa zmenia na moderné metropoly, ktoré žijú ekológiou a myslia na inteligentné urbanistické riešenia. Takýto scenár predpovedajú najväčším mestám sveta viaceré sociálno-ekonomické štúdie, ktoré hovoria o postupnom príchode nového trendu - Smart Cities. 

čítať viac >>

V Jasnej pripravujú výstavbu luxusných apartmánov

17.01.2017

Plány spojené s výstavbou v Nízkych Tatrách sa netýkajú len hotelov a športových stredísk. Po najnovšom bol ohlásený projekt luxusných apartmánov doplnených polyfunkčnými domami, ktoré opäť  zmenia tvár obľúbenej lyžiarskej destinácie.

 

čítať viac >>

Varso Place - výstavba varšavského top projektu štartuje

16.01.2017

Po včerajšej návšteve najväčšieho hradu sveta sídliaceho v Poľsku si k našim severným susedom odskočíme ešte raz, avšak dnes nás čaká pohľad na stavby z iného súdka. Ide o moderný projekt výškových budov, ktoré práve začínajú realizovať vo Varšave. 

čítať viac >>

Malbork - poľskí susedia sa môžu pochváliť najväčším hradom sveta

15.01.2017

Nemusí siahať do neba ako mrakodrapy ani sa pýšiť modernými ekologickými prvkami, aby získal vzácne prvenstvo. Poľský Malbork je totiž najväčším hradom na svete, čím sa zaradil medzi najzaujímavejšie stavby planéty.  

čítať viac >>

Slovenský rukopis pri návrhu luxusného amerického apartmánu

14.01.2017

Aj malá krajina ako Slovensko môže plodiť úspešných architektov, ktorí sa podieľajú na veľkolepých projektoch zo zámoria. Príkladom je návrh luxusného apartmánu z L.A. zariadeného podľa konceptu od dizajnérskej dvojice so slovenským pôvodom.

čítať viac >>

Komerčné nehnuteľnosti vlani dosiahli rekordný objem investícií

13.01.2017

O rekordných investíciách na našom trhu s komerčnými nehnuteľnosťami sa šuškalo počas celého minulého roka. Pred pár dňami sa tieto predpovede definitívne potvrdili, nakoľko analytici zverejnili výsledky poukazujúce na obrovský medziročný nárast. 

čítať viac >>

Zákazníci Energie2 môžu zmeny vykonávať cez zákaznícky portál

13.01.2017

Významný slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu – Energie2, a. s., sa rozhodol ďalej skvalitniť svoje služby poskytované zákazníkom. Spoločnosť spustila do prevádzky od polovice decembra pre svojich odberateľov zákaznícky portál, ktorý je umiestnený na stránke portal.energie2.sk. Zákazníci si tak môžu pohodlne a elektronicky vybaviť rôzne požiadavky, ktoré majú na svojho dodávateľa. Informuje o tom prevádzkový riaditeľ Energie2, a. s., Mgr. Peter Poláček.

čítať viac >>

Fúkaná izolácia – zateplenie na počkanie

12.01.2017

Boom okolo zatepľovania nehnuteľností môže pokračovať aj v roku 2017. Čoraz viac stavebných firiem zameraných na túto činnosť totiž využíva špeciálne fúkané izolácie, s ktorými je zateplenie hotové za rekordne krátky čas. 

čítať viac >>

Donald Trump v Bielom dome, jeho dcéra v bielom dome

11.01.2017

Ak by sme sa spýtali rodiny nového amerického prezidenta na obľúbenú farbu, viacerí členovia by odpovedali biela. Aspoň čo sa týka bývania, nakoľko prezident aj jeho dcéra začínajú nový život v bielych domoch. 

čítať viac >>

V USA zriadili komplex bunkrov pripravených na apokalypsu

10.01.2017

Katastrofické predpovede hlásajúce koniec sveta sa v posledných rokoch šírili médiami viackrát. Našťastie, k ich naplneniu nedošlo, no napriek tomu sa stále viac architektov zaujíma o návrhy bunkrov, ktoré vraj obyvateľov ochránia pred hrozbou apokalypsy. 

čítať viac >>

Masdar : Ekologické mesto budúcnosti skončilo len ako ďalšie mesto duchov

09.01.2017

Malo ísť o dokonalý príklad toho, ako stavať plne funkčné ekologické mestá. Namiesto toho z neho ostalo iba ďalšie mesto duchov bez života. Futuristické sídlo pri Perzskom zálive malo byť hotové v minulom roku, no plán dokončenia realizácie začal zlyhávať. 

čítať viac >>

Nedostatok bývania je riešiteľný. Briti postavia nové mestá.

08.01.2017

Nedostatok priestoru na bývanie ťaží čoraz viac krajín, medzi ktorými sa ocitajú aj tie európske. Medzi prvými je Veľká Británia, ktorej vláda vezme riešenie tohto problému do rúk po svojom. S príchodom nového roku totiž ohlásila výstavbu niekoľkých miest.

čítať viac >>

Knotted Chair – kreslo, ktoré interiérovému dizajnu vrátilo ducha

07.01.2017

V čase, keď interiérový dizajn ovládali moderné prvky a klasika ostávala trochu v tieni gýčových doplnkov, prišla kolekcia kresiel, ktorá výrobe nábytku vrátila ducha. Reč je o holandskom zázraku Knotted Chair, ktorý nadobro zmenil interiéry po celej Európe. 

čítať viac >>

sonna.com.ua
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.