VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Na Morave sa dá ubytovať v najlepšom rodinnom hoteli Európy

02.02.2019

Českí a slovenskí hotelieri už neraz ukázali, že službami a vybavením ubytovacích miest ničím nezaostávajú za západom. Dôkazom toho je aj nedávny úspech moravského hotela Villa Memories, ktorý zabodoval v súťaži Boutique Hotel Awards

čítať viac >>

5 šikovných noviniek do domácností z januárových veľtrhov

01.02.2019

Úvodný mesiac roka je za nami a s ním aj zopár veľtrhov, na ktorých predstavili horúce novinky do domácností. Na trh tak v najbližšom čase zavíta ďalší zaujímavý sortiment, ktorý sa postará o skrášlenie a zútulnenie našich príbytkov.

čítať viac >>

BMW a The North Face predstavili revolučný mobilný stan

31.01.2019

Mrazivé dni a večery pod teplou dekou by zrejme niektorí z nás bez váhania vymenili za dobrú letnú stanovačku. Najlepšie v nejakom mobilnom stane, s ktorým by sme si  mohli užiť veľké cestovateľské dobrodružstvo s nocľahmi priamo pod holým nebom.

čítať viac >>

Ďalšie hotelové apartmány zriadené v lietadle

30.01.2019

Apartmány zariadené v starých nevyužívaných lodiach, v autobusoch alebo v lietadlách sú zrejme v móde. Ďalšie z takýchto objektov, ktoré ponúkajú štýlové a cenovo dostupné ubytovanie na netradičný spôsob, nájdeme vo francúzskom Saint-Michel-Chef-Chef.

čítať viac >>

Obnova bašty na Šarišskom hrade získala odborné ocenenie

29.01.2019

Na východe Slovenska sa opäť oceňovali najlepšie atrakcie, ktoré majú oživiť cestovný ruch v Prešovskom kraji. Zabodovať sa podarilo obnovenej bašte na Šarišskom hrade, ktorá môže byť v najbližších rokoch jedným z najväčších turistických lákadiel v okolí Prešova.

čítať viac >>

Nezabudnite podať daňové priznanie za nehnuteľnosť

28.01.2019

Daň z nehnuteľnosti už každoročne otvára kalendár daňových povinností. Aj tento rok ste v prípade vlastníctva nehnuteľnosti povinní najneskôr do 31. 1. podať príslušnému úradu daňové priznanie.

čítať viac >>

Poznáme 12 finalistov 3. ročníka Office roka

27.01.2019

Do jedného z najväčších sviatkov na domácom kancelárskom trhu neostáva ani mesiac. 21. februára totiž spoznáme ďalšieho víťaza súťaže Office roka. Záverečný súboj bude zaujímavý o to viac, že vo finále si to rozdá 12 firiem s 15 nominovanými kanceláriami.

čítať viac >>

3D lavičky z gréckeho Solúnu ukazujú, ako možno redukovať odpad

26.01.2019

Spojiť príjemné s užitočným, to sa v oblasti dizajnu a architektúry „nosí“. Príkladom je aj spojenie 3D tlače s výstavbou diel pomocou materiálu, na ktorého výrobu bol použitý plastový odpad. Projekt tohto typu nedávno zabodoval v gréckom Solúne.

čítať viac >>

Starostlivosť o kaktusy v 5 jednoduchých krokoch

25.01.2019

Vkusné, trvácne a hlavne nenáročné na pestovanie. Práve takéto prívlastky vystihujú kaktusy, ktoré obľubujú mnohí milovníci izbového rastlinstva. Tí ale vedia, že napriek svojej nenáročnosti vyžadujú dôkladnú a pravidelnú starostlivosť.

čítať viac >>

Stavebníctvo začína ovládať nový fenomén – instatektúra

24.01.2019

Vo svete architektúry sa začína šíriť nový fenomén. Reč je o instatektúre, ktorá návrhom budov vniesla nové myšlienky a zároveň dostala (nielen) tie najkrajšie stavby planéty do pozornosti celého internetového sveta.

čítať viac >>

Nápad stavať solárne cesty skončil fiaskom

23.01.2019

Nie všetky nápady, ktoré sa javia ako pokrokové, splnia očakávania. Fiaskom niekedy končia aj projekty z dielne výroby solárnych technológií, ktoré sa napriek opakovaným úspechom nie vždy osvedčia.

čítať viac >>

V užšom výbere na zisk Mies van der Rohe je prvýkrát slovenská

22.01.2019

Naša architektúra môže sláviť ďalší veľký úspech. Slovenská stavba sa totiž po prvýkrát v histórii dostala do užšieho výberu kandidátov bojujúcich o zisk ocenenia Mies van der Rohe.

čítať viac >>

V pozemskom raji na Sicílii predávajú domy za 1 €

21.01.2019

Radi by ste zohnali bývanie v pokojnom prostredí, najlepšie v niektorom z pozemských rajov? Potom vás možno osloví nápad predstaviteľov mesta Sambuca di Sicilia, kde chcú prilákať nových obyvateľov na výpredaj rekordne lacných domov.

čítať viac >>

Sneh neškodí len majiteľom budov, zabrať dáva aj poisťovniam

20.01.2019

Výdatné sneženie v posledných dňoch opäť skomplikovalo situáciu vo viacerých častiach Slovenska. Dôsledky kalamity neochromili len premávku na cestách. Doplatili na nich aj majitelia poškodených budov a poisťovne, ktoré musia preplácať nahlásené škody.

čítať viac >>

Rok 2019 požehná výstavbe mrakodrapov novej generácie

19.01.2019

Architekti, urbanisti aj stavbári už dlhšie volajú po transformácii stavebných metód využívaných pri realizácii výškových budov. Volania niektorých z nich boli vypočuté, čoho výsledkom sú návrhy prvých mrakodrapov novej generácie.

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.