VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Ako správne vybrať dlažbu?

22.08.2018

V ponuke siete Merkury Market nájdete cenovo výhodné dlažby v takmer neobmedzenom počte farieb, vzorov a tvarov. Predtým, než začnete premýšľať o vzhľade dlaždíc, ktoré čoskoro vyzdobia vašu podlahu, dbajte na ich kvalitu, aby ste sa z nich mohli tešiť čo najdlhšie.


čítať viac >>

Pri Amsterdame vyrastie vyspelá ekodedina

22.08.2018

Tímy architektov už položili na stôl viacero unikátnych projektov, ktoré môžu pomôcť krajinám starého kontinentu byť zdravšími a sebestačnejšími. Kým niektoré boli rýchlo zamietnuté, iné sa dostali až k zahájeniu realizácie, čo sa podarí aj ReGen Village. 

čítať viac >>

Dom z Ostrova pokladov je na predaj

21.08.2018

Realitné portály z USA majú v ponuke voľných domov ďalšie slávne sídlo. Tentoraz ide o vilu na americkom ostrove Branford, s ktorým sa spája aj legenda o údajnom poklade kapitána Williama Kidda známa z knihy Ostrov pokladov.

čítať viac >>

V Bratislave prebieha výstava 100 rokov dizajnu

20.08.2018

Pri príležitosti dvoch veľkých výročí, ktoré Slovensko tento rok oslavuje, prebieha hneď niekoľko podujatí zameraných na odkaz československého dizajnu a architektúry. Patrí k nim aj aktuálne prebiehajúca výstava 100 rokov dizajnu, ktorú si môžete prísť pozrieť do hlavného mesta.  

čítať viac >>

Letný seriál o dovolenkových hitoch (5. časť) – Farebný hotel na Waikiki

19.08.2018

V 5. časti letných dovolenkových hitov zavítame až na ďaleký Havaj. Americký raj totiž láka turistov na viacero jedinečných miest vrátane unikátne zariadených hotelov. K tým sa zaradil aj zrekonštruovaný hotel Shoreline situovaný na najslávnejšej havajskej pláži.

čítať viac >>

Nedostal výplatu, zdemoloval 5 domov

18.08.2018

Prípady, pri ktorých ľudia dokážu pod vplyvom emócií spraviť to, čo neskôr ľutujú, sa dejú denne po celom svete. Niekedy si to odnesú ľudia, inokedy iba stavby. Niekoľko ich bolo v dôsledku zlyhania ľudského faktora pred pár dňami zdemolovaných v Anglicku.

čítať viac >>

Viedeň ovládla rebríček miest, v ktorých sa žije najlepšie

17.08.2018

Viedeň to má konečne vo vrecku. Rakúska metropola sa už nebude so závisťou dívať na opakované víťazstvá Melbourne v rebríčku miest, v ktorých je najlepší život. Po rokoch čakania na cenný titul sa jej totiž podarilo získať vytúžené prvenstvo.

čítať viac >>

Ako správne vybrať obklad?

16.08.2018

Vzhľadom na rozmanitosť vzorov, farieb a tvarov, ktoré sú dnes v ponuke, výber správneho obkladu môže byť náročný. Pri výbere obkladačiek by ste mali byť vedení predovšetkým zachovaním konzistencie usporiadania miestnosti a ich pevnosti a odolnosti voči vonkajším faktorom.

čítať viac >>

Decathlon u nás otvorí už 8. predajňu

16.08.2018

6. mesto, 8. predajňa. Presne taká má byť bilancia jedného z najväčších predajcov športových potrieb na slovenskom trhu po tom, čo v Prešove dôjde k otvoreniu jeho ďalšej novej prevádzky.

čítať viac >>

Nový Zéland dáva stopku cudzincom investujúcim do domov

15.08.2018

Krajina Pána Prsteňov občas dokáže poriadne šokovať svet a podarilo sa jej to aj teraz. Cudzinci, ktorí si budú chcieť kdekoľvek na území krajiny kúpiť dom, no nebudú v nej aj žiť, tak nebudú môcť spraviť kvôli novému zákonu.

čítať viac >>

India otvorila dvere prvej predajni IKEA

14.08.2018

Dnes sa trochu netradične pozrieme do sveta nábytkárskeho biznisu, v ktorom sa počas minulého týždňa odohrala jedna z najväčších udalostí tohto leta. Spoločnosť IKEA totiž spečatila svoju expanziu v Indii, kde otvorila svoju prvú predajňu.  

čítať viac >>

Luxusný zámok z New Jersey za 48 miliónov dolárov

13.08.2018

Niečo pre aristokratov. Alebo aspoň pre tých, ktorí chcú žiť v honosnom sídle, v ktorom sa budú môcť cítiť ako páni. V americkej ponuke luxusných nehnuteľností sa totiž zjavil „zámok“ za niekoľko miliónov.

čítať viac >>

5 udalostí posledných dní na realitnom trhu v Bratislave

12.08.2018

Aktivita na bratislavskom realitnom trhu pokračuje napriek dovolenkovému obdobiu aj v lete. Okolo pripravovaných projektov z hlavného mesta sa toho stalo pomerne dosť a my vám prinášame prehľad 5 najdôležitejších udalostí posledných dní.

čítať viac >>

Obmedzenia NBS zvýšili rast objemu úverov na bývanie dvojciferným tempom

11.08.2018

Trh s úvermi na bývanie opäť zaznamenal dobré čísla. Po tom, čo sa priemerná úroková sadzba hypoték v máji dostala na historické minimum, nám štatistiky za jún potvrdzujú ďalší skvelý výsledok. Tentoraz ide o rast objemu úverov, ktorý dosiahol až dvojcifernú hodnotu.

čítať viac >>

Letný seriál o dovolenkových hitoch (4. časť) – Švajčiarsky hotel pod holým nebom

10.08.2018

Niekto miluje luxusné rezorty na rozpálenej pláži, iní ocenia skôr svieži horský vzduch s pobytom pod holým nebom. Pre tých druhých tu máme ďalší skvelý tip na netradičnú dovolenku, tentoraz pod hviezdami v nedotknutej časti Švajčiarska.

čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.