VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Rastúci nábytok do detskej izby, ktorý organizuje priestor

16.06.2018

Starosti s nedostatkom priestoru a zariadením, ktoré nespĺňa praktické nároky, sa dajú vyriešiť kúpou správnej nábytkovej zostavy. Takou môže byť napríklad súprava stolov a stoličiek od spoločnosti Moll,  ktorá predstavila novú kolekciu nábytku do detskej izby. 

čítať viac >>

V Macau dnes otvorili najočakávanejší hotel posledných rokov

15.06.2018

Od dnešného dňa je na svetovej hotelovej mape ďalšie unikátne ubytovacie zariadenie. V čínskom Macau otvorili zaujímavý hotelový komplex vzbudzujúci pozornosť tvarom, funkčným prevedením aj schopnosťou adaptovať sa v prostredí danej lokality.

čítať viac >>

Prvá európska 3D štvrť vyrastie v Holandsku

14.06.2018

To, čo priaznivci výstavby 3D budov trpezlivo očakávali, sa začína stávať realitou. Po niekoľkých úspešných projektoch z Ázie prichádza prelomový projekt tohto typu už aj do Európy.

čítať viac >>

Hadia bytovka z francúzskeho Grenoble

13.06.2018

Tak ako šaty robia človeka, fasáda sa stará o imidž stavby. Ďalším dôkazom toho, ako dokáže dať práve táto časť budovy nehnuteľnosti jedinečnú tvár, je projekt Le Python z francúzskeho Grenoble.  

čítať viac >>

Projekt obnovy kaštieľa v bratislavských Rusovciach ukázal svoju podobu

12.06.2018

Chátrajúci kaštieľ v bratislavskej časti Rusovce je už roky tŕňom v oku (nielen) domácej verejnosti. Po včerajšku by sa to malo začať definitívne meniť, pretože vláda predstavila aktuálnu podobu projektu jeho obnovy.

čítať viac >>

Rezidenčná výstavba v tomto roku zatiaľ spomaľuje

11.06.2018

Dopyt po nehnuteľnostiach, vyššie nároky na bývanie, okamžitý výpredaj projektov. To bola len časť dôvodov vedúcich k rekordnej rezidenčnej výstavbe trvajúcej počas celého minulého roka. V tom súčasnom sa situácia upokojila a aktuálny počet rozostavaných bytov aj domov začal klesať. 

čítať viac >>

Potvrdené – najvyššia slovenská budova dosiahne 119,6 m

10.06.2018

Centrála Národnej banky Slovenska by si vedúcu pozíciu v zozname našich najvyšších budov mala ešte poriadne užiť. Aktualizovaná podoba projektu Sky Park totiž potvrdila, že jedna z jej veží jej po ukončení projektu preberie vedúcu pozíciu.

čítať viac >>

Sieť predajní Yeme chystá v Bratislave štvrtú prevádzku

09.06.2018

Len pár dní po tom, čo v Žiline otvorili novú športovú predajňu Decathlon, o ktorej sme písali v utorok, sa do médií dostala informácia o rozširovaní ďalšej úspešnej obchodnej siete. Tentoraz ide o sieť potravín Yeme, ktorá ohlásila otvorenie štvrtej prevádzky.

čítať viac >>

Ceny panelákových bytov môžu kedykoľvek prekvapiť

08.06.2018

Ak sa im darí v Česku, prečo by nemohli prekvapiť u nás. Aj takéto úvahy prichádzajú od čoraz väčšej skupiny odborníkov, ktorí sledujú vývoj cien panelákových bytov a ich snahu dobiehať hodnotu novostavieb.

čítať viac >>

Správna orientácia domu ako základ spokojného bývania

07.06.2018

Sen o spokojnom bývaní vo vlastnom domčeku začína už prípravou projektu. Skôr než sa pustíme do jeho realizácie, musíme si vybrať správny pozemok a naplánovať na ňom vhodnú orientáciu, či už to platí o samotnej stavbe alebo jednotlivých izbách v nej.

čítať viac >>

Správna orientácia domu ako základ spokojného bývania

07.06.2018

Sen o spokojnom bývaní vo vlastnom domčeku začína už prípravou projektu. Skôr než sa pustíme do jeho realizácie, musíme si vybrať správny pozemok a naplánovať na ňom vhodnú orientáciu, či už to platí o samotnej stavbe alebo jednotlivých izbách v nej.

čítať viac >>

Nová predajňa Decathlon v Žiline otvorená

05.06.2018

Fanúšikovia športu zo Žiliny a jej najbližšieho okolia majú od piatku ďalšiu príležitosť, kde si zadovážiť značkové športové pomôcky. V nákupnom centre Atrium Dubeň totiž otvorili novú prevádzku spoločnosti Decathlon.

čítať viac >>

7 faktorov, ktoré zvyšujú cenu vášho bytu

04.06.2018

Kúpa bytu za účelom investície si vyžaduje nájsť priestor spĺňajúci viacero kritérií, od ktorých závisí potenciál jeho cenového rastu. 7 faktorov, ktoré makléri považujú za tie  najvplyvnejšie, uvádzame ako tipy pre kupujúcich aj v tomto článku.

čítať viac >>

03.06.2018
čítať viac >>

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.