VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Aj druhá dražba outletu vo Voderadoch bez úspechu

Dráma pokračuje. Outlet vo Voderadoch si ani na druhý pokus nedokázal nájsť nového vlastníka. Nedávna dražba skončila opäť fiaskom, takže na rade je príprava v poradí už tretej aukcie.

 

Opustený One Fashion Outlet stále zíva prázdnotou a v najbližších týždňoch sa na tom ani nič nezmení. 2. kolo dražby totiž neprinieslo žiadny pokrok a outlet ostáva naďalej napospas osudu. Snaha nájsť nového majiteľa, ktorý bude ochotný skrachované centrum naštartovať, však bude pokračovať ďalším aukčným kolom.

 

Nepomohla ani nižšia cena

 

Priebeh obidvoch dražieb bol takmer navlas rovnaký. Ani jednej aukcie sa nezúčastnili žiadni záujemcovia, takže predaj outletu bol vybavený okamžite. Potenciálnych investorov v tomto prípade neprilákala ani nižšia vyvolávacia cena, ktorá sa v porovnaní s prvou dražbou outletu znížila z 10 mil. na 7 mil. €.  

 

Cena pôjde ešte viac nadol

 

Zníženie ceny outletu v 2. dražobnom kole nebolo posledným. Práve nulová účasť záujemcov „posunula“ jeho predaj do ďalšej aukcie. Jej termín zatiaľ známy nie je, no udiať by sa tak mohlo o pár týždňov. Známa zatiaľ nie je ani nová vyvolávacia cena, no tá bude opäť o niečo nižšia.

 

S 2 neúspešnými aukčnými kolami sa šance na rýchlejší predaj outletu ešte viac znížili. Nižšia cena v ďalšej dražbe by však záujem nejakého investora vzbudiť mohla. To sa však dozvieme až o pár týždňov, kedy ďalšia pripravovaná aukcia prebehne.

 

Text: Róbert Bosák

Foto zdroj: holdermathias.com

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 02.09.2019
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.