VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Budúci rok chcú začať stavať jeden z najväčších hotelov v Nízkych Tatrách

Nízke Tatry sa zrejme stávajú najobľúbenejšou turistickou oblasťou developerov. Za posledné roky tu pribudli viaceré veľké projekty a ďalšie sú v štádiu príprav. Inak to nie je ani v prípade ohláseného hotela, ktorý bude jedným z najväčších v lokalite.

 

Po nedávnom ohlásení rozširovania projektu Donovalley Resort sa naša pozornosť presunie do ďalšieho lukratívneho kúta Nízkych Tatier. Stavať, a to vo veľkom, totiž chcú aj v Jasnej, kde má podľa najnovších informácií vyrásť Apartmánový wellness hotel Jasná, ktorý bude jedným z najväčších ubytovacích zariadení v celej lokalite. K vizualizáciám odhaľujúcim podobu hotela sme sa zatiaľ nedostali, no niekoľko cenných informácií je už v médiách.  

 

Kapacita hotela bude vyše 600 lôžok

 

Máloktoré hotely v Nízkych Tatrách môžu návštevníkom ponúknuť niekoľko stoviek postelí. Ak sa tento projekt podarí zrealizovať podľa prvotných plánov, kapacita hotela sa vyšplhá na 615 lôžok. Tie budú situované v 165 apartmánoch, ktoré hosťom poskytnú bežný ubytovací štandard so všetkým, čo k tomu patrí.

 

Raritou hotela bude remeselný pivovar

 

Okrem veľkej kapacity sa budú môcť návštevníci pozrieť aj na výrobu piva. Investori totiž plánujú zriadiť v podzemnej časti hotela malý remeselný pivovar, ktorý by hostí zasvätil do jedného z najtradičnejších slovenských remesiel. Túto raritu doplní jazierko napájané vodou z miestneho toku, ktoré hosťom umožní relaxovať pri pohľade na upokojujúcu hladinu.  

 

Otvorenie sa plánuje pred Vianocami 2019

 

Termíny zahájenia a dokončenia výstavby sú zatiaľ iba predbežné, no investori zo spoločnosti ISO Invest chcú otvoriť hotel začiatkom zimnej sezóny 2019/2020. No k splneniu tohto cieľa budú musieť začať s výstavbou načas podľa plánov, teda najneskôr v októbri budúceho roka, kedy sú naplánované prvé výkopové práce.

 

Poschodový hotel so 165 apartmánmi nebude jediným veľkým projektom, ktorý má čoskoro doplniť ponuku ubytovacích zariadení v Jasnej. Len kúsok od pozemkov, kde ho vybudujú, vzniká Damian Jasná Hotel, prvý päťhviezdičkový hotel v obľúbenej lokalite. Okrem toho tu pripravujú aj ďalšie projekty, medzi ktorými sú nové domy, chaty či centrum strediska.

 

Text: Róbert Bosák

Foto: vypadni.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 14.12.2017
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.