VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Developer novej bratislavskej vilovej štvrte rozširuje ponuku pozemkov

Predaj projektu dvadsiatich dvoch pozemkov s výhľadom na hlavné mesto prekonal očakávania. Od konca mája našla nových majiteľov už viac ako polovica ponúkaných pozemkov. Developer projektu Ahoj Briežky, spoločnosť ROVENA SK, pridal na konci októbra do ponuky ďalších 6 pozemkov.

Zdroj: ROVENA SK 


Projekt Ahoj Briežky spustil slovenský developer ROVENA SK pred piatimi mesiacmi a už je viac ako polovica ponúkaných dvadsiatich dvoch pozemkov predaná alebo záväzne rezervovaná. Pozemky sa nachádzajú v lokalite Ahoj medzi Kolibou a račianskymi vinohradmi. „Ponuka pozemkov v širšom centre Bratislavy zaplnila medzeru v ponuke bratislavských realít. Teší nás taký veľký záujem o pozemky, ktorý prekonal naše očakávania. Ukazuje sa, že dopyt v segmente stavebných pozemkov je rovnako silný ako pri bytovom segmente,“uvádza konateľ spoločnosti ROVENA SK Michal Bojsza.

Zdroj: ROVENA SK 


V čase, keď sa pozemky začali na konci mája predávať, boli predpovede realitných analytikov optimistické. V širšom centre Bratislavy sa v posledných rokoch neobjavil žiadny podobný realitný projekt. Pozemky nad Bratislavou sú atraktívne nielen svojím výhľadom, ale aj blízkosťou centra mesta a zároveň lesoparku. „O pozemky prejavili záujem tak rodiny s deťmi, ako aj klienti, ktorí preferujú kľudnú a bezpečnú lokalitu s výhľadom na mesto. Podľa ohlasu klientovje veľkýbenefit našich pozemkov ich dostupnosť, keďže sa nachádzajú 10 minút jazdy autom od centra mesta a samozrejme ich bezprostredná blízkosť lesoparku a napojenie na turistické a cyklistické trasy Malých Karpát. Preto sme veľmi radi, že sa nám podarilo po nevyhnutných úpravách doplniť ponuku o ďalších šesť pozemkov,“ hovorí M. Bojsza.

Zdroj: ROVENA SK 


Projekt Ahoj Briežky je v súčasnosti jediný projekt stavebných pozemkov v centre Bratislavy pripravený na výstavbu individuálnych projektov rodinných domov s kompletnou infraštruktúrou.

Zdroj: ROVENA SK 


Pozemky sa ponúkajú v rôznych výmerách od 591 m2 do 957 m2. „Ceny pozemkov sa začínajú už od 289-tisíc Eur vrátane DPH. Klienti, ktorí sa už rozhodli pre túto skvelú investíciu, či už rodinnú alebo dlhodobú, a samozrejme aj tí, ktorí zvažujú kúpu stavebných pozemkov, ocenia výhľad na panorámu mesta, široké možnosti rekreácie a športu. Tieto prednosti zaraďujú náš projekt medzi najvyhľadávanejšie a najžiadanejšie miesta na bývanie v Bratislave, o čom svedčí aj doterajší úspešný predaj,“ uvádza M. Bojsza.

Zdroj: ROVENA SK


Záujemcovia o pozemok sa môžu informovať v Centre realít na Vajnorskej 98/A v Bratislave a na webovej stránke projektu www.ahojbriezky.sk.

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 06.11.2019
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.