VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Druhý ročník súťaže Office roka má svojich víťazov

Kým v zahraničí majú súťaže o najlepšiu kanceláriu dlhoročnú tradíciu, u nás aktuálne vyhlásili iba výsledky druhého ročníka. Držitelia cien v jednotlivých kategóriách Office roka 2017 však ukazujú, že bez problémov dokážu konkurovať firmám z celého sveta.

 

Premiérový ročník súťaže Office roka dopadol nad očakávania, takže iniciátori zo spoločnosti CBRE sa s nadšením pustili aj do organizácie toho druhého. Ten bol oficiálne uzavretý tento štvrtok, kedy boli vyhlásené výsledky za rok 2017. V tom mali podľa niekoľkočlennej poroty s medzinárodným zložením najlepšie kancelárie značky Sygic a Profesia, ktoré získali 3 z 5 prvenstiev.  

 

Zdravá kancelária – Sygic

Zdroj: www.reality.etrend.sk

 

Smart kancelária – Sygic

 

Kancelária ako DNA firmy – EY

Hlasovanie verejnosti – Sygic

 

Absolútny víťaz – Profesia

Zdroj: www.officeroka.sk 


Spoločnosti, ktorých kancelárie sa ocitli v zozname TOP 10:

- Sygic

- EY

- ČSOB

- Johnson Controls International

- Swiss RE

- Arval

- Baumit

- Campus 0100

- Cisco

- Profesia

Zdroj: www.reality.etrend.sk

 

Napriek tomu, že Sygic má na konte najviac víťazstiev, porota za absolútneho víťaza vybrala Profesiu. Tá sa tak po vlaňajšom úspechu IBM zapísala do zoznamu víťazov Office roka len ako druhý vlastník absolútneho prvenstva za najlepšiu kanceláriu. Hodnotiaci však vyzdvihli pracovné prostredie ďalších súťažiacich, medzi ktorými sa našli aj spoločnosti schopné obstáť so svojimi priestormi na medzinárodnej scéne.  

 

Text: Róbert Bosák

Zdroje: officeroka.sk, reality.etrend.sk

Foto: youtube.com, reality.etrend.sk, officeroka.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 23.02.2018
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.