VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Hľadáte právnu pomoc pri kúpe, prenájme, či predaji nehnuteľností?

Využite online službu priamo z domova, ktorá Vám ušetrí čas a peniaze. Buďte inovatívny a zúročte odbornú spoluprácu z https://www.chytrezmluvy.sk/


Chytré zmluvy založila spoločnosť Inovios.r.o., ktorá zabezpečuje administratívnu činnosť pre niektoré realitné kancelárie. Jedným z kľúčových benefitov poskytovania služby je rýchla príprava dokumentov od zmluvnej spolupráce aj k bežným klientom. Spracovanie jednotlivých zmlúv si možno objednať za dostupné ceny a ich dodanie je vkrátkom čase.

Zdroj: www.chytrezmluvy.sk  


Ako prebieha spolupráca pripríprave zmlúv na trhu nehnuteľností?

 

1. Stačí si vybrať niektorý z ôsmychponúkaných balíkov. Balíky obsahujú rôzne druhy zmlúv a protokolov. Je možné vyhotoviť akúkoľvek inú zmluvu z oblastí trhu nehnuteľností (kúpna, nájomná, rezervačná zmluva, atď.). S profesionalitou poradenskej služby súvisí aj finálna cena dohodnutá v úvode. Portál uvádza konkurenčné ceny, a tak si vie klient objektívne porovnať parametre online služby Chytrezmluvy s fórami na internete, právnikom a notárom.

 

POROVNANIE S KONKURENCIOU

 

Zdroj: www.chytrezmluvy.sk 

 

2. Je potrebné priložiť do prílohy podklady k vytvoreniu zmluvy. Za prípravou zmlúv stojí tím odborníkov, ktorí majú za sebou skúsenosti z praxe. Výsledkom toho sú spokojní klienti a doposiaľ vytvorených 1628 zmlúv.

 

3. V online formulári je dôležité vyplniť základné informácie, následne sa počas prípravy zmluvy ešte prípadné chýbajúce informácie doplnia.

 

4. Na záver je klientovi najneskôr do24 hodín doručená pripravená zmluva mailom.

 

Potrebujete pomoc v oblasti nehnuteľností a nie je Vám jasné čo všetko má zmluva obsahovať? Neviete na aké úrady sa treba obrátiť, či aké zákony treba ovládať? Zoznámte sa s online stránkouhttp://www.chytrezmluvy.sk/Vyhotovia Vám zmluvu do 48 hodín a garantujú zápis do katastra nehnuteľnosti.

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 05.03.2020
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.