VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Pozemok pre rodinné domy pod Bielymi Karpatami pri Trenčíne

Pozemok na stavbu približne ôsmich rodinných domov v Trenčianskych Miticiach je jedinečnou investičnou príležitosťou. Plocha s rozlohou 4 210 m2 je pre tento zámer dostatočne dlhá i široká. Nachádza sa priamo v zastavanej časti obce blízko Trenčína a zároveň ponúka pokojné prostredie s výhľadom na kopce a lesy. Pozemok je vhodný pre realizátora stavieb alebo developera. Pozemok je vhodný aj pre pestovateľa ovocia a zeleniny, nakoľko sa na pozemku nachádza úrodná orná pôda.

Zdroj: BIZNIS REALITY

V prednej časti pozemku je možné stavať ihneď, v druhej časti bude podľa Územného plánu obce možné stavať za 18 mesiacov. Pozemok je rovinatý a všetky inžinierske siete sú v jeho v dosahu. Je vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov. Prístupová cesta vedie takmer pozdĺž celého pozemku. Cena je 45 eur/m2, viac informácií sa dozviete v inzertnej ponuke alebo kontaktujte realitnú kanceláriu BIZNIS REALITY na telefónnom čísle 0907 155 099.

Zdroj: BIZNIS REALITY

Zdroj foto: BIZNIS REALITY

PR článok

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 13.10.2021
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.