VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Prestavba materskej školy v Papradne priniesla nové byty

Staré budovy môžu dostať novú šancu na život aj vďaka prestavbe, ktorá zmení účel ich využitia. Príkladom toho je aj nový bytový dom v západoslovenskej obci Papradno. Ten vznikol po prestavbe miestnej materskej školy.

Zdroj: luhypark.sk

 

Obec Papradno v okrese Považská Bystrica patrí medzi lokality, ktoré sú schopné ponúknuť obyvateľom komfortné bývanie. Po najnovšom to má potvrdiť bytový dom Luhy Park, ktorý vznikol spomínanou prestavbou tamojšej materskej školy. Záujemcom o bývanie v Papradne tak umožnil nájsť dobre situovanú nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac ako len samotné byty.

Zdroj: luhypark.sk

 

4-podlažný bytový dom s 23 bytmi

 

Výsledkom prestavby staršej budovy je bytový dom so 4 podlažiami. Objekt zaberá celkovú zastavanú plochu 595 m², ktorá stačila na to, aby v ňom bolo zriadených 23 bytov. 10 z nich je 2-izbových, zvyšných 13 disponuje 3 izbami. Obyvatelia bytového domu majú k dispozícii aj parkovacie plochy s kapacitou až 35 parkovacích miest.

 

Výmera bytov v projekte Luhy Park:

 

2-izbové byty

od 46 do 64 m²

3-izbové byty

od 74 do 83 m²

Zdroj: tasr.sk

 

Väčšina bytov si už našla majiteľov

 

O atraktivite tohto projektu svedčí aj záujem o nové byty zo strany kupujúcich. Väčšina bytov si našla vlastníkov v krátkom časovom slede. V súčasnosti sú vo vlastníctve nových majiteľov dve tretiny bytov. Ďalšie byty sa postupne odovzdajú do užívania nájomníkom, ktorí prejavia záujem o bývanie v Papradne a v bytovom dome Luhy Park.

Zdroj: luhypark.sk

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: tasr.sk, luhypark.sk

Zdroj foto: luhypark.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 09.09.2021
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.