VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Sídlo NBS rozsvietili hashtagy odkazujúce na prevenciu proti koronavírusu

Bratislavčania sa už nebudú stretávať s najvyhľadávanejšími hashtagmi odkazujúcimi na koronavírus len prostredníctvom Instagramu. Vybrané heslá súvisiace s prevenciou proti nákaze sa na nich budú „valiť“ aj z budovy Národnej banky Slovenska.

 

Centrála NBS už síce nie je najvyššou bratislavskou budovou, no s výškou 111 m je naďalej dominantou hlavného mesta, ktorá priťahuje pohľady tisícok ľudí. Práve to využilo vedenie NBS k podpore prevencie proti šíreniu epidémie. Na priečelie centrály nechalo nainštalovať svetelnú platformu, ktorá bude po večeroch oslovovať Bratislavčanov vysvietenými heslami.

 

Solidarita aj podpora pri prevencii

 

Nie je to po prvýkrát, čo NBS komunikuje s Bratislavčanmi prostredníctvom takto osvetlenej budovy. V tomto prípade ale k tomuto kroku pristúpila v rámci možnosti využívania svetelnej platformy  pri mimoriadnych situáciách. Dôvodom je vraj spomínaná podpora prevencie proti šíreniu koronavírusu, ako aj vyjadrenie solidarity zo strany vedenia NBS so všetkými, ktorých sa epidémia týka. 

 

Svetelné hashtagy na budove NBS:

 

#solidarita

#somDoma

#rúškoTiPristane

#spoluToZvladneme

 

Hashtagy budú svietiť do 31. marca

 

Pripomínať si základné preventívne opatrenia prostredníctvom pohľadu na sídlo NBS si môžu Bratislavčania každý večer až do 31. marca. Inštalácia, ktorú po prvýkrát zapli minulý piatok, býva spustená vždy od zotmenia do polnoci. Viditeľná nie je iba z blízkosti centrály NBS, ale aj z väčších vzdialeností.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: www.nbs.sk

Zdroj foto: www.nbs.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 23.03.2020
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.