VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Šťastné a veselé všetkým čitateľom TopReality.sk

Štedrý deň je už tradične časom, kedy svojim najbližším vyjadrujeme spolupatričnosť a prajeme im pokoj, inšpiráciu a úspech. Podobne ako po minulé roky, aj teraz máme  priestor na zopár vrúcnych slov pre našich čitateľov, ktorí sú po celý rok s nami.

 

Kupujúcim prajeme, aby si našli vysnívané bývanie, zvládli jeho financovanie a dokázali sa uchytiť na novom mieste, kde budú môcť budovať svoj osobný aj pracovný život.

 

Predávajúcim prajeme, aby našli vhodných kupujúcich a predajom svojich nehnuteľností im pomohli získať ideálne miesto pre život alebo prácu.

 

Prenajímateľom  prajeme, aby si našli zodpovedných nájomníkov a zužitkovali prenájom svojich voľných bytov, domov či kancelárií vo finančný prospech. 

 

Realitným maklérom prajeme, aby naďalej pomáhali zákazníkom s realitnými obchodmi  a zlepšovali svoje služby vedúce ku komplexnej starostlivosti o ich požiadavky.

 

Investorom prajeme, aby sa im darilo uzatvárať výnosné obchody a pripravovať úspešné projekty, ktoré prinesú verejnosti komfortné bytové aj nebytové priestory.

 

Architektom prajeme, aby po nich ostávali kvalitné a bezpečné budovy, ktoré poukážu na krásu, kvalitu a praktickosť súčasnej architektúry.

 

Dizajnérom prajeme, aby mali dostatok nápadov na zútulnenie našich príbytkov a prinášali nám čo najviac nových trendov podporujúcich príjemnú atmosféru v interiéroch.

 

 

Všetkým čitateľom ďakujeme za prejavenú dôveru a želáme vám pokojné prežitie vianočných sviatkov. Oddýchnite si, načerpajte nové sily a získajte dostatok inšpirácie, aby sme spoločne mohli ďalej napredovať.

Šťastné a veselé.

 

Text: Róbert  Bosák

Foto: sme.sk, ihned.cz

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 24.12.2017
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.