VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Štvrtá predajňa Yeme už otvorená

Predvianočné obdobie a s ním spojený nárast tržieb obchodníkov je ideálnym časom na otváranie nových predajní. Záver novembra na to využilo aj vedenie obchodného reťazca Yeme, ktorého sieť sa rozšírila už o štvrtú predajňu.

 

Zoznam predajní Yeme je opäť o niečo pestrejší. Na svoje si aj tentoraz prídu spotrebitelia z hlavného mesta, pretože aj štvrtý obchod patriaci do zoznamu otvorených predajní tejto značky si našiel domov v Bratislave. Reťazec, ktorý vsádza na predaj čerstvých domácich potravín, tak zatiaľ pôsobí iba v metropole.

Zdroj: www.bratislavaden.sk 


Obchod v samom srdci metropoly

 

800 m2, prvotriedny tovar a vynikajúca poloha v srdci Bratislavy. Aj to ponúka zákazníkom nový obchod Yeme, ktorý sídli priamo v centre metropoly, konkrétne na Námestí SNP. Tam ho síce čaká silná konkurencia, pretože v tesnej blízkosti sú predajne Lidl, Billa či Tesco, no nadpriemerná kúpyschopnosť v tejto lokalite by mu mala prilákať dostatok zákazníkov.

Zdroj: www.startitup.sk 


4 bratislavské prevádzky Yeme:

 

Yeme, Tomášikova ulica – Prvá a stále najväčšia predajňa sa nachádza v budove, kde niekedy sídlil Freshmarket. Ide o objekt pri frekventovanom ťahu smerom z Ružinova do centra.

Yeme, Búdkova ulica – Menšia, no kvalitou o nič horšia predajňa, ktorá sídli priamo oproti Horskému parku.

Yeme, Panorama City, Landererova ulica – Tretia z predajní sa môže pochváliť výbornou polohou hneď pod vežami Panorama City, len kúsok od OC Eurovea.

Yeme, Námestie SNP – Prevádzka, ktorá na seba vzala úlohu predajne schopnej ulahodiť požiadavkám zákazníkov využívajúcich nákupné možnosti vo frekventovanom centre mesta.

Zdroj: www.bratislavaden.sk 


Nákupy v novej predajni na Námestí SNP už pár dní prebiehajú naplno. Jej brány sa totiž pre verejnosť otvorili vo štvrtok 29. novembra. Tým sa však expanzia tohto reťazca nekončí a už o pár mesiacov by na mape prevádzok mohla pribudnúť ďalšia, v poradí 5. predajňa. Opäť má ísť o obchod v Bratislave, no tentoraz to nebude užšie centrum, ale Petržalka.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: www.bratislavaden.sk, www.yeme.sk

Foto: www.bratislavaden.sk, www.startitup.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 03.12.2018
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.