VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

V Nízkych Tatrách budujú ekologický rezort Demänová Village

V čarovnom prostredí Nízkych Tatier rastie ďalší atraktívny projekt, ktorého cieľom je ponúknuť kupujúcim lukratívne bývanie vo výnimočnom rezorte. Ten nesie prívlastok „ekologický,“ čo zvyšuje jeho renomé a stupňuje očakávania záujemcov.

 

Demänová Village, ako pomenovali investori zo spoločnosti Tatra SPC8 projekt rastúci pod svahmi Nízkych Tatier, má dvihnúť latku slovenských rekreačných rezortov opäť o malý krok vyššie. Aspoň také sú očakávania spojené s realizáciou rekreačnej zóny za obcou Demänová, v ktorej vyrastajú nové chalupy a apartmány prevedené v najvyššom ekologickom štandarde.

 

 

Rezort rešpektujúci princípy ekológie

 

Autori projektu boli pri tvorbe jeho návrhu maximálne ohľaduplní voči tradíciám a prírodným pomerom danej lokality. Vzhľadom na to prispôsobili podobu rezortu ekologickým princípom a za dominantný materiál si vybrali masívne drevo, ktoré nájdeme v interiéri aj exteriéri. Celý areál obohatí aj hojná výsadba zelene, zopár detských ihrísk a moderné wellness zariadenia.

 

Dobrá poloha hneď v susedstve Jasnej

 

Nie je to len ekologický charakter rezortu, ktorý má byť hlavným lákadlom projektu. Investori vsadili aj na výhodnú lokalitu, ktorá je hneď v susedstve Jasnej, právom považovanej za naše najlepšie lyžiarske stredisko. To zaručí novovznikajúcej dedinke polohu v útulnom prostredí, s dobrou občianskou vybavenosťou v najbližšom okolí, ktoré obklopujú tiché lesy a pasienky.

 

 

Prehľad pripravovaných rezidenčných objektov

 

3 viladomy – 2-podlažné domy pre 8 až 12 ľudí  s pozemkom o výmere 420 až 750 m2

13 rekreačných domov L – 2-podlažné objekty pre 6 až 8 ľudí

9 rekreačných domov M – 2-podlažné objekty pre 4 až 6 ľudí

 

K realizácii rezidenčných projektov, ktoré prinesú do najobľúbenejších rekreačných stredísk v Nízkych Tatrách nové ubytovacie kapacity, sa schyľuje aj v iných lokalitách. Máloktoré však dokážu ekologickým štandardom a vybavením konkurovať projektu Demänová Village, ktorý bude v prípade úspešného dokončenia naplánovaného na nadchádzajúce leto jedinečným po praktickej aj estetickej stránke. 

 

Text: Róbert Bosák

Zdroje: reality.etrend.sk, demanovavillage.sk

Foto: reality.etrend.sk, demanovavillage.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 21.02.2018
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.