VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realČlánky

Vo Veľkom Mederi sa hovorí o výstavbe väčšej nákupnej zóny

Retailový trh na juhu Slovenska čaká poriadna vzpruha. Po dlhšom období ticha tu pripravujú novú nákupnú zónu, ktorá by mohla lákať klientelu z väčšej časti regiónu okolo Komárna a Veľkého Medera.

 

Vyše stovka obchodných prevádzok v jednej nákupnej zóne, presne to by mal priniesť nový retailový projekt od spoločnosti Tajbor Office. Jej predstavitelia ho chcú postaviť len kúsok od aquaparku vo Veľkom Mederi, ktorý je tradičným cieľom návštevníkov z celého okolia. Práve tí majú tvoriť základ klientely novej nákupnej zóny plnej obchodov a gastrozariadení.

Zdroj: www.reality.etrend.sk


Netradičná Mederská tržnica

 

Avizovaný komplex sa nebude podobať na tradičné obchodné zóny, do akých chodíme bežne nakupovať. Podľa prvotných informácií má ísť o niečo medzi retailovým parkom, outletom a tržnicou, ktorej ostali verní aj pri hľadaní správneho názvu pre projekt. Mederská tržnica tak odhalí, ako môže vyzerať moderné nákupné mestečko s 1-podlažnými obchodnými domami spojenými jednou strechou a jedným „nádvorím.“

 

121 + 11 nových prevádzok

 

86 000 m2 je dostatočná plocha na to, aby na nej vyrástlo až 8 jednopodlažných objektov plných obchodov. Tých má byť spolu s priestormi pre bežné služby 121, pričom medzi nimi nesmú chýbať predajne módy, elektroniky či hračiek. Celkový zoznam prevádzok má doplniť ešte 11 gastrozariadení, ktoré neponúknu stravovacie možnosti len v tradičnej pizzerii alebo ázijskej reštaurácii, ale aj v palacinkárni či maďarskej kuchyni.

Zdroj: www.reality.etrend.sk 


Či sa na voľných pozemkoch plánovaný nákupný park postaví, to ukáže čas. V minulosti tu už mali raz stavať, no k realizácii väčšieho obytného komplexu nedošlo. Teraz je rad na tzv. Mederskej tržnici, ktorá by mala zlepšiť nákupné možnosti v tejto časti Slovenska. Termíny a presná podoba však stále nie sú známe, takže tento rok ju určite postaviť nestihnú.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroje: reality.etrend.sk

Foto: reality.etrend.sk

v spolupráci s TOPReality.sk

Pridané: 24.02.2018
[ späť ]
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.