Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Snina dám do prenájmu

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájom v centre
300 EUR/mesiac
Snina
Ponúkame priestory na prenájom vhodné na podnikateľskú činnosť, napr. ako kancelária, salón, tiež aj ako ambulancia, atď. alebo i bývanie formou 1-izbového bytu. V Snine na Komenského sídlisku v blízkosti centra v areály autoumývarky. Výmera 40 m2. Priestor pozostáva z dvoch miestnosti. Náklady na prenájom dohodou.
21.09.2021
počet videní: 185x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.