Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Snina dám do prenájmu

Počet ponúk: 2 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
195 EUR/mesiac
Snina
Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov v novostavbe na sídlisku Komenského. Na II. nadzemnom podlaží je voľná miestnosť o veľkosti 40 m2. K dispozícii je sociálne zariadenie.
23.07.2017
počet videní: 41x
1 000 EUR/mesiac
Snina
Dlhodobý prenájom dvojpodlažnej budovy na Stakčínskej ulici.
23.07.2017
počet videní: 3x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.