Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realObjekt pre obchod Snina dám do prenájmu

Počet ponúk: 2 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
V Dlhom nad Cirochou obchodné priestory na hlavnom ťahu na prenájom
400 EUR/mesiac
Snina
Bývalá predajňa potravín (cca 100 m2) s vlastným parkoviskom sa nachádza pri hlavnom cestnom ťahu Humenné - Snina. K predajni na prízemí s veľkým výkladom otočeným k ceste, patrí sociálne zariadenie, kancelária, izolovaný sklad na chladené výrobky, bežný sklad a nakladacia rampa na zásobovanie tovarom. V cene nájmu je započítané kúrenie a bežná spotreba vody. Elektrika je účtovaná na základe skutočnej spotreby.
17.01.2018
počet videní: 27x
Kancelárske a obchodné  priestory v centre mesta Snina
dohodou
Snina
Ponúkame do prenájmu kancelárske a obchodné priestory o výmere 33 m2.Priestory sa nachádzajú na 1 poschodí
07.01.2018
počet videní: 520x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.