Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realObjekt pre obchod Stará Ľubovňa dám do prenájmu

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: Obchodné priestory, Zimná, Stará Ľubovňa
1 EUR/mesiac
Stará Lubovňa
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom obchodný priestor v celkovej výmere 235 m2 v lokalite Stará Ľubovňa, Zimná ulica, ktorý sa nachádza na 1. poschodí so samostatným vchodom. Súčasťou priestorov sú dva sklady, kancelária, WC, kuchynka. STAV PRIESTORU: Priestory sú kompletne zrekonštruované, plastové okná, dlažba, veľký výklad. PLATBY: Cena za prenájom - dohodou +DPH + energie....
15.01.2018
počet videní: 53x
Prenájom: Prevadzkové priestory na prenajom
7 520 EUR/rok
Stará Lubovňa
Realitná kancelária MAXXIMA ponúka na prenájom prevádzkové priestory, ktoré sa nachádzajú v obchodnej časti oproti Bile. Priestor sa nachádza na 1.poschodí s rozlohou 188 m2, vlastné sociálne zariadenie, kuchynka a šatník. Priestor sa môže využiť ako predajňa alebo služby. Cena nájmu je výhodná, odporúčam.  NOVÁ CENA!!!! Cena prenájmu je 40€m2/rok bez DPH Pri dlhodobom prenájme  minimálne na dva roky  možná zľava z ceny prenájmu Nemá energetický certifikát.
12.01.2018
počet videní: 428x
Priestory na prenájom - Stará Ľubovňa - REZERVOVANÉ
350 EUR/mesiac
Stará Lubovňa
Ponúkame Vám na prenájom priestory vo vynikajúcej lokalite priamo na Nám.sv.Mikuláša 26 na 1.poschodí. Priestory tvoria 3 kancelárie, o celkovej výmere 60 m2. Cena nájomného vrátane energii je 350 € mesačne.
29.12.2017
počet videní: 8x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.