Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj investičný stavebný pozemok - Donovaly - EXKLUZÍVNE

Cena: 264 000 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Donovaly
Okres: Banská Bystrica
Aktualizácia: 16.03.2018

Popis:
XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0907 723 116), ponúka exkluzívne na predaj investičný stavebný pozemok v rekreačnom stredisku Donovaly, vzdialenom 30 km z Banskej Bystrice. Mierne svahovitý, z časti rovinatý pozemok o rozlohe 2540 m2, susediaci s časťou Záhradište, sa nachádza v blízkosti apartmánového domu Triangel. Priamy prístup na pozemok vedie z asfaltovej cesty. Podľa UPÍ je na pozemok vydané stavebné povolenie, na výstavbu stredneveľkého ubytovacieho a stravovacieho zariadenia. Body napojenia elektrickej prípojky, verejnej kanalizácie a obecného vodovodu sú vo vzdialenosti približne 60 m od stredu pozemku. Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej vyhľadávaná lokalita v blízkosti vlekov Záhradište, výborný prístup z asfaltovej cesty a zaujímavá dispozícia v zátiší ihličnanov. Možnosť odpočtu DPH.

Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.


Kontakt:
XEMAR s.r.o.
M. Rázusa 1509/22
97401 Banská Bystrica

Realitný maklér:
Michal Jarunek B.S.B.A.
Tel.: 0907 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.