Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPREDAJ: STAVEBNÝ POZEMOK , ČUNOVO 733 M2 , UPI , TICHÉ MIESTO V CENTRE OBCE

Cena: 153 000 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Hraničiarska, Čunovo
Okres: Bratislava
Aktualizácia: 27.11.2017

Popis:
Ponúkame Vám na predaj exkluzívne krásny a slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v bezpečnom a tichom centre starej časti obce Čunovo na Hraničiarskej ulici.

Pozemok vznikol oddelením záhrady od rodinného domu. Celková výmera je 733 m2.

Parcela pre stavbu domu má peknú výmeru 549 m2 ( šírka 14m , dĺžka 39 m). Pričom v prípade potreby je možné parcelu ešte predĺžiť o 2 až 3 metre .

K pozemku vedie súkromná príjazdová cesta so šírkou 3m a dĺžkou 60m, ktorej sa stanete 100%-ným vlastníkom. Jej výmera je 182 m2.

Voda, elektrika, kanalizácia a plyn sú v blízkosti pozemku. Majiteľ sa zaviazal doviesť tieto siete (okrem plynu) na pozemok na vlastné náklady!! A je ochotný to zakotviť do kúpnej zmluvy .

Orientácia severo-západ a juho-východ.

Čunovo je obec, ktorá je najjužnejšou mestskou časťou Bratislavy v okrese BA - V a bezprostredne susedí s Rakúskom a Maďarskom. Cesta autom do centra Bratislavy trvá 20 minút. Aj preto sa Čunovo stalo lukratívnym miestom pre výstavbu rodinných domov. V blízkosti je Dunajská cyklistická cesta.

Cena pozemku 209 eur/m2. Vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM
..chránime našich klientov.
RÝCHLO A JEDNODUCHO VÁM VYBAVÍME HYPOTEKÁRNY ÚVER .

Kontakt: Andrea Smolinská RSc., 0905 623 968, smolinska@housereal.sk
HOUSE real SK s.r.o. , Palisády 23 , 811 06 Bratislava


Kontakt:
HOUSE real SK s.r.o.
Palisády 23
81106 Bratislava

Realitný maklér:
Andrea Smolinská
Tel.: 0905 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.