Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAKTUÁLNE - pozemok o rozlohe 959 m2 v starej časti Záhorskej Bystrice, všetky IS, na pozemku starý RD, predáva majiteľ

Cena: 145 000 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Československých tankistov, Záhorská Bystrica
Okres: Bratislava
Aktualizácia: 15.04.2019

Popis:
Predám pozemok s rodinným domom v starej časti Záhorskej Bystrice na ulici Československých tankistov. Celková výmera pozemku je 959 m2 z toho 134 m2 tvorí dom a 45 m2 hosťovský domček. Všetky siete sú na pozemku (el., voda, kanalizácia, plyn).

Pozemok má netradičný tvar a je vhodný pre záujemcu, ktorý preferuje podlhovasté pozemky. Pri vstupe od ulice Československých tankistov je pozemok široký odhadom asi 4 metre čo bez problémov stačí na pohodlné parkovania auta. Odhadom po 10 metroch od vstupu sa pozemok začína rozširovať a asi po 30 metroch od vstupu si pozemok až do konca udržiava priemernú šírku okolo 9,5 m. V strede pozemku, kde stojí existujúci dom, má pozemok šírku 9,8 m. Celková dĺžka pozemku je 114 metrov. Pozemok tvoria parcely: 593/2 – Zastavaná plocha a nádvorie, 589 – Zastavaná plocha a nádvorie, 588/3 – Zastavaná plocha a nádvorie, 588/2 – Záhrada, 588/1 – Záhrada.

Pozemok má prístup z ulice Československých tankistov ale aj z druhej strany, kde sa zatiaľ nachádza len poľná cesta. Pri napojení na ulicu Bratislavská je časť tejto poľnej cesty už prestavaná na asfaltovú a je veľmi pravdepodobné, že v budúcnosti bude asfaltová cesta pokračovať až k predmetnému pozemku, čo otvorí majiteľovi nové možnosti ako napríklad vybudovanie vstupu na pozemok zo zadnej časti, v ktorej je pozemok širší, prípadne bude môcť pozemok rozdeliť a v zadnej časti postaviť druhý dom so samostatným prístupom.

Stavby nachádzajúce sa na pozemku sú v súčasnej dobe neobývané. Dom ani hosťovský domček bohužiaľ nespĺňajú súčasné nároky na bývanie a sú skôr vhodné na likvidáciu. Obidve stavby sú však zdravé, nezateká do nich a menej náročný záujemca by ich mohol rekonštruovať, prípadne si aspoň hosťovský domček ponechať ako sklad, dielňu alebo ako zázemie pre robotníkov počas stavby.

Dom nachádzajúci sa na pozemku je postavený z jednej strany na hranici pozemku a z druhej strany približne pol metra od hranice pozemku. Vďaka tomu odpadne nutnosť získavať od susedov povolenia na stavbu bližšie ako 2m od hranice pozemku pri stavbe nového domu. Vďaka malej šírke pozemku pri vstupe a tiež vďaka existujúcemu domu postavenému v strede pozemku nie je nutné dodržiavať uličnú čiaru a stavať nový dom tesne pri ceste. Umiestnenie nového domu v strede pozemku uchráni nového majiteľa pred hlukom z ulice. Bonusom sú slušní susedia, úrodná pôda a malá studňa spoločná so susedom, ktorú je možné používať na zalievanie záhrady.

Ideálne je pozrieť si pozemok osobne, pretože bujná vegetácia znemožňuje nafotiť ho poriadne.

Nie som realiťák, som syn jednej z majiteliek pozemku. Realiťáci volajte IBA v prípade, že máte konkrétneho záujemcu.


Kontakt:
Tel.: 0907234605

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.