Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa prenájom pozemok Vysoké Tatry, Stará Lesná, okres Kežmarok

Cena: dohodou
Kategória: Stavebné pozemky / Dám do prenájmu
Novostavba: nie
Lokalita: Stará Lesná
Okres: Kežmarok
Aktualizácia: 22.05.2017

Popis:
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom pozemok v Starej Lesnej, s jedinečným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.

Možné výmery od 100 m2 po 5.700 m2 po dohode až 15.000 m2.

Pozemok je určený na skupinovú alebo individuálnu rekreáciu a prenajíma sa po častiach min. 100 m2 alebo v celku.
Cena za dlhodobý prenájom, resp. za prenájom celku, prípadne väčšej plochy bude stanovená individuálne.
Minimálna plocha na prenájom je 100 m2. Pri výmere 100 m2 je cena prenájmu 50,-€ mesačne.

Zo západnej strany susedí so Studeným potokom (Studenovodské vodopády cca 6 km) a z východnej strany cestou II,triedy spájajúcu Starú Lesnú s TOP strediskom vo Vysokých Tatrách - s Tatranskou Lomnicou.

Vhodné okrem iného aj na dlhodobé umiestnenie karavanu, mobilného domu, stanu, stanového táboru prípadne zriadenie inej atraktívnej turistickej atrakcie - štvorkolky, skútre a iné.
Na hranici pozemku - elektrická energia, plyn, vodovod a kanalizácia.

Hľadáte pozemok na predaj? Pozri si tiež túto ponuku:
http://www.remax-slovakia.sk/reality/detail/69029

Viac o Starej Lesnej V katastri Starej Lesnej sa nachádzajú viaceré veľké hotely, rekreačné zariadenia, penzióny a osada rodinných rekreačných chát. Spolu s ubytovacími kapacitami v rodinných domoch je tu viac ako 1700 lôžok na prechodné ubytovanie turistov a rekreantov, pre ktorých je tu 22 stravovacích zariadení s celkovou kapacitou 900 miest.
Doprava do obce je zabezpečená z oboch smerov. Od Vysokých Tatier prostredníctvom TEŽ (Tatranská elektrická železnica) a autobusom. Od Popradu a Kežmarku prostredníctvom autobusovej dopravy. Iba 17 km od obce je vzdialené medzinárodné letisko v Poprade. Poprad je tiež významný železničný a autobusový uzol, s množstvom medzinárodných autobusových liniek a vlakových spojov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Stavebný pozemok vo Veľkej Lomnici na predaj:
http://www.remax-slovakia.sk/reality/detail/83830

V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie kontaktujte našu realitnú kanceláriu RE/MAX alebo priamo nášho realitného makléra.


Kontakt:
RE/MAX Benard
Mnoheľova 837/14
05801 Poprad

Realitný maklér:
Bekeš Peter
Tel.: 0948 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.