Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj rekreačný pozemok 1138 m2 Jezersko, okres Kežmarok

Cena: 14 794 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Jezersko
Okres: Kežmarok
Aktualizácia: 12.03.2017

Popis:
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rekreačnej chaty, v Zamagurí - obec Jezersko.

Hľadáte pozemok v lone prírody, z východnej strany les, zo západnej potok....

Prístupová cesta: asfaltová, betón.
Sklon: rovina, mierny svah.
Inžinierske siete: elektrina.
Plocha 1138 m2.
Rozmery viď obrázok.
Pozemok má územné rozhodnutie o umiestnení stavby. Súhlasné vyjadrenie ku stavbe mostíka.

Oblasť ponúka krásnu prírodu vhodnú pre letnú aj zimnú dovolenku. V lete oddych, turistika, zber lesných plodov.
V zime lyžovanie, v hornej časti Jezerska sa nachádzajú 4 lyžiarske vleky a štvorsedačka. Zjazdové trate majú rôznu obtiažnosť, pričom sedačkou je možné, po vyvezení sa na hrebeň Spišskej Magury, prejsť na ďalšie lyžiarske svahy smerujúce do Bachledovej doliny - súčasti obce Ždiar.
Dnes je Jezersko typickou chalupárskou obcou s rozvíjajúcim sa cestovným ruchom. Vzhľadom na ideálne možnosti turistiky v lete a výborné lyžiarske podmienky v zime majú ubytovacie a čiastočne aj stravovacie služby celoročné využitie.

Jezersko, tak ako väčšina ďalších sídel v regióne Pienin a Zamaguria profituje zo svojej priaznivej polohy, malebnosti okolitej prírody či hornatého regiónu, ako aj priam idilickej dedinskej atmosféry. Obec sa nachádza v ochrannom pásme Pieninského národného parku, priamo nad Jezerskom leží v náručí lesa a ticha krásne horské jazero - Jezerské jazero, jedna z prírodných rezervácií vyhlásených v Pieninách.

Zaujala Vás ponuka - píšte, volajte!


Kontakt:
RE/MAX Benard
Mnoheľova 837/14
05801 Poprad

Realitný maklér:
Tropp František
Tel.: 0948 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.