Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj pekný pozemok 802 m2, vhodný na stavbu rodinného domu v Imeli.

Cena: 9 620 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Imeľ, Imeľ
Okres: Komárno
Úžitková plocha: 802 m2
Aktualizácia: 18.03.2018

Popis:
Na domovskej stránke DirectReal pod ID 352160 nájdete 1 fotografie tejto nehnuteľnosti.

Realitná kancelária Directreal for Life, HURBANOVO, Komárňanská ul. 96 (na prízemí v susednej budove vedľa VÚB), ponúka na predaj pekný pozemok 802 m2, vhodný na stavbu rodinného domu v Imeli.

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce a je k nemu dobrý prístup. Neďaleko pozemku vedú rozvody elektrickej energie a zemného plynu. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, má plochu 802 m2 a rozmery pozemku sú cca 14,5m x 55,3 m. Terén pozemku je rovinatý.
Ak potrebujete väčšiu plochu pozemku ako je 802 m2, je možmosť kúpiť ďalších 203 m2 za cenu 10,- EUR/m2.


Kontakt:
Directreal for Life
Komárňanská 266/96
947 01 Hurbanovo

Realitný maklér:
Dominik Jarina
Tel.: 0919 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.