Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPredaj stavebného pozemku s panoramatickým výhľadom do údolia a na okolité lesy - Limbach

Cena: 162 000 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Sadová, Limbach
Okres: Pezinok
Aktualizácia: 08.07.2019

Popis:
Bližšie info na tel.: 0905 204829

Ponúkam na predaj exkluzívny stavebný pozemok o výmere 1200 m2 situovaný do svahu s nádherným panoramatickým výhľadom na Slnečné údolie a okolité lesy v obci Limbach.

Pozemok sa nachádza v tichej kľudnej lokalite vilovej časti Limbachu , je situovaný do krásneho prostredia s množstvom zelene s už vzrastlými stromami hneď vedľa lesa, prístupová asfaltová komunikácia k pozemku vedie okrajom lesa popri tečúcom potoku stromovou alejou.
Blízky les a okolité vinice ponúkajú široké možnosti na aktívny oddych a športové aktivity . Neďaleko pozemku cez les je v pešej dostupnosti prístup k priehrade s chatovou oblasťou zasadenou do krásnej okolitej prírody.

Pozemok je ideálny na realizáciu domu podľa individuálneho projektu, okrem polozapusteného suterénu je možnosť nadstavby ďalších dvoch nadzemných podlaží.
Situovanie budúceho rodinného domu zabezpečuje aj do budúcnosti trvalý panoramatický výhľad z pozemku bez žiadnych ďalších obmedzení . V okolí sa nachádzajú už vybudované rodinné vily.

Výhodou pozemku je, že síce sa nachádza na okraji obce pri lese, zároveň je však výborne dostupný (10 min. autom) do okresného mesta Pezinok s kompletnou občianskou vybavenosťou .

Tento výnimočný pozemok je určený pre záujemcu, ktorý hľadá niečo iné a individuálne oproti štandardnej výstavbe na rovinatom pozemku v bežnom satelite bez dostatočného súkromia , a to :
- pozemok pri lese v priamom dotyku s prírodou
- tiché prostredie, okolité vinice
- úžasné panoramatické výhľady z pozemku do údolia a okolité lesy
- veľkorysá výmera pozemku 1200 m2 na realizáciu individuálneho projektu
- pripravený k výstavbe - možnosť ihneď stavať
- bezproblémový prístup asfaltovou komunikáciou
- okolie bez budúcej zástavby
- dostatočné súkromie
- pred pozemkom preteká potok
- v dosahu priehrada
- aktívny oddych a športové aktivity
- v blízkosti kompletná občianska vybavenosť okresného mesta

Celková plocha pozemku je 1.200 m2, rozmery šírka pozemku-priečelie 20 m, dĺžka pozemku-hĺbka 60 m, svahovitý pozemok. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, kanalizácia, vykurovanie domu možné riešiť tepelným čerpadlom alebo elektr.systémom vykurovania, voda studňa .

Bližšie info na tel.: 0905 204829


Kontakt:
Tel.: 0905569347

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.