Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPredaj pozemok 60 000 m2 s inžinierskymi sieťami, vrátane hotela, autocampu, schválený ÚP na rod.domy Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

Cena: 6 999 600 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Vysoké Tatry
Okres: Poprad
Aktualizácia: 12.02.2018

Popis:
Ponúkame Vám na predaj pozemok 60 000 m2 s inžinierskymi sieťami, vybudovanými cestami Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry za 116,66 €/m2 vrátane hotela.

Súčasťou areálu je aj  funkčný hotelový komplex Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica , s projektovou dokumentáciou a územným plánom na výstavbu rodinných domov,  na rekonštrukciu hotela a zastavanosť územia o výmere 60000 m2, vrátane všetkých stavieb a sietí.

Existujúci hotel  je postavený na ploche  2000 m2,  s priľahlými pozemkami cca 60 000 m2 vo vlastníctve, s autocampingom, zázemie ku autocampingu - sociálne zariadenia, chaty, je vybudovaná infraštruktúra.

Súčasťou  hotelového komplexu je kongresová sála s kapacitou 150 miest, salónik, príslušný lobby bar, reštaurácia, koliba. Hotel a chaty majú kapacitu 136 miest, z toho Hotel má kapacitu 52 miest - 14 dvojlôžkových izieb a 8 trojlôžkových izieb a  14 chát po 6 miest = 84 miest.
Hotel je vhodný na organizáciu najrozmanitejších spoločenských podujatí, ako sú sympóziá, semináre, školenia, kurzy, Work Shoppy, kontraktačné výstavy, svadby, stužkové, atď.  Pri hotelovom komplexe sa nachádza autocamping, kde je možné rozparcelovať pozemok a postaviť rodiiné domy a 14 chát s celoročnou prevádzkou.

Hotel má výbornú polohu, nádhernú prírodu, pozemok ohraničuje lesný masív a pstruhový  potok,  v blízkosti sú golfové ihriská, kúpeľné strediská s termálnymi prameňmi.

Kapacita inžinierskych sietí  na pozemku je dimenzovaná na 1 800 lôžok,  možnosť geotermálneho vrtu.

Schválený nový územný plán !!!!! Bližšie info 0911 880 863


Kontakt:
REAL VISION
Štefánikova 897/2
058 01 Poprad

Realitný maklér:
Ing. Tudíková Andrea
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.