Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPozemky v obci Karlovice - Sedmihorky

Cena: 950 000 CZK
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita:
Okres:
Aktualizácia: 09.03.2018

Popis:
Nabízím k prodeji soubor pozemků v intravilánu obce, v údolí Karlovického potoka v úhrnné rozloze 3174 m2.
Poloha pozemků viz https://mapy. cz/s/2oOn6.
Jedná se o pozemkové parcely 41, 43, 36/11 a stavební parcelu číslo 25 evidované v kat. území 663328 Karlovice (okres Semily), lv 318 a lv 1323.
Na stavební parcele se nachází rozestavěná chata a sklípek ve skále. Inženýrské sítě: v současné době neaktivní elektrická přípojka.


Kontakt:
RealitníRevoluce.cz
Levá 903
277 11 Neratovice

Realitný maklér:
Miškovský Tomáš
Tel.: 6052 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.