Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real10-á pozemok 5km od Prešova

Cena: 58 600 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Dulova Ves, Dulova Ves
Okres: Prešov
Aktualizácia: 21.04.2018

Popis:
Ponúkame na predaj 10-árový pozemok neďaleko Prešova v dedine Dulova Ves v blízkosti rekreačnej oblasti Sigord.

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce a prístup je naň z asfaltovej cesty v ktorej sú všetky IS.
Na obdlźníkovom pozemku sa nachádza starší domček z nepálených tehál, ktorý je napojený na el. sieť.
Na pozemku sa nachádza v prednej časti studńa a na konci, za domčekom menśia alej nízkokmennných ovocných stromčekov.

Poloha pozemku medzi Prešovom a rekreačnou oblasťou Sigord s dobrým prístupom v žiadanej lokalite je vhodná pre trvalé bývanie ale aj pre chalupárčenie.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, allfinreal@allfinreal.sk. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.


Kontakt:
Allfin Real, s.r.o.
Plzenská 2
080 01 Prešov

Realitný maklér:
Jana Žilková Hudák
Tel.: 0949 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.