Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNižná Šebastová - VEĽKORYSÝ pozemok pre rodinné sídlo / VÝNOSNÁ investičná príležitosť

Cena: 59 770 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Fintická, Prešov
Okres: Prešov
Aktualizácia: 18.06.2018

Popis:
Hľadáte VEĽKORYSÝ pozemok pre Vaše doslova RODINNÉ SÍDLO, kde Vás nebude limitovať priestor? Alebo hľadáte VÝNOSNÚ a RÝCHLO NÁVRATNU INVESTÍCIU? Tak tento pozemok rozhodne musíte vlastniť.

Predstavujeme Vám EXKLUZÍVNE lukratívny pozemok v Prešove, časti Nižná Šebastová, ktorý Vás dostane svojimi vlastnosťami, polohou a alternatívami využitia. Možnosť vlastniť pozemok s takými BENEFITMI prichádza veľmi zriedka no práve tu je a preto si ju nenechajte ujsť.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať

Technické informácie:
LOKALITA:
Pozemok sa nachádza V INTRAVILÁNE mestskej časti Nižná Šebastová územným plánom mesta Prešov schválenej ako B1 – plochy určené pre bývanie v rodinných domoch (územno – plánovacia informácia k dispozícii)
SIETE:
Elektrina, plyn a mestský vodovod v spolupráci s ostatnými vlastníkmi bude priamo pri pozemku, kanál formou čističky, alebo žumpy – (zakreslenia sieti k dispozícii)
PRÍSTUP:
Súkromná prístupová cesta napojená z miestnej komunikácie, ulice Fintickej, ktorej budete ¼ vlastníkom.
ROZLOHA:
1390,5 m2 – obdĺžnik (cca 32 m šírka x 40 m dĺžka) vrátane 112,5 m2 prístupovej cesty
ORIENTÁCIA na svetové strany:
ČELO pozemku (od asf. cesty) je orientované na JV - viď priložené foto.

VÝNOSNÝ INVESTIČNÝ POTENCIÁL Vám bližšie predstavíme telefonicky, alebo pri obhliadke.

BENEFITY ponuky:
Jedinečná možnosť VÝNOSNEJ a RÝCHLO NÁVRATNEJ INVESTÍCIE
pekné prostredie (z jednej strany novostavba, z druhej krásna záhrada)
pozemok obklopený novostavbami a dostatočne veľký pre výstavbu rodinného sídla
Zastávka MHD 50 m od pozemku
za pozemkom miesto pre výbeh pre psov
pekný výhľad na okolitú prírodu

Dohodnite si obhliadku na 0940 708 291 !!!

ID: SV 060 P


Kontakt:
KING REAL s. r. o.
Zápotockého 1
08001 Prešov

Realitný maklér:
Vladimír Sabol
Tel.: 0940 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.