Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj pozemok - 970 m2, NOVÁ CENA, Malženice

Cena: 38 000 EUR
Kategória: Stavebné pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Malženice
Okres: Trnava
Úžitková plocha: 970 m2
Aktualizácia: 14.02.2018

Popis:
Na základe o exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkame na predaj pozemok v obci Malženice o rozlohe 970 m2, so šírkou pozemku 16 m a všetkými inžinierskymi sieťami ako je elektrina, plyn, obecná voda vrátane kanalizácie.
Pozemok je umiestnený v tichej slepej uličke, je čiastočne svahovitý (pri vstupe na pozemok), ostatná časť je v rovine.
Pozemok je v územnom pláne určený na výstavbu rodinného domu, výhodou je dostupnosť - 12km TT, 12km HC.
Cena pozemku: 38 000,- eur
Neváhajte ma kontaktovať: Martina Ballová
Kontakt: 0907 278 242
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis.
Právne služby pre našu realitnú kanceláriu GRANDE Real, s.r.o. zabezpečuje advokátska kancelária HARŠÁNY advokáti s.r.o.


Kontakt:
GRANDE Real
Pekárska 20
917 01 Trnava

Realitný maklér:
Ballová Martina
Tel.: 0907 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.