Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - STOX - realitná kancelária

Adresa:
STOX - realitná kancelária
Mierové námestie 37
91101 Trenčín

Tel.: 0918346801
E-mail: info@stox.sk
Web: www.stox.sk

Popis: Prevázkovateľom www.STOX.sk je spoločnosť faines, s.r.o.
faines, s.r.o. sa ako obchodná spoločnosť od roku 2007 sústreďuje výhradne na obchodovanie s nehnuteľnosťami.
Našim prvoradým cieľom je poskytovať vysoko kvalitné služby pre čo najširší okruh klientov na realitnom trhu. Tomuto cieľu podriaďujeme všetku činnosť a smerovanie spoločnosti.
Klientom zabezpečujeme rýchly a transparentný priebeh obchodu vďaka špecializovaným školeniam našich realitných maklérov. Neustálym zvyšovaním kvalifikácie a odbornosti našich spolupracovníkov zabezpečujeme dlhodobo udržateľnú kvalitnú a profesionálne odvedenú prácu vo všetkých aspektoch.
U nás nájdete dlhodobé skúsenosti, transparentné jednanie, profesionálny a osobný prístup.

Stox – kvalita v poskytovaných službách.


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.