Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Svidník dám do prenájmu

Počet ponúk: 6 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
GARANT REAL - prenájom kancelársky / obchodný priestor, 35 m2 (13 a 22 m2), Dukelská ulica, Giraltovce
455 EUR/mesiac
Giraltovce
Ponúkame na prenájom kancelársky / obchodný priestor na Dukelskej ulici v Giraltovciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: širšie centrum - výmera : 35 m2 - priestory sú na poschodí a pozostávajú z 2 miestností - 22 m2 a 13 m2 - možnosť parkovania pred budovou DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE : - cena: 455,- Eur / mesiac s energiami - depozit 2 mes. vopred - vhodné na obchod, kanceláriu, sídlo firmy, ale aj na služby (masér a pod.) - centrum mesta 2 min. pešo, v blízkosti lekáreň, potraviny, nákupné centrum,...
01.10.2021
počet videní: 285x
GARANT REAL - prenájom kancelársky / komerčný priestor, 100 m2, Dukelská ulica, Giraltovce
490 EUR/mesiac
Giraltovce
Ponúkame na prenájom kancelársky / komerčný priestor na Dukelskej ulici v Giraltovciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: širšie centrum - výmera : 100 m2 (20 m2 schody a technická miestnosť) - priestor pozostáva: vstupná chodba, technická miestnosť na prízemí, schodište a z 3 miestnosti, kuchynky, WC so sprchovacím kútom na poschodí - priestory sú zrekonštruované - samostatné merače energií - videovrátnik - možnosť parkovania pred budovou DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE : - cena: 490,- Eur / mesiac s...
01.10.2021
počet videní: 141x
Prenájom kancelárii a obchodných priestorov v centre mesta Svidník
3,50 EUR/mesiac
Svidník
Priestory ponúkame v rôznom štandarde s možnosťou aj samotného vybavenia nábytkom. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Naši regionálny manageri sú Vám plne k dispozícii.
12.08.2021
počet videní: 264x
EXKLUZÍVNY prenájom kancelárskych priestorov v centre 21m2
73,50 EUR/mesiac
Svidník
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 21 m2 na 2. nadzemnom podlaží. K dispozícii podľa potreby parkovacie miesto. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 300x
EXKLUZÍVNY Prenájom kancelárie 27 m² v centre mesta
94,50 EUR/mesiac
Svidník
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 27 m2 na 2. nadzemnom podlaží. K dispozícii podľa potreby parkovacie miesto. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 217x
Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov 71 m², Centrálna 5, Svidník
248,50 EUR/mesiac
Svidník
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 71 m² na 3. nadzemnom podlaží. K dispozícii podľa potreby parkovacie miesto. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 242x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.