Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

Vyhľadávanie



Reklama

ocredite.com

VRK real



Realitné kancelárie > Svidník

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
počet ponúk: 0

JUDr. Marta Maruniaková, SKP

Sov. hrdinov 200/33
Svidník (okres: Svidník)
Popis: JUDr. Marta Maruniaková ako správca konkurznej podstaty úpadcu na základe Uznesenia Okresného súdu Prešov sp. zn. 3K/52/2011, ktoré bolo zverejné v Obchodnom vestníku č. 7/2012 dňa 11. 01. 2012 realizuje dražbu nehnuteľnosti vo vlastníctve úpadcu. FAKTURAČNÁ ADRESA: JUDr. Marta Maruniaková, SKP úpadcu Margita Tokárová, Sídlosko I 992/30, 093 01 Vranov nad Topľou. Faktúru prosím zaslať na...
počet ponúk: 0

Izzard,s.r.o.

Mierová 99/6
Svidník (okres: Svidník)
Popis: prenájom skladových priestorov
počet ponúk: 0

Realitné a hypotekárne centrum

Centrálna 274
Svidník (okres: Svidník)
Popis: Služby ktoré poskytuje naša spoločnosť sú jedinečné a filozofia nastavená odlišne, ako majú iné RK. Naším krédom je: „Byť ľudský, chápavý“, tak ako bolo už skôr spomenuté pomáhať ľuďom, a nie tlačiť niekoho do nevýhodných zmlúv.
počet ponúk: 0

Lekon, s.r.o.

Sov.hrdinov 88
Svidník (okres: Svidník)
Popis:
počet ponúk: 0

Rikostav Container s.r.o.

Prešovská 4
Giraltovce (okres: Svidník)
Popis:
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.