Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real2 izbový byt Trebišov kúpa

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový byt v Trebišove
dohodou
Trebišov
F876785678569287773 Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta väčší 2 izbový byt s balkónom v meste Trebišov. Byt môže byť v pôvodnom stave. Podmienkou je aby mal byt balkón. Cena podľa stavu nehnuteľnosti. Bezplatne vypracujeme kúpno - predajne zmluvy a uhradíme za Vás všetky poplatky spojené s predajom vašej nehnuteľnosti. Ak predávate nehnuteľnosť, ktorá spĺňa tieto kritéria, môžete ma kontaktovať.
23.02.2021
počet videní: 178x
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový byt v Sečovciach
dohodou
Sečovce
F876785678569287774 Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v meste Sečovce. Byt musí mať bezbariérový prístup do výťahu, alebo na prvom poschodí. Podmienkou je aby mal byt balkón alebo lodžiu. Cena od stavu nehnuteľnosti. Bezplatne vypracujeme kúpno - predajne zmluvy a uhradíme za Vás všetky poplatky spojené s predajom vašej nehnuteľnosti. Ak predávate nehnuteľnosť, ktorá spĺňa tieto kritéria, môžete ma kontaktovať.
23.02.2021
počet videní: 179x
Kúpa dvojizbový byt Kráľovský Chlmec
30 000 EUR
Kráľovský Chlmec
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Kráľovskom Chlmci. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0917 351 057 alebo na tomastipcsak@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme...
23.02.2021
počet videní: 19x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.