Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realObjekt pre šport Trenčín

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájom priestorov pre fitness, dynamické športy, tanečnú školu
670 EUR/mesiac
Trenčín
Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruovaný priestor v centre Trenčína vhodný pre fitness, dynamické športy, tanečná škola - 120 m2 otvorená dispozícia - možnosť prispôsobiť priestor potrebám nájomníka, - podlaha PVC, - ústredné kúrenie, - priestor má svoje šatne, sprchy aj WC, - cena 67 EUR/1 m2/ rok bez DPH + energie 23 EUR/1m2/rok vrátane DPH, viac informácií pri osobnom jednaní, obhliadku si môžte dohodnúť na tel. č. 0903265722.
01.08.2020
počet videní: 414x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.