Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Tvrdošín dám do prenájmu

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájom kancelárie v centre Tvrdošína
142 EUR/mesiac
Tvrdošín
Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v novozrekonštruovanej budove priamo v centre mesta Tvrdošín. Jedná sa o kanceláriu na druhom nadzemnom podlaží o výmere 34 m2. Je vykurovaná podlahovým kúrením. Spoločné časti a moderné sociálne zariadenia sa nachádzajú rovnakom podlaží.
17.01.2018
počet videní: 43x
Prenájom, nové obchodné priestory Nižná /Tvrdošín/ od 40 m2
180 EUR/mesiac
Nižná
Ponúkame na prenájom obchodné a kancelárske priestory v novostavbe polyfunkčného objektu v Nižnej. K dispozícii sú nové priestory na prízemí a na prvom poschodí tohto objektu. Na prízemí so vstupom z ulice a presklenými výkladmi ponúkame obchodné priestory v základnej výmere 45 m2 s možnosťou ďalších nadväzujúcich priestorov (či už ako obchodných, kancelárskych alebo skladových) vo výmere ďalších 40 m2. Na prvom poschodí sú k dispozícii 4 samostatné priestory s výmerou 41 m2, 42 m2, a 2...
16.01.2018
počet videní: 86x
Kancelárske priestory - Tvrdošín
150 EUR/mesiac
Tvrdošín
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na námesti Tvrdošína. Celková výmera je 40 m2. Dispozične pozostáva z jednej kancelárie, sprchy s toaletou. Nájom je 150,- Eur vrátane energií. Volný ihneď. Kontakt na makléra 0910 946 602.
11.01.2018
počet videní: 5x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.