Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

Vyhľadávanie



Reklama

ocredite.com

VRK real



Administratívny objekt Veľký Krtíš dám do prenájmu

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Kancelária v meste
155 EUR/mesiac
Velký Krtíš
Kancelársky priestor s výmerou 39,36 m2 sa nachádza na 1.poschodí tehlovej budovy postavenej v širšom centre mesta. Priestor tvoria dve miestnosti – väčšia s výmerou 25,83 m2 a druhá 13,53 m2. Obe miestnosti sú zariadené kancelárskym nábytkom, na podlahách je Jekor, okná plastové, na oknách vertikálne žalúzie. Kúrenie vlastné elektrické. Cena je vrátane energií. Možno prenajať aj samostatne jednu miestnosť.
17.01.2018
počet videní: 13x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.