Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - VELVET REALITY s.r.o.

Adresa:
VELVET REALITY s.r.o.
Miletičova č. 23
82109 kancelária: Ivánska cesta 10, BRATISLAVA

Tel.: 0911488449
E-mail: reality@velvet-real.sk
Web: www.reality-byty-domy-pozemky.sk

Popis: VELVET REALITY s.r.o. - sa zaoberá sprostredkovaním od r. 2002 kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností v Bratislave a okolí , v Poprade, Vysokých Tatrách a okolí. Spolupracujeme s katastrami, bankami a finančnými domami ohľadne poskytovania úverov na realizáciu Vašich snov o bývaní.
Zárukou je dlhoročná prax na domácom trhu a spokojní klienti za uplynulé roky.
Ponuku pre Bratislavu a okolie nájdete na www.velvet-real.sk alebo pre Poprad a okolie www.realitypopradtatry.sk


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.