Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitná kancelária - VIJA Real-realitná kancelária s.r.o.

Adresa:
VIJA Real-realitná kancelária s.r.o.
Nové záhrady VII 21
82105 Bratislava

Tel.: 0918418613
E-mail: vijareal@vijareal.sk
Web: www.vijareal.sk

Popis: VIJA Real je nová realitná kancelária s maklérmi so 6 ročnou praxou z inej RK, ktorá si nesie kvalitu aj spôsob práce z pôvodnej RK a pridáva nové riešenia a metódy prace pre spokojnosť klientov. Cieľom je aby profesionalita bola bežná v tomto fachu.


Ponúkané reality

Databáza neobsahuje ponuku podľa vybraného kritéria.

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.