Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Vranov nad Topľou dám do prenájmu

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov 38 m², Komenského 52, Hanušovce nad Topľou
171 EUR/mesiac
Hanušovce nad Topľou
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu obchodné a kancelárske priestory v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 38 m² na 1. nadzemnom podlaží. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov.Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 238x
Prenájom kancelárii a obchodných priestorov v centre mesta Vranov nad Topľou
5 EUR/mesiac
Vranov nad Topľou
Priestory ponúkame v rôznom štandarde s možnosťou aj samotného vybavenia nábytkom. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Naši regionálny manageri sú Vám plne k dispozícii.Uvedená cena je bez energií.
12.08.2021
počet videní: 211x
Prenájom kancelárie 19 m², Námestie slobody č.6, Vranov nad Topľou
95 EUR/mesiac
Vranov nad Topľou
Franco Real Estates s.r.o. ponúka do prenájmu kanceláriu v centre mesta / budova VÚB a.s./ vo výmere 19 m² na 3. nadzemnom podlaží. Ku každému dopytu pristupujeme osobitne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich budúcich klientov. Uvedená cena je bez DPH a energií.
12.08.2021
počet videní: 200x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.