Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAdministratívny objekt Žarnovica dám do prenájmu

Počet ponúk: 4 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenajmem kancelárske priestory v centre Novej Bane
150 EUR/mesiac
Nová Baňa
LEONIDES REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta. Jedná sa o samostatné kancelárie v podkroví s výhľadom na námestie, čo je aj dobrý priestor pre prezentáciu firmy. Priestor je zariadený na kancelárie vrátane kuchynského kútu, wc. Bližšie informácie na tel. čísle 0911 535 744
17.01.2017
počet videní: 36x
Kancelárske priestory na prenájom - Nová Baňa
200 EUR/mesiac
Nová Baňa
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory za výhodnú cenu. Mesto: Nová Baňa, Štúrova ulica - rozšírené centrum mesta. Plocha: úžitková 18,11 m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Parkovanie: vyhradené pred budovou. Cena 200 €/mesiac, vrátane energií. 
12.01.2017
počet videní: 4x
Kancelárske priestory na prenájom - Nová Baňa
200 EUR/mesiac
Nová Baňa
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory za výhodnú cenu. Mesto: Nová Baňa, Štúrova ulica - rozšírené centrum mesta. Plocha: úžitková 19,44 m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Parkovanie: vyhradené pred budovou. Cena 200 €/mesiac, vrátane energií.
12.01.2017
počet videní: 3x
Luxusné kancelárske priestory na prenájom za skvelú cenu!!!
300 EUR/mesiac
Nová Baňa
Ponúkame Vám na prenájom luxusné priestory, ideálne ako kancelárske alebo obchodné. Mesto: Nová Baňa, Štúrova ulica - rozšírené centrum. Plocha: úžitková 40.41m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Cena 300 €/mesiac, vrátane energií. Odporúčame!!!
12.01.2017
počet videní: 2x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.